لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

Super User

Super User

پنج شنبه, 24 آبان 1397 ساعت 19:51

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی (ایپاس۲۰۱۸)در تاریخ نهم مهر آغاز و در دوازدهمین روز مهرماه پایان یافت. مطابق دوره های قبل این نمایشگاه نیز با حضور ۳۵۰ شرکت در زمینه سیستم های حفاظتی(نظارت تصویری سیستم های صوتی و تصویری، دوربین های امنیتی، سیستم های پردازش، هوشمند سازی کنترل تردد، اعلام سرقت و...) سیستم های ایمنی (اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات امداد و نجات، مدیریت بحران و...) تجهیزات و لوازم پلیسی ( لباسهای لباسها و تجهیزات ضد شورش، انواع مهمات، تجهیزات نظامی البسه نظامی و...) برگزار گردید.

پنج شنبه, 17 آبان 1397 ساعت 12:43

واقعیت افزوده AR در زمینه های مختلف به طور فزاینده ای محبوب گردیده است و امنیت نیز از این قاعده مستثنی نیست. به طور خاص، برای سیستم های انتگرالSI تحولات جاری در AR می تواند بسیار مفید باشد. با استفاده از آن در شرکت های بزرگ مانند مایکروسافت و گوگل با سخت افزار AR، دسترسی آسان به تجهیزات نیز آسان گردیده است. 

پنج شنبه, 17 آبان 1397 ساعت 12:41

یکی از نوآوری های اخیر در نظارت تصویری، معرفی فن آوری Blockchain برای کاهش هزینه ها و بهبود بهره وری است. در مصاحبه اخیر Robert Pothier مدیر عامل شرکت Faceter ، که در این زمینه پیشگام است دررابطه با مسائل زیر صحبت شد.

پنج شنبه, 17 آبان 1397 ساعت 12:35

در هنگام ایجاد یک استراتژی امنیتی جزء ، شامل پیشگیری از دست رفتن، امنیت فیزیکی، حفاظت از دارایی، مدیریت ریسک و فناوری اطلاعات، جنبه های بسیاری برای بررسی وجود دارد. تمام این محدوده ها می توانند برعهده چند نفر که مسئولیت تامین حفاظت از فروشگاه ها را دارند، باشد و یا هر یک از آنها می تواند به صورت کاملا جداگانه دپارتمانهایی داشته باشند، همانطور که اغلب فروشگاه ها به همین منوال هستند.

پنج شنبه, 17 آبان 1397 ساعت 12:32

یکی از مزیت های قابل توجه استفاده از تشخیص چهره در بحث امنیت است، اما بسیاری معتقدند که استفاده از آن در قانونگذاری و سازمان های دولتی مرز بین کمک و آسیب را رد می کند. استفاده از تشخیص چهره همواره نگرانیهایی را در پی دارد. در حالی که هالیوود آن را بسیار جالب و ساده نشان می دهد اما در واقع کمی وحشتناک احساس می شود که یک فرد را بتوان با صورتش ردیابی کرد.

پنج شنبه, 17 آبان 1397 ساعت 12:28

این روزها شیوع هک در دوربین های IP بیشتر شده است، برای نهادهای کاربر محوری که در یکپارچه سازی سیستم ها و در فناوری اطلاعات و امنیت سایبری به صورت حرفه ای کار می کنند، بسیار مهم و بحرانی است. مقاله ای دراین باره با Axis Communications در پست اخیر وبلاگ تحت عنوان "چگونگی بهبود دستگاه نظارت و امنیت شبکه" است. 

پنج شنبه, 17 آبان 1397 ساعت 12:24

امروزه دوربین IP نقش کلیدی در نظارت و حفاظت از نهادهای کاربری را ایفا می کند. در زمان های مختلف، دوربین های IP در محیط های ویژه ای که گرمای شدید وجود دارد نیز مورد استفاده قرار گرفته می شوند. و در این مکان ها برای حفاظت از این دوربین ها، محافظت های ویژه ای مورد نیاز است.

پنج شنبه, 17 آبان 1397 ساعت 12:21

هک دوربین های IP، که جدیدا بیشتر شیوع پیدا کرده است ، منجر به فراخوانی جهت طراحی بهتر محصول شده است. با این حال، اگر امنیت یک خیابان دو طرفه باشد، کاربر نیز بهدجهت ایجاد حفاظت موظف است که نقش خود را به درستی بازی کند.

پنج شنبه, 17 آبان 1397 ساعت 12:19

امروزه هک دوربین های IP از هر زمان دیگری شایع تر شده است. بخش بزرگی از آن مربوط به ویژگی های خود دوربین است. همچنین بسیاری از آنها شامل حفره های دسترسی غیرمجاز و معایب طراحی هستند که باعث آسیب پذیر شدن دربرابر حملات سایبری می شوند.

صفحه1 از19

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران