Super User

Super User

سه شنبه, 19 تیر 1397 ساعت 08:26

مدیرعامل شرکت ایمن تصویر امرتات

سه شنبه, 19 تیر 1397 ساعت 07:41

دبیرکل اتحادیه سراسری در رابطه با مصاِئب و مشکلات صنفی اخیر

یکشنبه, 10 تیر 1397 ساعت 07:15

نمایشگاه عمومی فناوری امنیتی Guangzhou 2018 GPSTدر تاریخ 9 تا 12 ژوئن در مجتمع نمایشگاه بین المللی واردات و صادرات چین در Guangzhou چین برگزار خواهد شد. این نمایشگاه برای اولین بار توسط Guangya Messe Frankfurt و انجمن فناوری حفاظت از امنیت عمومی Guangdongبرگزار خواهد شد.

یکشنبه, 10 تیر 1397 ساعت 06:58

دانشکده کلوین کلمبیا CMSD دومین مرکز بزرگ آموزشی در اوهایو با 107 مدرسه است که حدود 39،125 دانش آموز را در زمینه های مختلف چند نژادی و چند فرهنگی در اختیار دارد. این منطقه تعهد به خدماتی همچون تکنولوژی بهره برداری برای ایجاد یک محیط امن و منظم برای دانش آموزان و کارکنان یک مدل نوآوری برای ایالت اوهایو است.

یکشنبه, 10 تیر 1397 ساعت 06:55

نشست 2018 AI Cloud World توسط Hikvision از 30 تا 31 مارس در مرکز نمایشگاه های بین المللی Hangzhou برگزار شد. بیش از 2000 شرکت کننده در این اجلاس شرکت کردند، از جمله کارشناسان و محققان صنعت و همچنین شرکای Hikvision شرکتهای مایکروسافت، اینتل، سیستم های Milestone و AxxonSoft از شرکت کنندگان این جلسه بودند. شرکت کنندگان و مدیران روند توسعه AI، برنامه های کاربردی در دنیای واقعی و فرصت های همکاری مشترک و مرتبط با AI در بازارهای جهانی را مورد بررسی قرار دادند.  

یکشنبه, 10 تیر 1397 ساعت 06:43


یک ویژگی کلیدی در Secutech Zone Innovation Zone امسال محصولات و راه حل های نرم افزاری نوآورانه ی در حال نمایش است.اکثر آنها توانایی یادگیری عمیق، دیدگاه کامپیوتری و دیگر تحلیل های پیشرفته را دارند و هنگامی که به ویدیو یا صدا اعمال می شود، به نیاز و نیازهای کاربر در بازار های عمودی کمک می کند.

یکشنبه, 10 تیر 1397 ساعت 06:38

یکی از برجسته ترین نکات Secutech Taipei در سال جاری، تلاش جهت همکاری مشترک غرفه Open video با شبکه Optix ( Nx )، ارائه دهنده سیستم های مدیریت پیشگیرانه ویدئو (VMS) است که تکنولوژی و شرکای توزیعش را برای نشان دادن آخرین محصولات و راه حل هایش گرد هم آورده است.

پنج شنبه, 07 تیر 1397 ساعت 15:53

فرودگاه، شهر هوشمند و فضاهای عمومی بیشترین فعالیت را در زمینه راهکارهای نظارت تصویری داشته اند. افزایش الزامات منطقه ای منجر به افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای ویژگی های جدید پیشرفته و نیاز به تحکیم سیستم عامل های مختلف تحت یک چارچوب VMS شده است. 

پنج شنبه, 07 تیر 1397 ساعت 15:44

تحت تاثیر قرار دادن Robert Bryce، رئیس امنیت بزرگترین فروشگاه خودرو مستقل اروپا، آسان نیست. تقاضا و انتظار او تکنولوژی ای با کیفیت بالا برای تیمش، به عنوان افرادی که با او کار می کنند ، و برای حفظ اتومبیلها و مشتریانیست که در نمایشگاه آرنولد کلارک 200 بریتانیا تردد می کنند.

پنج شنبه, 07 تیر 1397 ساعت 15:35

همگرایی سه بزرگراه اصلی در قلب غرب میدلندز، یک لاینچپین از شبکه جاده انگلستان است. محاصره بیرمنگام، M5، M6 و M42 همچنین برای کسب و کارهای شهری و مردم محلی ارتباطات اصلی حمل و نقل را فراهم می کند. مهم این است که این سه مسیر را آزاد بگذاریم. بنابراین، از زمانی که پلیس بزرگراه نیاز به یک سیستم نظارت جدید برای کمک به نظارت بر جریان ترافیک را احساس کرد، آنها به AMG Systems ، یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در سیستم های انتقال فیبر نوری، مراجعه کردند.

صفحه1 از12

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )