لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

بازار سیستم مدیریت انرژی ساختمان در آمریکا

انتظار میرود سیستم های مدیریت انرژی ساختمان، که به طور خودکار برروی استفاده از انرژی در ساختمان های تجاری و مسکونی نظارت می کنند، و تقاضا برای آنها در ایالات متحده در حال افزایش است و در میان عوامل مختلف، از جمله افزایش هزینه های برق بسیار کارآمد هستند.

این یافته از گزارش اخیر 6Wresearch با عنوان "بازار سیستم های مدیریت انرژی ساختمان ایالات متحده (2018-2024)" به دست آمده است، که پیش بینی می کند درآمد های بازار در طول دوره پیش بینی شده رشد سالیانه ای بالغ بر 12.2٪ را در پی خواهد داشت.

افزایش قیمت برق یکی از عواملی است که انتظار می رود باعث رشد توزیع سیستم مدیریت انرژی ساختمان در ایالات متحده شود. براساس داده های اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده EIA ، انتظار می رود که قیمت فروش برق در سراسر کشور و در سراسر بخش های مختلف از 2018 تا 2019 افزایش یابد. به طور خاص، انتظار می رود قیمت ها از 12.97 سنت ایالات متحده در هر کیلووات ساعت در سال جاری به 13.33 در سال 2019 در بخش مسکونی افزایش یابد؛ داده های EIA نشان می دهد این رقم از 10.72 تا 10.80 در بخش تجاری و 7 تا 07.07 در بخش صنعتی می باشد.

در همین حال، گزارش 6Wresearch بیشتر به تعرفه برق در ایالات متحده اشاره کرد که در بخش های مسکونی، تجاری و صنعتی انتظار می رود که از سال 2016 تا 2019 به ترتیب 8، 6 و 7 درصد افزایش یابد. در کنار پشتیبانی دولت ایالات متحده انتظار می رود که راه اندازی تجهیزات و دستگاه های انرژی با توجیهاتی همچون برنامه مدیریت انرژی فدرال و مدیریت انرژی شرکتی، تقاضا را برای ایجاد سیستم های مدیریت انرژی در ایالات متحده در سال های آینده افزایش دهد.

گرمایش و سرمایش فضا

همانطور برای خانواده ها، این گزارش بر اساس نظرسنجی مصرف انرژی مسکن اشاره کرد که خانوارهای آمریکایی در طول زمستان برق بیشتری مصرف می کنند و به همین دلیل محدوده مصرف انرژی در بخش مسکونی بزرگترین مصرف کننده انرژی است.

Ravi Bhandari مدیر تحقیقاتی 6Wresearch. می گوید: در بخش گرمایش فضا، برنامه های نورپردازی بازار سیستم های مدیریت انرژی را تحت تأثیر قرار داده اند. به گفته EIA، مصرف انرژی برای گرم کردن فضای باز در بخش تجاری در سال 2017 در مقایسه با نیاز انرژی در سال 2016 سالانه به میزان 100 درصد افزایش یافته است و انتظار می رود طی شش سال آینده نیز با درصد بالاتری افزایش یابد.
وی اضافه کرد که بخش نرم افزاری اکثر سهم درآمد در بازار سیستم مدیریت انرژی ایالات متحده را به خود اختصاص داده است و پس آن سهم سرویس ها است. ویژگی های متعددی از قبیل بودجه ها و گزارش های واریانس، ردیابی لایحه ابزار، اندازه گیری زمان واقعی و جمع آوری داده های انرژی استفاده شده توسط تجهیزات مختلف، افزایش مصرف را در بازار در پی داشته داده اند. با این حال، کاهش هزینه دستگاه های سخت افزاری مانند سنسورها و لوازم جانبی کامپیوتر بر سهم درآمد این بخش در سال های آینده تاثیر می گذارد.

به گفته Akash Jain، تحلیلگر تحقیق در 6Wresearch در منظر سخت افزاری: اجزای سخت افزاری مانند سنسورها، حسگرها و کنترل کننده ها چارچوب سیستم مدیریت انرژی ساختمان را تشکیل می دهند.وجود این قطعات سخت افزاری به نظارت از راه دور، پردازش داده ها و ادغام رابط چند پروتکل ارتباطی در سیستم می انجامد. طبق گزارش EIA، حدود 1،410 میلیارد KWh برق توسط ساکنان ایالات متحده مصرف می شود،همچنین انتظار می رود که تا سال 2040 به میزان 1،600 میلیارد KWh به علت افزایش نفوذ دستگاه های الکتریکی در بازار که تحت استانداردهای راندمان قرار نگرفته اند، افزایش یابد. بنابراین طبیعی است تقاضا برای ایجاد سیستم مدیریت انرژی در کشور وجود داشته باشد. ورود اینترنت اشیا در ساخت سیستم های مدیریت انرژی و ترکیب آن با چندین ویژگی در تجهیزات ساختمان مانند روشنایی، امنیت و حرارت، روند جدیدی در سال های آتی خواهد بود.

در این گزارش آمده است که بازار سیستم های مدیریت انرژی در ایالات متحده را اجزا و خدمات، سخت افزار، کاربر نهایی، برنامه ها و مناطق پیش بینی می کنند. این گزارش به برخی از بازیگران کلیدی در بازار سیستم های مدیریت انرژی در ایالات متحده اشاره کرد، از جمله Honeywell, Johnson Controls International, Siemens, Schneider Electric and Ecova. 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: « چشمهای IoT

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران