لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

23 آبان 1398

با عرض سلام خدمت شما و همکاران محترم، بنده بهنام ریاحی مدیر مجموعه حفاظتی بازرگانی رسام تجارت راش (راش سیستم ) هستم که به مدت 11 سال در زمینه فروش و واردات محصولات امنیتی و حفاظتی بصری در سطح استان تهران و شهرستانها فعالیت می کنیم.

ادامه مطلب...
24 آبان 1397

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی (ایپاس۲۰۱۸)در تاریخ نهم مهر آغاز و در دوازدهمین روز مهرماه پایان یافت. مطابق دوره های قبل این نمایشگاه نیز با حضور ۳۵۰ شرکت در زمینه سیستم های حفاظتی(نظارت تصویری سیستم های صوتی و تصویری، دوربین های امنیتی، سیستم های پردازش، هوشمند سازی کنترل تردد، اعلام سرقت و...) سیستم های ایمنی (اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات امداد و نجات، مدیریت بحران و...) تجهیزات و لوازم پلیسی ( لباسهای لباسها و تجهیزات ضد شورش، انواع مهمات، تجهیزات نظامی البسه نظامی و...) برگزار گردید.

ادامه مطلب...
10 آبان 1397

 

این نشست در روز سه شنبه دوم مرداد ماه با حضور مدیران عامل شرکتهای امنیت و ایمنی، دبیرکل اتحادیه سراسری، رییس اتحادیه الکترونیک، جمعی از فعالان و کارگزاران تجاری، نمایندگانی از سفارتخانه ها و ... در سه بخش سخنرانی، زمانی برای نشست اقتصادی و ضیافت شام برگزار گردید.

ادامه مطلب...
10 آبان 1397

موضوع تبادل علم ، اموزش و تربيت مدرس بين دو موسسه اتحاد در ايران و آرك بريتانيا انجام شد
برگزاري سمينارهاي مشترك علمي در زمينه مديريت حفاظت الكترونيك، مديريت بحران، ريسك و بلاهاي طبيعي مانند زلزله ، مديريت كنترل ترافيك و مديريت بحران در صنعت حمل و نقل شهري و نيز مديريت بحران و ريسك در مراكز تجاري و مال ها و ،،،، از جمله موضوعات قابل برگزاري مي باشد كه از شهريو ماه جاري انجام خواهد شد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از2

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران