لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

یکپارچه سازی جهت بهبود پیشگیری از آسیب

  • پنج شنبه, 17 آبان 1397 ساعت 12:35
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 50 دفعه

در هنگام ایجاد یک استراتژی امنیتی جزء ، شامل پیشگیری از دست رفتن، امنیت فیزیکی، حفاظت از دارایی، مدیریت ریسک و فناوری اطلاعات، جنبه های بسیاری برای بررسی وجود دارد. تمام این محدوده ها می توانند برعهده چند نفر که مسئولیت تامین حفاظت از فروشگاه ها را دارند، باشد و یا هر یک از آنها می تواند به صورت کاملا جداگانه دپارتمانهایی داشته باشند، همانطور که اغلب فروشگاه ها به همین منوال هستند.

صرف نظر از اندازه فروشگاه ، تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که می توانند در یک فروشگاه جهت بهبود امنیت و جلوگیری از ضرر استفاده شوند. مزایای فوق العاده ای برای ادغام فن آوری های امنیتی و سیستم های ارتباطی با هم، از جمله ارتقاء امنیت و امنیت عمومی، کاهش و بهبود عملیات ها وجود دارد.
رسیدن به اهداف دوسویه
همچنین این رویه تاثیر مثبتی بر پیشگیری از آسیب در یک فروشگاه می گذارد، و می توان آن را فراتر از امنیت، برای بهبود سلامت و ایمنی و افزایش خدمات مشتری و همچنین مشارکت و فروش مشتریان گسترش داد.
به عنوان مثال، در حالی که برای تأمین امنیت ورودی اصلی در فروشگاه با دوربین های IP با تجزیه و تحلیل ویدئویی در روی صفحه فروشگاه می توان از ابرداده های جمع آوری شده در دوربین ها برای جمع آوری آمار کسب و کار همچون شمارش افرادی که وارد فروشگاه می شوند، استفاده کرد. این داده ها می تواند به آنها کمک کند متوجه روزها و زمان های پیک در هنگام تصمیم گیری در مورد کارکنان شوند. یا در حین نظارت بر ناحیه ثبت پول نقد، تجزیه و تحلیل ویدئو دوربین می تواند هشدارهای لازم را در صورت افزایش تعداد افرادی که در صف هستند ارسال کند تا اقدامات لازم صوررت پذیرد. در این مرحله، یک سیستم تماس عمومی و بلندگوهای مورد استفاده برای پخش موسیقی پس زمینه نیز می تواند برای درخواست باز شدن یک صندوق اضافه و بهبود عملیات فروشگاه فعال شود.
همچنین به جز رسیدن به هدف پیشگیری از آسیب و حصول امنیت، تجزیه و تحلیل ویدئو می تواند برای هدایت از زنگ هشدار استفاده کند تا اگر خروجی اضطراری توسط یک شیء مسدود شده بود آن را اعلام کند.
ابرداده تولید شده توسط دوربین ها همچنین می تواند جهت جمع آوری اطلاعات استفاده شود و در هنگام پردازش با الگوریتم های پیچیده در ابر می تواند مسیرهای خریداران در اطراف یک فروشگاه را نشان می دهد که در کدام مسیرها راه رفته اند، متوقف و یا ساکن شده اند. همه درجهت حفاظت از حریم خصوصی خریداران و به منظور ارزیابی موفقیت بازدید ها و طرح بندی فروشگاه.
انتخاب محصول
ادغام با استفاده از استانداردها و گسترش همکاری های صنعتی، ساده تر می شود. با این حال، در بعضی موارد، انتخاب سیستم از فروشنده ای که آن را برای همکاری با دیگر سیستمها طراحی کرده است، می تواند به نصب سریع و ساده ،کمک کند. همچنین باعث کاهش هزینه های سیستم برای همگرایی می گردد.

همانطور که بسیاری از فروشندگان درک می کنند، هیچ بالت نقره ای ای برای کاهش تلفات وجود ندارد. با این حال، ترکیبی از فناوری های مناسب برای جلوگیری از کاهش و بهبود قابلیت های تحقیقاتی می تواند منجر به پیشگیری از خرابی ها به صورت دقیق تر و موثرتر شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران