لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

دستیابی کره ای ها به خانه هوشمند، خودرو و وسایل حمل و نقل با تکنولوژی امنیتی (بخش 1)

تیم پژوهشی a &s با چندین شرکت برجسته کره ای برای بحث در مورد توسعه آینده خود ملاقات کرد. با وجود اینکه بسیاری از شرکت های نظارت تصویری کره ای کوچک و متوسط ​​ طی پنج سال گذشته از بازار خارج شده اند، شرکت های پیشرو در بازار - Commax ، Hanwha Techwin ، IDIS، Iris ID، Nextchip و Suprema -با تکیه بر تکنولوژی های منحصر به فرد و رویکرد بازار بسیار فعال و قوی باقی مانده اند،.

هر کدام شرکت های فن آوری ای هستند که بصورت قوی در زمینه تحقیق و توسعه و تولید در کره فعال هستند. برای جلوگیری از رقابت در قیمت، آنها می دانند که با ارائه محصولات با کیفیت بالا و منحصر به فرد می توانند موقعیت پیشرو خود را در بازار تضمین کنند. بر اساس مصاحبه ها، ما نیز متوجه شدیم که شرکت های کره ای بیشتر و بیشتر به دنبال یافتن بازارهای جدید در زمینه های غیر امنیتی مانند خانه های هوشمند، مدیریت خودرو و مدیریت ناوگان با قابلیت پردازش ویدئو پیشرفته هستند. ،و امروزه این شرکت ها به تدریج بازار هدف خود را پیدا کرده اند. 

 
Commax ارائه راه حل اینترنت اشیا برای خانه های هوشمند و امنیت آنها
Bong Duk Byun مدیرعامل Commaxمی کوید با توجه به پیشینه ای قوی Commax در زمینه ارتباطات صوتی، در دهه 1960 و 1980، اولین رتبه را در صنعت برقراری ارتباطات داخلی، اینترفرون ها، تلفن های خانگی و سیستم های اتوماسیون خانگی در کره داراست..
امسال، 49 سالگی این شرکت است، و به عنوان یکی دیگر از نوآوری های خود در برنامه های کاربردی هوشمند، ترکیبی از اینترنت چیزها ( IoT ) و فن آوری امنیتی را معرفی کرد.  
این شرکت بر روی ارائه راه حل های هوشمند با کیفیت بالا برای ساختمان های مسکونی و تجاری، همچنین بیمارستان ها و سایت های تولیدی تمرکز دارد. طیف گسترده ای از محصولات آنها اجازه می دهد تا شرایط خاص محیط و مناطق خاص جغرافیایی را پوشش دهند . با صدها خط تولید که از سیستم های آنالوگ تا سیستم های داخلی IoT استفاده می کنند، Commax قادر است هر دو کشور را که یکی دارای زیرساخت شبکه خوب و دیگری ارتباطاتش با اتصال بدی است را پوشش دهد.

در طول 49 سال تلاش در جهانی سازی و محلی سازی، "ما برندی شناخته شده و قوی در خاورمیانه، آمریکای جنوبی، آسیا، اروپای شرقی و روسیه به دست آورده ایم. اخیرا ما بیش از 300 پروژه خانگی در یک شهر جدید در مصر را در اختیار داریم. این محصولات در ماه دسامبر عرضه خواهند شد. بعضی پروژه های دیگر نیز در قطر، ایران و عربستان سعودی مورد مذاکره قرار می گیرند. علاوه بر ساختمان های مسکونی، سیستم Commax در بسیاری از مناطق در سراسر جهان نصب شده است. برای مثال، Parthenon  در یونان، Burj Dubai در امارات متحده عربی و یک فرودگاه جدید در روسیه.  

در کشورهای خاورمیانه، سیستم های ورودی داخلی و محصولات مرتبط با IoT محبوبیت بیشتری به دست می آورند. علاوه بر این، Commax قصد دارد تا در سال جاری سیستم جدید IoT خانه خود را معرفی کند . سیستم داخلی IoT دارای عملکرد ورودی قوی با ویژگی های پیشرفته ایمنی است. کاربران می توانند در هر زمان و هر مکان با تلفن های همراه خود به سیستم وصل شوند. کاربران همچنین می توانند اعلان های زنگ را برای شرایط اضطراری مانند تشخیص نفوذ و یا نشت گاز دریافت کنند. تمام این موارد به پلتفرم Cloud IoT متصل می شوند تا کاربران بتوانند همه چیز را از طریق گوشی های هوشمند خود کنترل کنند.
IDIS نشان دهنده موفقیت در   کسب و کار با نام تجاری
IDIS   سالگرد 20 سالگی خود را در سال 2017 جشن گرفت، که چهارمین سال از فعالیت تجاری آن بود.
Joon Jun ، رئیس بخش جهانی کسب و کار در IDIS، رشد نام تجاری شرکت را در سال 2017 در بازار جهانی تقریبا 50 درصد بیشتر کرد. Jun م این موفقیت را مدیون موفقیت IDIS در ساختن جنبه های پایه ای تجاری شرکت می داند. ارائه یک راه حل کامل و نهایی، از جمله دوربین ها، ضبط، نرم افزار و فن آوری های هوشمند که همه در خانه طراحی شده، توسعه یافته و ساخته شده اند. و توسط قدرت راه حل های پیشگامانه این شرکت تکمیل شده است
با تجربه دو دهه ارائه خدمات ODM به مارکت های بزرگ جهانی، در حال حاضر بیش از چهار سال است که صعت توسعه یافته این شرکت برای راه حل های کسب و کار با نام تجاری IDIS اختصاص یافته است ، IDIS خود را به عنوان یک شرکت فن آوری محور ثابت کرده است. با تمرکز بر نوآوری در نظارت تصویری و ارائه  سیستم های با کیفیت بالا و 100 درصد تولید شده در کره، IDIS به عنان سازنده تکنولوژی مدعی ست محصولاتی با کیفیت ارائه می دهد که دارای ویژگی های غنی، قابل اعتماد و آسان برای استفاده هستند. نقطه عطف فروش IDIS، DirectIP ، راه حل نظارت HD IP شرکت است که اطمینان از قابلیت همکاری کامل و سازگاری با سیستم های امنیتی را داراست. نصب آسان، مقیاس پذیری بالا و هزینه پایین مالکیت، DirectIP را در میان بهترین انتخاب ها برای بسیاری از پروژه های برجسته در سراسر جهان، از جمله اروپا، جنوب آمریکا ، استرالیا، روسیه و آسیای جنوب شرقی قرار داده است. چهار شرکت تابعه IDIS در ایالات متحده، انگلستان، هلند و امارات متحده عربی در حمایت از این پروژه ها نقش مهمی ایفا می کنند.
Jun گفت: با توجه به بازارهای عمودی، IDIS تمرکز خود را بر برنامه های بانکی، آموزش، خرده فروشی و دیگر برنامه های تجاری متمرکز کرده است. از آنجا که IDIS دارای استانداردهای بسیار بالایی برای کیفیت و قابلیت اطمینان سیستم است، استراتژی محصولات IDIS در بخش متوسط ​​و بالایی از این بازارهای عمودی است؛ و این شرکت را از دیگر شرکت های آسیایی تمایز می دهد. یکی دیگر از راه حل های رقابتی IDIS که آن را متفاوت ساخته است ارائه طولانی ترین گارانتی صنعیت برای کاربران است.پنج سال برای ضبط و سه سال برای دوربین ها به عنوان ضمانت های اولیه ارائه شده اند.  

دوربین IDIS دوازده مگاپیکسلی با لنز fisheye  ، دوربین هوشمند کنترل کاربر برای دوربین های PTZ و ویژگی های پیشرفته تجزیه و تحلیل ویدیویی در میان آخرین پیشنهادات این کمپانی است که پیشرفت راه حل های DirectIP را افزایش می دهد و از رشد جهانی شرکت پشتیبانی می کند.
 Hanwha Techwin بر روی نام تجاری " Wisenet " با نوآوری های تکنولوژی تمرکز دارد
از زمانیکه Hanwha Techwin   با موفقیت از Samsung Techwin مهاجرت کرد دو سال از آن گذشته است. در حال حاضر Hanwha Techwin آماده است تا با نام تجاری پیشرو خود یعنی " Wisenet " حرکت کند . این مارک تجاری از فن آوری های عالی Hanwha Techwin و همچنین یکی از خطوط تولید محصول موفق در بازار جهانی است. فراتر از برتری موجود، " Wisenet " نام تجاری پیشرو این شرکت همراه با فناوری های اصلی آن است که می تواند در تمام برنامه های امنیتی کاربردی اعمال شود، از جمله دفاتر کوچک تا برنامه های کاربردی تجاری .
از طریق تقویت فنی، Hanwha Techwin ادامه فعالیت خود را با رقابت در قیمت ها حفظ کرده است. Cheolmin Jeon ، مدیر گروه بازاریابی جهانی بازاریابی و بازاریابی در Hanwha Techwin / Security گفت: فناوری های اصلی ما، SoC (System on Chip) و لنزهای اپتیکی است، و این دسته از محصولات کیفیت محصولات نظارت تصویری ما را تعیین می کنند.
Jeon گفت: در مورد رشد شرکت در سال جاری، با رشد اعتماد به ما در بین شرکای توزیع و تکنولوژی ، رشد ثابتی در آمریکای شمالی، اروپای غربی و ژاپن به دست آوردیم. در آسیا و خاورمیانه، ما در حال ساخت یک زمینه فروش پیشرفته برای رفع نیازهای مشتریانمان هستیم.
رشد سریع ما می تواند به ساختار تقویت شده ما و نیز راه اندازی موفقیت آمیز سری Wisenet X مربوط شود.
دوربین های Wisenet X مجهز به رنج وسیع پویای گسترده (WDR) و عملکرد بسیارخوب در نور کم ، می توانند نیازهای مهم ترین ماموریت های مختلف پروژه های عمودی را برآورده کنند. دوربین های با وضوح بالا Wisenet X توسط Wisenet 5 ، یک SoC قدرتمند که در یک دوربین کامل قرار گرفته است سوپر شارژ می شوند. Jeon گفت: ما واقعا معتقدیم که سری Wisenet X یک استاندارد جدید را ایجاد می کند که قادر به برآورده کردن الزامات تقریبی هر پروژه نظارت تصویری، بدون در نظر گرفتن شرایط نور، از انفجار نور خورشید تا تقریبا تاریکی است.
علاوه بر این، اهمیت حفاظت از حریم شخصی و مسائل مربوط به ایمنی عمومی هر روز افزایش می یابد. Hanwha Techwin نیز نشان داده است که تعهد قوی ای برای مبارزه با تهدیدات امنیت سایبری دارد. Jeon گفت: ما یک برنامه تست و نظارت مداوم برای شناسایی تهدیدات جدید ایجاد شده در راه حل هایمان ایجاد کرده ایم. با اجرای یک تیم S-CERT (تیم اختصاصی اورژانس امنیتی و حوادث انفجاری مأموریت هاناوا Techwin ) ما متعهد به تامین امنیت سایبری هستیم.
 ID Iris همچنان به بازار شناخته شده عنبیه نیز نفوذ می کند
تیم تحقیق، توسعه و تولید Iris ID Systems   از سال 1997 تاکنون شناخته شده است. IrisAccess ، در حال حاضر در نسل ششم، هویت میلیون ها نفر را در هزاران محل در شش قاره شناسایی می کند. هم اکنون سازمان های زیادی به اعتبار شناسایی هویت IrisAccess که از محصولات مختلف تشخیص عنبیه تشکیل شده است تکیه کرده اند. محمد مراد، معاون توسعه و فروش جهانی توسعه و تجارت در Iris Systems Systems گفت: "ما یک شرکت آمریکایی آسیاییه هستیم که حضورمان در هر دو منطقه به ما آشنایی بیشتری از نیازهای مشتریان ما می دهد .
با شناخت و استفاده از فناوری تشخیص عنبیه، Iris ID رشد چشمگیری در سطح جهانی داشته و موجب افزایش بیشتر بازار گردیده است. سیستم های ما در پروژه های بزرگی در چین، جنوب آسیا، خاورمیانه و آمریکای شمالی گنجانده شده است. همچنین، ما به تازگی قرارداد عمده ای با تولید کننده T&A برای استفاده از تکنولوژی ما درحالت OEM امضا کرده ایم. (time-and-attendance تجهیزاتی که برای ردیابی و نظارت بر زمانی که کارکنان شروع و توقف کار می کنند)
همچنین ما در حال انجام یک کسب و کار متمرکز با شرکای همکار در سیستم هایمان جهت توسعه و تحویل هستیم. تقاضای بالایی در تمام طول خط تولید ما وجود دارد و بیشتر موارد تقاضا برای استفاده در کنترل دسترسی و برنامه های مدیریت نیروی کار است.
امضای محصول Iris ID سری iCAM 7S است که یک خواننده رادیوی بیومتریک چند منظوره پیشرفته است و یک راه حل قوی و بسیار قابل تنظیم برای کنترل دسترسی و مدیریت نیروی کار می باشد.
طبق گفته های مراد،دوربین iCAM T10 USB iris و فناوری تشخیص چهره iCAM TD100 برای برنامه های تشخیص هویت بسیار محبوب هستند. این محصولات قوی برای استفاده در محیط های سخت تر طراحی شده اند و در عین حال انعطاف پذیری زیادی برای طراحی و سفارشی کردن را دارا هستند.
ID Iris همچنان به آموزش بازار دررابطه با مزایای تشخیص عنبیه ادامه می دهند. با در نظر گرفتن باز شدن تدریجی بازار و تبدیل شدن به بازاری بالغ تر، مطمئنا شرکت شناخت بیشتری را به دست خواهد آورد.
 Nextchip شرکت های خودرو سازی را با راه حل ISP آشنا می کند
Nextchip ، یکی از فروشندگان شناخته شده نیمه هادی در صنایع نظارت تصویری، از پردازشگر سیگنال تصویری (ISP) برای اطمینان از کیفیت بالای ویدئو در سیستم های تصویربرداری استفاده می کند.
در برنامه های امنیتی،شرکت از ISP ها جهت تقویت سیستم های ویدئویی با قابلیت 4K که میفیت فوق العاده بالای UHD را دراست و سیستم های AHD با کیفیت بالا AHD که برای کابل های کواکسیال، UTP و دیگر کابل های مختلف استفاده می شود، در تجهیزات خود استفاده کرده است.انتقال داده های جرمی بیش از 500 متر نیز از خصوصیات آن است. پس از موفقیت نفوذ AHD در صنعت امنیتی، Nextchip با ارایه QHD در جهت افزایش کیفیت تصویر و انتقال برای دوربین های داخل خودرو، حرکت کرد، او بازار فروشندگان خودرو را هدف قرار داد. کیفیت تصویر مهم ترین چیز در زمینه ISP است.بنا به گفته Sophie Jeon مدیر بخش بازاریابی استراتژیک در Nextchip آنها درحالتی که هنوز تولید انبوه آماده نشده باشد، شروع به کار کردندو برای ترویج محصولات به طور مداوم در ژاپن، چین، ایالات متحده و اروپا حضور پیدا کردند. آنها این کشورها را به عنوان بازارهای اصلی به دلیل مقررات سختگیرانه برای ایمنی رانندگی در خودروها [به جز چین] انتخاب کردند.
برنامه های متعددی برای دوربین های خودرو مانند نمای عقب و دوربین های الکترونیکی آینه ، سیستم های AVM (نظارت تصویری در اطراف) و غیره وجود دارد. با این حال، الزامات کیفیت تصویر، شامل کنترل هایی نظیر نوردهی خودکار (AE) و تعادل رنگ سفید به صورت خودکار (AWB)، بسته به نوع برنامه متفاوت است. همانطور که نقش ISP به طور مداوم در حال رشد است، دانش فنی Nextchip با 20 سال تجربه در این زمینه و بوسیله پارامترهای فراوانی به دست آمده است که آن را قادر به بازخورد خوب در این زمینه می کند.
"علاوه بر این، AHD یک فناوری عالی برای نفوذ است. ISP های جاسازی شده TX برای کاهش اندازه ماژول دوربین می تواند قطعنامه QHD را بدون تکرار با تکنولوژی آنالوگ، مطابق با نیازهای دوربین های خودرو ارائه دهد. این به خصوص برای راه حل های چند کاناله مانند DVR و AVM ایده آل است، چرا که AHD RX از چهار کانال پشتیبانی می کند.
علاوه بر کیفیت ویدیو ، ISP مبتنی بر بینش Nextchip نیز از سیستم های پیشرفته پشتیبانی راننده ADAS پشتیبانی می کند و مزایای متعددی مانند تشخیص خودروها، افراد، اشیاء متحرک و خطوط را ارائه می دهد. مدیر بازاریابی این شرکت گفت:ما قبل از بازار" تبلیغات "را آغاز کرده ایم، اما آنها معمولا از ISP استفاده نمی کنند یا آن را درک نمی کنند، و فناوری Nextchip برای آنها بسیار جدید است. بنابراین، ما همچنان به توسعه دوربین های کامپيوتر ادامه خواهیم داد، اما همچنان بازار سازندگان و فروشندگان سیستم های خودرو را نیز دنبال خواهیم کرد.
 Suprema به سوی ارائه راه حل های کنترل دسترسی
Suprema ، یک توسعه دهنده الگوریتم شناسایی اثر انگشت، در حال حاضر دارای مجموعه کامل محصولات در زمینه کنترل دسترسی است،   اعم از سیستم های کنترل دسترسی بیومتریک، دستگاه های زمان و بازدید و اسکنر اثر انگشت / زنده برای تعامل با ماژول های اثر انگشت.
هدف نهایی Suprema این است که تبدیل به یک ارائه دهنده راه حل کنترل دسترسی کامل شود. موفقیت آن در تجارت ماژول های بیومتریک همچنان در حمایت شرکت در زمینه گسترش مجموعه محصولات خود ادامه دارد. در سال جاری، Suprema کنترلرهای هوشمند خود را برای مدیریت متمرکز برای سیستم های کنترل دسترسی، بر اساس پلت فرم BioStar 2 راه اندازی کرد ، HC Kim مدیر کسب و کار جهانی در Suprema گفت برای یک پروژه بزرگ در مقیاس بزرگ، Suprema با بسیاری از شرکت های پیشرو در زمینه کنترل دسترسی جهانی و شرکت های نظارت تصویری که ارائه دهنده فناوری بیومتریک و دستگاه های کنترل دسترسی هستند، همکاری می کند. Suprema به عنوان یک شریک فن آوری حرفه ای بیومتریک و کنترل دسترسی، حضور قابل توجهی در بازار کنترل دسترسی جهانی داشته است. برای کنترل دسترسی و حضور در زمان، سوپرما به طور مداوم در اروپا و آمریکا رشد کرده است. سوپرما برای برنامه های مربوط به بیومتریک بیشترین میزان حضور خود را در خاورمیانه، آمریکای جنوبی و سایر کشورهای در حال ظهور داشته و با حمایت از شرکت های محلی در برزیل، بریتانیا ، آلمان و آمریکا هراه بوده است، کیم گفت. در کنار رشد سالم در صنعت کنترل دسترسی، Suprema همچنان به ارائه خدمات خود در راهکارهای کنترل دسترسی برای مشتریان جهانی ادامه می دهد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران