لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

چگونه شبکه صوتی ، امنیت و مدیریت آن را بهبود می بخشد

  • چهارشنبه, 11 بهمن 1396 ساعت 12:22
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 195 دفعه

درست همانطور که شبکه ویدیویی امنیت را در صنعت تغییر داده است، شبکه صوتی می تواند به کاربر نهایی در حفاظت از مکان ها، مدیریت دارایی ها و ارائه تجربه مشتری های بهتر کمک کند..
این موضوع توسط Axis Communications در پست اخیر وبلاگش مطرح شده است:"چه چیزی در شبکه صوتی جدید است؟"


بهبود تجربه مشتری
به گفته این شرکت، شبکه صوتی می تواند تجربه مشتری را در بخش های مختلف، از جمله خرده فروشی ها در مناطق مختلف یک مرکز یا مرکز خرید که در آن موسیقی های مختلف پس زمینه پخش می شود، بهبود دهد. موسیقی پس زمینه یک پدیده جدید نیست، اما با داشتن یک راه حل صوتی شبکه ای که به اینترنت متصل است، انتخاب موسیقی پس زمینه بسیار پیشرفته تر خواهد بود. با انتخاب موسیقی که مطابق با سلیقه مخاطبان مورد نظر است، در هنگام خرید، آنها کمتر به گوش دادن به موسیقی در هدفون می پردازند. این به این معنی است که خرده فروشان می توانند مشتریان بیشتری را با اعلانات صوتی در مورد محصولات یا پیشنهادات جدید، جذب کرده و فروش بیشتری داشته باشند.
منطقه بندی هوشمند
مهمتر از همه، شبکه صوتی می تواند به منظور ارتقاء مدیریت با دیگر دستگاه های موجود در شبکه ادغام شود. با توجه به گزارش Axis ، در بسیاری از سازمان ها، ارسال پیام های صوتی، در هر ناحیه به صورت جداگانه بسیار موثر تر است زیرا به مرکز اجازه می دهد به مخاطبان خاص در قسمت های مربوط به یک سایت پیام جداگانه ای ارسال شود، بدون تکرار پیام در کل شبکه.
این شرکت به عنوان نمونه به مدارس اشاره کرده است. مدارس ممکن است دارای طبقه های مختلف، راهروها و گاهی اوقات ساختمان های جدا باشند. اگر یک مدرسه با مشکلات ناشی از تاخیر مواجه باشد، یکی از کارکنان می تواند به نقاط مختلف نگاهی بیندازد و ببیند که آیا دانش آموزان به جای حضور در کلاس، درحال پرسه زدن هستند؟ از طریق سیستم هوشمندانه، معلم می تواند با دانش آموزان صحبت کند و به انها اعلام کند که باید در کلاس باشند و لازم نیست به کل مدرسه اعلام شود.
امنیت بهتر با شبکه صوتی
در نهایت، یکپارچه سازی شبکه با سایر دستگاه ها می تواند به افزایش امنیت کمک کند، زیرا استفاده از صدا از راه دور در کنار نظارت تصویری از راه دور به کاربران اجازه می دهد تا با کسانی که در تصویر دوربین قرار دارند صحبت کنند. برای مثال در حفاظت از محیط، یک افسر امنیتی ممکن است کسی را با یک ابزار برش پرچین در تصویر دوربین ببیند. او می تواند از سیستم صوتی استفاده کند تا به طور مستقیم با آن فرد صحبت کند و به او اطلاع دهد که آنها در حال فیلم برداری هستند و پلیس در راه هستند. دانستن اینکه آنها در حال فیلم برداری هستند بازدارنده ای بسیار قوی برای جنایتکاران است و احتمالا از فعالیت های غیرقانونی قبل از وقوع جرم جلوگیری می کند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 16:32
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران