لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی (ایپاس۲۰۱۸)

  • پنج شنبه, 24 آبان 1397 ساعت 19:51
  • منتشرشده در اخبار
  • خواندن 368 دفعه

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی (ایپاس۲۰۱۸)در تاریخ نهم مهر آغاز و در دوازدهمین روز مهرماه پایان یافت. مطابق دوره های قبل این نمایشگاه نیز با حضور ۳۵۰ شرکت در زمینه سیستم های حفاظتی(نظارت تصویری سیستم های صوتی و تصویری، دوربین های امنیتی، سیستم های پردازش، هوشمند سازی کنترل تردد، اعلام سرقت و...) سیستم های ایمنی (اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات امداد و نجات، مدیریت بحران و...) تجهیزات و لوازم پلیسی ( لباسهای لباسها و تجهیزات ضد شورش، انواع مهمات، تجهیزات نظامی البسه نظامی و...) برگزار گردید.

سالن مخترعین شامل ۱۱ غرفه و ۱۵ اثر از نخبگان نیز از دیگر بخشهای این نمایشگاه بود.
در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی به همراه جمعی از مسئولین ارشد نیروی انتظامی با شعار "امنیت و ایمنی پشتوانه تولید داخلی" حضور داشتند.
برگزاری کارگاه های امنیت فضای مجازی و نیز آموزشی با عنوان پیشگیری از وقوع جرم توسط پلیس پیشگیری ناجا و نشست تخصصی مدیران و فعالان صنایع مربوطه و روسای پلیس های تخصصی از دیگر برنامه های برگزار شده در نمایشگاه امسال بود.
همچنین فعالیت‌های محیطی و مانورهای نمایشی در محوطه باز نمایشگاه و سمیلاتور تیراندازی با سلاح مختلف به جهت آشنایی با این ادوات باعث جذابیت بیشتر نمایشگاه شده بود.
از دستاوردهای جدید ارائه شده در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۸ معرفی و رونمایی از دوربین ضد تروریست در این نمایشگاه بود و فرایند آن به این ترتیب است که با توجه به افزایش دمای بدن فردی که قصد انجام کارهای مجرمانه را دارد، تروریست را شناسایی و هشدار می دهد؛ همچنین این سامانه قادر است چهره‌های از پیش معرفی شده را حتی با تغییرات جزئی شناسایی نماید.
در حاشیه نمایشگاه:
با توجه به شرایط کنونی بازار امنیت و ایمنی میزان استقبال مشارکت کنندگان و غرفه داران برای حضور در این نمایشگاه و ارائه محصولات، بیش از حد انتظار و قابل قبول بود.
همچنین انجام تبلیغات مناسب توسط مسئولین برگزاری، باعث استقبال مناسب و درخور بازدیدکنندگان در چهار روز برگزاری نمایشگاه شده بود.
از دیگر ویژگی های این نمایشگاه حضور برند هایی بود که در سال های گذشته در این نمایشگاه حضور نداشتند و در مقابل، عدم حضور برند های بزرگی که هر سال در نمایشگاه حضور داشته و عدم حضورشان در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۸ برای بازدیدکنندگان ناخوشایند بود.
در پایان به تمامی غرفه داران عزیز حاضر در نمایشگاه که با انگیزه و انرژی در این نمایشگاه شرکت کردند خسته نباشید عرض کرده و برایشان آرزوی موفقیت داریم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران