لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

Vision-box یک راه حل تشخیص چهره توسط خدمات مهاجرتی تانزانیا

اداره کل خدمات مهاجرتی تانزانیا (TISD) برای استفاده از سیستم های جدید تشخیص صورت (FMS) و برای بهبود رویه های کنترل مرزی در پایان سال گذشته شروع به استفاده از vision-box کرده است. 

هدف از ادغام فن آوری پیشرفته Vision-Box افزایش امنیت در مرزهای تانزانیا بوده است. چگونه؟ با افزایش مهاجرت در نقاط ورودی و خروجی و ازطرق زمینی و هوایی در این کشور برای شناسایی مهاجرتهای غیرقانونی، با استفاده بهترین استانداردهای حفاظت داده ها، استفاده از این سیستم آغاز گردید.

راه حل های اتوماتیک جدید کنترل مهاجرت پس از ادغام با تکنولوژی احراز هویت ، معیاری پیشرفته با ویژگی های تشخیص بیومتریک گردیده است که قادر به شناسایی مدارک مسافرتی جعلی مانند گذرنامه، ویزا و کارت شناسایی ست و همچنین توانایی شناسایی هویت تقلبی مسافرانی که به صورت غیرقانونی سعی در ورود یا اقامت در کشور دارند را دارد. راه حل تطابق اطلاعات مندرج در اسناد مسافر و تشخیص چهره مسافران برای تضمین شناسایی آنان، قابل اعتماد است. 

راه حل توسعه یافته vision-box در شلوغ ترین فرودگاه تانزانیا مورد استفاده قرار گرفته است ، در فرودگاه بین المللی کلیمانجارو، در شمال تانزانیا که پذیرای مسافرین Arusha و Moshi ست و فرودگاه بین المللی Julius Nyerere در بزرگترین شهر دارالسلام. 

کميسيون Samuel Magweiga از طرف عضو کمیساریای مهاجرت به اين تجهيزات دست يافت و پيشرفت کرد: به گفته انها: ما نياز داریم تا تجهیز همه نقاط ورودي کشور،اعم از هوايي و زمینی را براي مبارزه با مهاجرت نامنظم که در امتداد مرزهاي ما پراکنده مي شود، تجهیز نماییم.

Miguel Leitmann ، مدیر عامل شرکت Vision-Box اظهار داشت: با همکاری سایر کشورهای آفریقایی مانند رواندا و آنگولا، تانزانیا و با اتخاذ فن آوری اتوماتیک بیومتریک Vision Box در مواجهه با مرزها ، موقعیتهای مرزی تقویت می شوند. فناوری پیشرفته با تاثیر واقعی در کارآیی، امنیت و خدماتی نوآورانه برای تانزانیا و برای رسیدگی به چالش های خاص مدنظر مقامات دولتی،به کار گرفته شده است.
 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران