لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

دسترسی به BriefCam توسط Canon

  • یکشنبه, 07 مرداد 1397 ساعت 13:44
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 200 دفعه

BriefCam ، ارائه دهنده صنعت Video Synopsis (فیلم خلاصه) و راه حلهای یادگیری (Deep Learning) توسط شرکت Canon ، رهبر جهانی راهکارهای تصویربرداری دیجیتال معرفی شده است. علاوه بر ورود  BriefCam به پیشرو بازار Network Video Solutions، محصولات Canon در نمونه کارهای تکمیلی از قبیل محصولاتی حول محور ارتباطات و  سیستم های مربوط به راه حلهای تجزیه و تحلیل محتوای ویدئو ،پیشرفت نوآورانه ای داشته است.

این کمپانی به وسیله BriefCam و همچنین فعالیت ها و نوآوری های جدید Canon و شرکت های عمده و پیشرو در بازار، نوآوری های سریعی را در تجزیه و تحلیل ویدئو هدایت می کند. علاوه بر این، BriefCam را قادر می سازد تا بازارهای جدیدی را وارد بازار موجود کند، راه حل های قویتر و به مشتریان خود خدمت جهانی بیشتری را ارائه دهد.  BriefCam همچنان این مسیر را ادامه خواهد داد تا به عنوان یک پلت فرم باز ، با محصولات دیگر شخص ثالث در اکوسیستم بازار همکاری کند، و مشتریان آن را با آزادی بیشتری انتخاب کند. 

Trevor Matz ، رئیس و مدیرعامل این شرکت می گوید: "ما هیجان زده هستیم تا به عنوان یک رهبر جهانی در تصویربرداری دیجیتالی انتخاب شده و به نیروهای دیگر بپیوندیم. این تسهیلات به BriefCam اجازه خواهد داد تا راه حل های تجزیه و تحلیل محتوای ویدئویی بیشتری در صنعت را ارائه دهد، در حالی که یک شرکت مستقل در Canon ، همچنان یک شرکت مستقل باقی خواهد ماند. این فرصتی است که با تکنولوژی نوآورانه ما ساخته شده است، تیم برجسته ای که آماده کرده ایم و کسب و کار سریع و در حال رشدی که ما ایجاد کرده ایم.

به گفته Masanori Yamada، مدیر عامل Canon و مدیر اجرایی شبکه راه حل VISUAL: با BriefCam ، ما می توانیم طیف گسترده ای از فن آوری های پیشرفته و راه حل ها در زمینه دوربین های شبکه، نرم افزار مدیریت ویدیو و نرم افزار تجزیه و تحلیل محتوای ویدئو را به مشتریان و شرکای سراسر جهان ارائه دهیم. ما بسیار هیجان زده هستیم که با چنین سازمان نوآورانه ای کار می کنیم و ورود  BriefCam به گروه Canon  را خوش آمد می گوییم .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران