لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

بوش در حال اضافه کردن مشاهدات دقیق تر به صفحه نمایش شماست

  • چهارشنبه, 11 بهمن 1396 ساعت 12:19
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 259 دفعه

شما در طول چند ثانیه چه چیزی را می توانید یاد بگیرید؟ نام یک شخص؟ و یا شاید شماره پلاک و یا نام یک ماشین. اما برای آخرین دوربین های متحرک آی پی بوش، چند ثانیه طول می کشد تا یک عکس با جزئیات دقیق ارائه شود.

به طور معمول تا به امروز ، معیار اصلی دوربین های امنیتی ویدئویی، تعداد پیکسل ها و فریم ها در هر ثانیه بود، اما دوربین های IP Bosch AUTODOME با آنالوگ ویدئویی Essential Video و مدل پان،همچنین با شیب و زوم (PTZ)، در نحوه مشاهدات امنیتی ویدئو تغییراتی را ایجاد کرده اند.
داده ها امن تر می شوند
جمع آوری داده ها به صورت عادی انجام می شود، اما به طور متوسط در دوربینها ،فقط 10 درصد از داده استفاده می شود. اما بوش معتقد است که باید 100 درصد از داده ها استفاده شود، به همین دلیل دوربین های جدید AUTODOME IP در حال حاضر بنا بر استاندارد تحلیل ویدئویی ساخته شده اند.
ابرداده اضافی کمک می کند تا مشتریان اطلاعات خود را برای امنیت (اطلاعات خاص و یا هشدارهای خاص) و دیگر کاربردها شخصی سازی کنند.
مطابق یا امنیت و قوانین شما
هر کس می تواند نگرانی های امنیتی مختلفی داشته باشد، بنابراین آخرین دوربین های IP AUTODOMEبوش این اجازه را می دهد تا قوانین مربوط به زنگ هشدار را برای مقابله با نیازهای خاص تنظیم کنید. آنها حتی می توانند نوعی پیکربندی شوند تا تغییرات سرعت و شکل بدن را تشخیص دهند.
لحظه و ثانیه های مهم را ، از ساعت ها فیلم، پیدا کنید
در صورتوقوع جرم، داشتن فیلم های ویدئویی بسیار ارزشمند است، بنابراین ما می تونیم لحظه های فیلم ها را سریع و ساده پیدا کنیم.
قابلیت جستجو در محدوده دوربینهای IP AUTODOME می تواند برای جستجو از طریق متادیتای کم حجم استفاده شود و امکان بازیابی لحظه های مهم را از ساعت ها فیلم آرشیو فراهم می کند. این به شما این امکان را می دهد تا با سرعت و به سادگی اسناد را بازیابی کنید، از بین بردن نیاز به تماشای ساعتها فیلم و مدیریت زمان، آن را بسیار کاربردی کرده است.
این دوربین های امنیتی هزینه های اجرایی را نیز کنترل می کنند
تمام دوربین های IP Bosch AUTODOME کاهش هوشمندانه نویز از طریق جریان هوشمند را ارائه می دهند که با فشرده سازی ویدئو H.265 همراه است و می تواند میزان ارسال بیت را تا 80 درصد کاهش دهد، همچنین باعث می شود، ذخیره داده های ویدئویی بیشتر قابل کنترل باشد، بنابر این کاهش هزینه های شبکه و هزینه های ذخیره سازی را نیز در بر خواهد داشت.
دوربین هوشمند AUTODOME IP 4000i
AUTODOME IP 4000i به طور خاص برای استفاده در محیط داخلی طراحی شده است و بسیار دقیق است،همچنین با کنترل کامل شیب به طور یکپارچه به هر دکور داخلی ای متصل می شود. . به علاوه زوم اپتیکال 12 برابر با رزولوشن 1080 پیکسل تا 88 متر، در 60 فریم بر ثانیه آن، بسیار قابل توجه است.
در AUTODOME IP 5000i هیچ نقطه پنهانی وجود ندارد
AUTODOME IP 5000i دارای زوم اپتیکال 30 برابر، رزولوشن 1080 پیکسل و 60 فریم در ثانیه برای نظارت برمناطق بزرگتر ، در محیط داخلی و یا در فضای باز است، بنابراین می تواند حرکت سریع اشیاء تا 190 متر در شرایط نور ضعیف را هم شناسایی کند.
AUTODOME IP 5000i IR – روشن نمایی حتی در تاریکی
AUTODOME IP 5000i IR عملکرد مشابهی با 5000i در طول روز ارائه می دهد. برای استفاده در تاریکی، از یک پرتو مادون قرمز ساخته شده است تا نور مطلوب را بدون توجه به سطح زوم فراهم کند و برای مناطق بزرگتر مناسب است زیرا می تواند اشیا را تا 150 متر شناسایی کند.
بوسیله آن می توان بیشتر از چیزی که در صفحه نمایش دیده می شود، دید.
دوربین های امنیتی IP Bosch AUTODOME یک راه مقرون به صرفه برای دسترسی به اطلاعاتی دارند که فراتر از برنامه های امنیتی معمول است.
به همان ترتیب که امنیت برای شما یک اولویت است، نوآوری در امنیت نیز یکی از اولویت های بوش است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 15:56
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران