لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

Dahua دوربین مادون قرمز PT / PTZ را راه اندازی می کند

  • یکشنبه, 07 مرداد 1397 ساعت 12:51
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 92 دفعه

Dahua Technology ، یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های صنعت دوربین های نظارت جهانی ست، و اکنون دوربین های مینی PT / PTZ خود را معرفی کرده است ، مجموعه ای گسترده از کارکردهای حرفه ای را که به اندازه های کوچک تر تقسیم شده اند، فراهم می کند که باعث می شود فیلمبرداری، فیلمبرداری شبانه و ضبط بصری آسان تر شود .

ترکیب تکنولوژی چشمک نور ستاره ای و زوم اپتیکال 3 برابر، آخرین دوربین های مینی PT PTZ / PTZ Dahua ، مجموعه ای از سری های SD1A و SD12 را ارائه می دهند که توصیه مناسبی برای نظارت مناطق کوچک و متوسط می باشد.
نیازهای فضای باز با کنترل های کاربر پسند
دوربین های PT / PTZ سری جدیدی از نیازهای کاربران را برآورده می سازد تا با استفاده از دوربین های سایز کوچک کنترل از راه دور، عملگر Pan / Tilt / Zoom را برای افزایش فوکوس اتوماتیک و تشخیص دقیق صورت بدون تنظیم دستی غیر ضروری ارائه دهند. علاوه بر این، پس از آزمایش دقیق گرد و غبار و غوطه وری، این دوربین نه تنها امتیاز IP حفاظت از IP66 را به دست آورد، بلکه برای حفاظت مکانیکی بین المللی IK08 نیز تأیید گردیده است، که نشان دهنده مناسب بودن آن در شرایط محیطی است.
چالش ضبط تصویر روشن در شرایط نور کم
دارای زوم اپتیکال 3 برابر و تکنولوژی پیشرفته Dahua با تکنولوژی پیشرفته ستاره ای، سری جدید این دوربین ها با پشتیبانی SD1A از فاصله 15 متری قابلیت عکس برداری دقیق را حتی در محیط های تاریک فراهم می کند.  ، قابلیت نظازت در شب از خصوصیات برجسته این سری می باشد و باعث می شوند تا کارایی امنیتی آن افزایش یابد.
سیستم ضبط صفحه برای جمع آوری مستندات
مجموعه صوت عنصری مهم در هر سیستم نظارتی است. با میکروفون داخلی، دوربین های مادون قرمز PT / PTZ Dahua از ضبط همزمان فیلم ها و صوت برای ضبط کامل اطلاعات و شواهد شنوایی پشتیبانی می کنند. علاوه بر این، این دوربین ها قابلیت "صدای دو طرفه" را با ویژگی های ورودی و خروجی صدا ارائه می دهند.این سری ز دوربین ها همچنین استراتژی کدگذاری H.265 را برای پشتیبانی از ارائه جریانهای ویدیویی 1080p در زمان واقعی 25 / 30fps برای مشاهده زنده یا پخش با سر و صدای کمتر به مرحله اجرایی درآورده اند.

با توجه به روند فعلی کوچک شدن دستگاه ها و حفظقابلیت های چند منظوره، دوربین های PT / PTZ IR Dahua به طور فشرده طوری طراحی شده اند تا کاربران در هر دو بخش نصب و عملیات به آسانی از آن استفاده کنند. همچنین در آینده، Dahua تلاش خواهد کرد تا محصولات و خدمات خود را در کلاس جهانی ارائه دهد و با ارزش افزوده بیشتر برای کاربران خود، رسیدن به دیدگاه «جامعه امن تر، زندگی دایمی» را گسترش دهد. 

توجه: قابلیت زوم تنها برای دوربین های PTZ اعمال می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران