لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

تازه واردی به نام KEDACOM،درحال گسترش رد پای جهانی خود می باشد.

  • سه شنبه, 03 ارديبهشت 1392 ساعت 13:25
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 632 دفعه

 

KEDACOM، شرکتی که سال 2016 در فهرست عمومی امنیت قرار گرفت ، و در سال 2017 در صنعت امنیت در جایگاه 22 رتبه بندی گردیده است.

این اولین باری بود که این شرکت در فهرست امنیت 50 که هر سال توسط سازمان بین المللی برگزار می شود، قرار گرفت. KEDACOM، که در چین مستقر است، از زمان تأسیس شرکت خود در سال 1995، یک شرکت تکنولوژیک بوده است. از سال 1998،این شرکت شروع به فروش محصولات آی پی کرد و تا سال 2001 با تمرکز بر ارتباطات ویدیویی IP آن را وارد بازار نظارت ویدئویی IP در سال 2003 نمود.
Jacky Zhu ، مدیرعامل شرکت KECACOM International گفت: با توجه به نقاط قوت تکنولوژیکی این شرکت، در سال 2004 اولین سیستم مدیریت تصویری اش (VMS) و کدک شبکه ویدئویی IP را منتشر کرد. از آن زمان، KEDACOM در پیشبرد بازار IP و نظارت تصویری در چین مشغول به کار بوده است، تعداد زیادی از دوربین های حرفه ای IP روانه بازار گردانیده و علاوه بر این، ادر سال 2008 نخستین دستگاه ضبط ویدئو شبکه (NVR) چین را راه اندازی کرده است.
از سال 2010، شرکت KEDACOM تلاش های خود را بر روی فن آوری های تلفن همراه هوشمند متمرکز کرده است. در حقیقت، آنها نخستین پدیدآورنده دوربین IP با چیپ اینتل و همچنین به همراه یک دوربین AI DL با تراشه Qualcomm، دوربین AI DL برای تلفن همراه و سیستم ذخیره سازی ابر خصوصی نگهداری از سیستم و نخستین گردآورنده نمونه این تکنولوژی در چین بوده اند.
در حال حاضر KEDACOM دارای 3600 کارمند است که بیش از 1700 نفر از آنها به تیم تحقیق و توسعه اختصاص دارند. ادامه سرمایه گذاری این شرکت در تحقیق و توسعه چیزی است که آنها را در خط مقدم فن آوری ویدئو های IP نگه می دارد.
قدرت در فناوری
KEDACOM به عنوان یک شرکت مبتنی بر فناوری با 16 سال تلاش مستمر در زمینه نظارت تصویری و نظارت IP است، KEDACOM نه تنها قادر به پیشبرد فن آوری برتر در محصولات تولید انبوه است، بلکه حافظ ذخایر فنی و حقوقی سیستماتیک نیز بوده است.
Zhu اشاره کرد که توانایی های تکنولوژیکی KEDACOM را می توان در محاسبات ابری ، هوش مصنوعی عمیق (AI)، نظارت تلفن همراه، ذخیره سازی داده های بزرگ، کدک های ویدئویی و صوتی و فن آوری انتقال ویدئو IP مشاهده کرد. با استفاده از این قابلیت های پیشرفته، KEDACOM متعهد به ارائه محصولات با ارزش افزوده و راه حل های نوآورانه جهت رفع نیاز بازار بوده است.
خدمات پشتیبانی
KEDACOM بر روی پروژه ها و همچنین توزیع تمرکز کرده است.و با توجه به موقعیت محصول ، نسبت بخش پروژه شرکت بالاتر از بخش نظارت تصویری شرکت بوده است.
از نظر توزیع، Zhu گفت: "KEDACOM در بازار box moving شرکت نمی کند. اگر چه رشد توزیع کنندگان درگیر در کسب و کار box moving همچنان محفوظ است، اما در چند سال گذشته، درآمد حاشیه سود آن کاهش یافته است. در عوض، شرکت تمرکز خود را بر ارائه محصولات با کیفیت بالا، محصولات استاندارد و سیستم هایی با ویژگی های هوشمند به مشتریان کوچک و متوسط قرار داده است.
با درک این نکته که نیازهای توزیع کنندگان و کاربران نهایی همچنان درحال افزایش است، KEDACOM از موقعیت محصول خود برای رفع این تقاضای روزافزون استفاده می کند. این شرکت در حال حاضر با تعدادی از توزیع کنندگان کار می کند که این امر کمک می کند تا کسب و کار خود را تغییر دهد. این تحول تاثیر مثبتی بر حاشیه سود KEDACOM داشته است، همانطور که می توان از داده های حمل و نقل توزیع کنندگان این تغییر را مشاهده کرد.
Zhu به این نکته اشاره کرد که KEDACOM در مورد ارائه راه حل های نهایی به شرکای خود در فرصت های کسب و کار ، سه راه اصلی را ارائه می دهد:
راه حل های منحصر بفرد: قدرت KEDACOM در فن آوری های تلفن همراه و هوشمند، به آنها این امکان را می دهد تا راه حل های رقابتی زیادی برای پروژه های سراسر دنیا (مانند اروپا، سنگاپور، کره، هنگ کنگ و خاورمیانه) فراهم آورند.
مشارکت: با همکاری شرکای خود، KEDACOM قادر به ارائه خدمات با کیفیت به پروژه های بزرگ می باشد و شهرت خوبی برای مشتریان خود دارد.
یکپارچگی: شرکای KEDACOM با همکاری با یکدیگر تلاش می کنند تا رشد خود را بدون کاهش رقابت ادامه دهد.
گسترش رد پای جهانی
KEDACOM از مانیتورینگ آنالوگ و بازارهای نظارت آنالوگ HD کنار کشیده است، در عوض تصمیم به تمرکز بر تکنولوژی های IP کرده است که بر ارزش افزوده، کیفیت و خدمات تأکید می کند. در نتیجه، این شرکت به ندرت در رقابت قیمت در بازار دخیل است.
KEDACOM از نظر بازار شهر امن، بر اجرای قانون، امنیت مرزی، حمل و نقل هوشمند، آموزش هوشمند، مرکز فرماندهی، پارک های خرده فروشی و صنعتی تمرکز دارد. علاوه بر این، از طریق تلفیق تلفن همراه و راه حل های هوشمند، KEDACOM قادر به ارائه راه حل های مناسب است.
در سطح جهانی، این شرکت هنوز در حال وارد شدن به بازارهای مختلف منطقه ای است. در حال حاضر آنها در APAC، خاورمیانه، روسیه، اروپا و آفریقا، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی حضور دارند.
موارد زیر تنها برخی از پروژه هایی است که شرکت در انگلستان.، سنگاپور، ترکیه، کره، اردن و تایلند مستقر کرده است:
انگلستان.: راه حل های تلفن همراه شرکت ها توسط ایستگاه های پلیس برای نظارت از راه دور و برنامه های امنیتی مبتنی بر ماهواره استفاده می شود. این راه حل ها با پلت فرم Milestone ادغام گردیده است.
سنگاپور: سیستم ردیابی چند هدفه هوشمند در خدمت PUB است و آنها به مشتریان خود یک نرم افزار هوشمند بدون مانیتورینگ خودکار نظارت برای مناطق بزرگ ارائه می دهند.
ترکیه: دوربین های PTZ دوربرد و سیستم های پشت صحنه برای محافظت از صدها کیلومتر در امتداد مرز ترکیه، درحال حفاظت هستند
کره: سیستم نظارت اضطراری KEDACOM و پلت فرم مدیریت توسط مراکز تماس اضطراری در چندین استان استفاده می شود.
اردن: ایستگاه های پلیس در سراسر کشور از دوربین های پوشیدنی بدن KEDACOM و مجموعه کامل سیستم های مدیریتی خود برای محافظت از افسران پلیس در این زمینه استفاده می کنند.
تایلند: استان های مختلف از راه حل شهر امن KEDACOM استفاده می کنند که شامل VMS، ذخیره سازی، دوربین های ترافیکی، دوربین های عکاسی از پلاک (LPR)، وسایل نقلیه خودرو و دوربین های پوشیدنی بدن است. این راه حل به کاربران اجازه می دهد تا راه حل های تلفن همراه و هوشمند را با مرکز فرماندهی ادغام کنند و یک راه حل جامع برای ایمنی شهر ارائه دهند.
در نهایت، این شرکت امیدوار است که به هدف جهانی شدن کامل در هر بازار نفوذ کند. KEDACOM معتقد است که تقاضا برای نظارت تصویری IP در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه به سرعت در حال رشد است و می توان فرصتی برای دستیابی به این هدف را فراهم کرد. موفقیت KEDACOM در بازارهای موجود، اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد تا به افزایش رشد جهانی خود نیز ادامه دهند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 بهمن 1396 ساعت 10:54
  • اندازه قلم
cicanlocer1979

گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و.....

وبگاه: www.joomi.ir/

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران