لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

Milestone از دوربین فوق العاده کم نوری پشتیبانی می کند که نیاز به هیچ نوری ندارد.

  • دوشنبه, 02 ارديبهشت 1392 ساعت 01:26
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 321 دفعه
Responsive template for news magazine Responsive template for news magazine Responsive template for news magazine

Milestone Systems، یکی از شرکت های پلت فرم باز در زمینه شبکه های VMS ، دستگاه Pack 9.5 را برای شرکا و مشتریانش با استفاده از راه حل های ویدئویی Milestone XProtect منتشر کرده است.


بسته های دو ماهه دستگاه شامل بسته به روز رسانی نرم افزار برای مدیریت ویدیو XProtect و برای پشتیبانی از سخت افزارهای جدید است. تنها امسال، Milestone بیش از 1100 دستگاه پشتیبانی شده را اضافه کرده است، همچنین این قابلیت را به آنهایی که تا به حال بیرون آمده اند نیز اضافه نموده است.
به روز رسانی ها همیشه یکی از اولویت های اصلی Milestone بوده است: پشتیبانی از محدوده وسیعی از دستگاه ها، بخش مهمی از پلت فرم باز این شرکت است و وعده اصلی انجمن Milestone بوده است.
با نور ستاره ای جهان را ببینید
همکاران جامعه Milestone اکنون درحال دستیابی به مزایای پشتیبانی از دوربین کانن ME20F هستند. این دوربین می تواند یک ویدیو کامل HD تولید کند و نیازی به روشنایی بیشتر از ستارگان در شب ندارد و بدون نیاز به نور ماه می باشد. سنسور حساسیت آن بیش از 4،000،000 ISO یا 4،000 برابر نسبت به دوربین گوشی هوشمند حساس است.
ME20F دارای سنسورهای مشابه دوربین های سینمایی دیجیتال است و می تواند تمام سری دوربین های حرفه ای دوربین کانن را از اپتیک های چشم ماهی فوق العاده به زوم های طولانی ساپورت نماید.
این راهی برای محیطهای باز است، که در آن بدون نیاز به روشنایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد مانند نظارت بر گونه های در معرض خطر در پارک های طبیعی.
صدور گواهینامه پشتیبانی ONVIF G - کاهش استفاده از ذخیره سازی edge
ONVIF Profile G به این دلیل ایجاد گردیده است تا بتواند قابلیت همکاری بین ویدیوی زنده و ذخیره سازی ویدئو را بهبود بخشد. این دستگاه دوربین ها، رمزگذار ها و دستگاه های ضبط ویدئویی شبکه (NVR) و همچنین سیستم های مشتری مانند سیستم های مدیریت تصویر، سیستم های مدیریت ساختمان و سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات فیزیکی (PSIM) را پوشش می دهد.
پروفایل G نیز شامل پشتیبانی دریافت جریان صوتی و فراداده است ( اگر مشتری از این ویژگی ها استفاده نماید.) با پشتیبانی از گواهی مشخصات G، انجمن پشتیبانی Milestoneاکنون امکانات بیشتری برای طراحی راه حل ها با دوربین های فرسوده ، دوربین های تعبیه شده در وسایل نقلیه و دوربین های موجود در محیط هایی با پهنای باند کم دارد.
سایر نکات برجسته از بسته دستگاه
Milestone پشتیبانی از فشرده سازی ویدئو H.265 را گسترش داده است، زیرا Milestone از قدرت تکنولوژی واقعی پلتفرم باز استفاده می کند تا سریعا شتاب سخت افزاری را برای استفاده از فشرده سازی ویدئو H.265 اجرا کند. زیرا این تکنولوژی فشرده سازی ویدئویی می تواند نیاز به پهنای باند را کاهش دهد ، صرفه جویی در ذخیره سازی و فعال کردن استفاده گسترده از 4K دوربین های شبکه از مزایای بزرگ جامعه Milestone می باشند. آخرین دوربین H.265 پشتیبانی شده توسط Milestone، دوربین AXIS M2026-LE Mk II جدید است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 11 بهمن 1396 ساعت 15:51
  • اندازه قلم
cicanlocer1979

گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و.....

وبگاه: www.joomi.ir/

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران