لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

Dahua تکنولوژی "AI Creates Value را در ISC West ارائه می دهد.

تکنولوژِی Dahua ، یکی از پیشگامان و ارائه دهندگان راه حل در صنعت نظارت جهانیست،او "AI Creates Value" را در کنفرانس بین المللی امنیت و نمایشگاه (ISC West) ) ارائه داد تا نظر کارشناسان امنیتی را دراین باره داشته باشد.

Ke Li مدیرعامل Dahua ، در سخنرانی اش از گرد هم آیی همه مهمانان، همکاران و مشتریان به کنفرانس جهانی Dahua قدردانی کرد. James Wang ، معاون مدیر کل Dahua Overseas Business، و Adam Burns ، مدیر کل سازمان بین المللی مراقبت های ویژه در اینتل، سخنرانان اصلی این همایش بودند. Burns دررابطه با روند تکنولوژی AI صحبت کرد، درهمین رابطه وانگ در مورد مسائلی چون چالش داده های بزرگ، ارزش تجزیه و تحلیل شناختی، فرصت های افزایش اطلاعات کسب و کار، امکانات گسترش برای عملیات بهبود کسب و کار و اجزای معماری سیستم که همه این امکان را فراهم می کرد، صحبت کرد.

Ke Li مدیرعامل Dahua ، سخنرانی اصلی را اینگونه آغاز کرد.: نوآوری نیرویی ست که یه صورت مداوم سبب توسعه Dahua بوده است، او اضافه کرد، این روند ادامه خواهد داشت تا نهایتا منجر به استفاده از هوش مصنوعی در صنعت امنیت، و تبدیل به یک تکنولوژی ویدیو محور هوشمند و در راستای راه حل اینترنت اشیا و خدمات برجسته جهانی و همچنین ارائه دهنده امکاناتی جهت جامعه امن تر و زندگی هوشمندانه تر گردد.
James Wang ، معاون مدیر کل Dahua Overseas Business گفت: در اطلاعات، محاسبات، اکوسیستم و سنجش، پیشرفتهای قابل توجهی در هوش مصنوعی وجود داشته است. او گفت: فن آوری های امنیتی Dahua AI چالش داده ها را در زمینه راه حل های امنیتی فیزیکی همچون راندمان پردازش پایین، داده های جداگانه و داده های عظیم، کاهش می دهد. راه حل های امنیتی Dahua AI هنگامی که به برنامه های کاربردی ای مانند خرده فروشی ، مدیریت ترافیک، تدارکات و انبارداری اعمال می شود، می تواند هوش تجاری و عملکرد کسب و کار را افزایش داده و ارزش واقعی را برای صنعت امنیت فیزیکی ایجاد کند.
Adam Burns ، مدیر کل راهکارهای IoT در اینتل ، گفت: سالها است که Dahua و اینتل همکاری خود را آغاز کرده اند. تکامل ویدئو به دیدگاه باعث می شود نظارت بیش از پیش متصل، هوشمند و مستقل باشد. راه حل های اینتل AI، از جمله Movidius ، اینتل FPGA و NERVA ، هوشمندانه در دوربین، در لبه و در ابر، با تجزیه و تحلیل هوشمند مبتنی بر بینشهای مختلف، فراهم و گسترده شده است.
چشم انداز به تمام بازارهای IoT
سخنرانان اصلی، James Wang معاون مدیر کل، در حوزه تجارت خارج از کشور، فناوری Dahua و Adam Burns ، مدیر کل، راه حل های IoT ، اینتل بودند.
Wang همچنین سری deepsense تکنولوژی Dahua را معرفی کرد ، مجموعه ای از محصولات که از تکنولوژی یادگیری پیشرفته AI در سطح پیشرفته تر استفاده می کنند، که در طول نیمه اول سال 2018 منتشر خواهد شد. Dahua سری های deepsense از جمله دوربین های شبکه PTZ)، ضبط ویدئو های شبکه، سرور ها و غیره،) انواع مختلفی از راه حل های امنیتی را با مجموعه ای از قابلیت های پیشرفته شامل تجزیه و تحلیل خصوصیات انسانی، تشخیص چهره، پلاک خوانی، جمع آوری و تجزیه و تحلیل فراداده ها، شمارش افراد، جستجو تصویر ، جریان چهره، تشخیص حوادث ترافیکی و آمار ترافیک را فراهم می کند. فراتر از دیدن جهان، قدرت یادگیری هوشمندانه AI به دستگاهها اجازه می دهد تا آن را به روشی بهتر درک کنند، و انعطاف پذیری و دقت بیشتری برای کاربران نهایی و فرصت های کسب و کار بیشتری برای مشتریان و همکاران Dahua فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر،اخبار Dahua را در نمایشگاه ISC West دنبال کنید.
 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران