لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

آینده امنیت نیازی به هیچگونه کارت خوانی ندارد

این شانس خوبی است اگر شرکت شما از کارت خوان های کنترل دسترسی استفاده می کند.افرادی که دارای مجوزهای امنیتی مناسب هستند میتوانند از طریق نشانگرها یا کارتهای خود وارد اتاق شوند.

شما ممکن است فرض کنید که کارت خوان ها تجهیزات امنیتی ضروری ای هستند.با این حال، اگر شما برای یک ثانیه در این درباره فکر کنید، احتمالا آینده ای را تصور می کنید که کارت و کارت خوان را شامل نمی شود.همینطور، تمام استفاده های دیگر از تکنولوژی کارت در حال حرکت به جلو است.هنگامی که کارت های بانکیبیرون آمدند، شما مجبور شدید برای دریافت پول به بانک بروید.امروز، شما می توانید حساب بانکی خود را از گوشی هوشمند خود کنترل کنید!

خبر خوبی است: آینده در حال ورود است.ه اطف نوآوری های شرکت Doors Cloudمی توان در مورد جایگزینی کارت ها و کارت خوان ها با یک جایگزین در گوشی هوشمند فکر کرد.اگر به هر دلیلی کارتها و کارت خوان هایی هنوز موجود باشند، این بنابر یک انتخاب اختیاری هستند.

در اینجا برخی از دلایلی که گوشی های هوشمند و فناوری ابر به زودی جایگزین کارت و کارت خوان ها خواهند شد را شرح خواهیم داد:

شما می توانید سیستم های امنیتی مبتنی بر ابر را بهتر مدیریت کنید

گوشی های هوشمند بسیار محبوب هستند و بیش از 75 درصد از آمریکایی ها حداقل یکی از آن را دارند.این یک فرصت عالی برای کسب و کار و بهبود امنیت بدون هزینه زیاد است.

شرکت های تلفن همراه با یک برنامه گوشی هوشمند مبتنی بر ابر می توانند:

  • بلافاصله موارد امنیتی را بروزرسانی کنند.
  • برای افزایش پروتکل های امنیتی از اینترنت استفاده کنند.
  • مراحل چند گام را برای تأیید هویت افراد و سطح پاکسازی انجام دهند.


هنگامی که بحث بر سر بهبود امنیت می آید، شکی نیست که یک برنامه گوشی هوشمند مبتنی بر ابر می تواند بر کارت خوان ها پیروز شود.

گوشی های هوشمند و فن آوری ابر بسیار امن تر از شما فکر می کنند.

شما احتمالا در حال حاضر با استفاده از اسمارت فون امور بانکی خود را انجام می دهید.تکنولوژی امنیتی استفاده شده توسط Door Cloud بسیار متفاوت نیست.اگر برای حرکت پول به اندازه کافی امن است، چرا برای باز کردن درب امن نباشد؟

این استدلال گاهی اوقات با بیان اینکه کنترل کننده های دسترسی امروز، پیوندهای ضعیف دارند، و به اندازه کافی برای محاسبات ابری ایمن نیست، رد می شود.با این حال، تعداد روزافزون تولیدکنندگان نسل جدید را شاهد هستیم که کنترلرهایی که از معماری ابر و امنیت ابری پشتیبانی می کنند، عرضه می دارند.

Cloud Door براساس سری Spica Zone کنترل های Cloud ساخته شده است که برای Door Cloud ساخته شده اند.

چگونه کار می کنند؟

علاوه بر پشتیبانی از کارت خوان های استاندارد وقفل هایWi-Fi، Door Cloud می تواند کنترل دسترسی بدون یک کارت خوان را فراهم کند.پس چگونه کار می کند؟

بخش اول آسان است - گوشی هوشمند جایگزین کارت می شود، ما قبلا دیده ایم.بخش دوم کمیپیچیده تر است. به جای کارت خوان و کنترل کننده معمول، تلاش از طریق دسترسی به برنامه گوشی های هوشمند درون دنیای ارتباطات برقرار می شود.آن درب خاص در گوشی هوشمند مشخص شده است.

اکنون می توانید بگویید که محل گوشی هوشمند به اندازه کافی دقیق نیست که یک درب خاص را پیدا کند، مخصوصا در داخلساختمان هایچندطبقه، که درای بسیاری در آن بسته هستند.
این تا به امروز درست بوده است.جدیدترین گوشی های هوشمند تنها به موقعیت GPS برای مکان یابی اعتماد نمی کنند.در عوض، آنها از ترکیبی ازسیگنال هایGPS،وای فایو بلوتوث استفاده می کنند. به نظر می رسد که برای مشخص کردن یک درب خاص در بسیاری از موارد این راهکار اندازه کافی خوب است.در برخی موارد، هنگامی که موقعیت به اندازه کافی دقیق نیست، برنامه لیستی از درهای نزدیک را ارائه می دهد تا د مورد نظر از این لیست انخاب گردد.

دلایل لازم برای کنترل دسترسی از طریق ابر

از آنجا که هیچ سروری برای نصب و مدیریت وجود ندارد، تنها کنترل کننده ها و قفل ها باید بر روی نقاط دسترسی نصب شوند.این ایده برای مکان های از راه دور است که در آن نصبزیرساختمناسببرای کنترل دسترسی غیر مبتنی بر ابر دشوار است .
به طور مشابه، نصب Door Cloud در چندین دفتر به همزمان ساده تر و به صرفه تر است و هزینه های سرمایه گذاری پایین تری با توجه به مدل مبتنی بر اشتراک از سرویس در بر خواهد داشت.نصب و راه اندازی نیز در این مدل بسیار آسان است.بنابر این شرکت هایی که در حال حاضر دارای سیستم تشخیص نفوذ و نظارت تصویری هستند می توانند به راحتی کنترل دسترسی را به تجهیزات خود اضافه کنند، بدون اینکه نگران هزینه های سربار IT آن باشند.

این تکنولوژی در بازارهای جدید که کاربران آماده هستند تا کلید و کارت خود را با گوشی های هوشمند جایگزین کنند، درهارا باز می کند.فردا ساختمان های مسکونی در صورتی که مجوز امنیتی مناسب را داشته باشند، زمانی که به دروازه دسترسی پیدا می کنند، به صورت اتوماتیک قفل می شوند،
خطرات سوء استفاده همیشه باعث نگرانی می گردند ولی Door Cloud با بالاترین استانداردهای امنیتی در نظر گرفته شده است. مایکروسافت میزبان آن است و آن را تضمین کرده است ، همچنین با آخرینپروتکلIoTکه میزبان آن آمازون استبا کنترل کنندگان ارتباط برقرار می کند.

بله، کارت خوان ها در نهایت منسوخ خواهند شد

بسیار مشخص است.مسئله فقط زمان است قبل از اینکه کارتهای دسترسی و کارت خوان ها منسوخ شوند.خوشبختانه برای برخی، این یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.کارت ها و کارت خوان ها غالبا به دلیل سابقه شان قدرت دارند و سال ها، شاید ده ها سال تا اینکه انها نهایتا ناپدید شود، طول خواهد کشید.
از همان ابتدا با ارائه تکنولوژی ایمن تر به مشتریان ، شما می توانید شرکت امنیتی خود را نسبت به کسانی که هنوز به دستگاه های قدیمی خود وابسته ند متفاوت کنید و از رقبای خود پیشی بگیرید.

و اگر شما و مشتریان شما هنوز آماده ایجاد تعهد به این تکنولوژی نشده اند، شما می توانید به آنها ترکیبی ازگزینهکارت خوان ودسترسیبدون آن رامعرفی کنید.زمان زیادی تا آنها مزایای پیوستن به Door Cloud را ببینند و درک کنند، طول نخواهد کشید.  

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 18:32
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران