لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

Hikvision دوربین های EasyIP 4.0، NVR ها را برای کمک به SMB ها (Server Message Block) راه اندازی می کند

  • یکشنبه, 07 مرداد 1397 ساعت 12:48
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 83 دفعه

تکنولوژی دیجیتال Hikvision  ، پیشرو در جهان در زمینه محصولات و راه حل های نظارت تصویری ابتکاری، طیف وسیعی از دوربین های EasyIP 4.0 و NVR را معرفی کرده است. این ویژگی ها بر اساس قابلیت های3.0 EasyIP   ، راه حل های نظارتی ساده، عملی و مقرون به صرفه ای برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​ ارائه می دهند. 

 محصولات EasyIP 4.0 براساس H.265+ Hikvision Codec ساخته شده اند که نیاز به پهنای باند و ذخیره سازی مورد نیاز را تا 50 درصد بیشتر از H.265 کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در هزینه های عمده کسب و کارهای کوچک و متوسط می شود.
به عنوان یک مزیت اضافی، محدوده EasyIP 4.0 تعدادی از نوآوری ها و فناوری جدید را جهت کمک به کسب و کار و افزایش نظارت و امنیت آن معرفی می کند. این محدوده شامل موارد زیر می گردد: 
 Hikvision AcuSense

ادغام  Hikvision AcuSense به دوربین های IP EasyIP 4.0 و NVR کمک می کند تا آلارم های کاذب را با دقت بیش از 90 درصد کاهش دهد و واکنش سریع تری نسبت به تهدیدات امنیتی واقعی نشان دهد.  Hikvision AcuSense انسان یا وسیله نقلیه را تشخیص می دهد و به طور موثری آلارم های کاذب ناشی از حرکات طبیعی مانند باران یا برگ را فیلتر می کند.همچنین با نور خودکار و آلارم های صوتی،  دوربین های عکاسی AcuSense  از مزاحمت های احتمالی جلوگیری می کنند. 
 علاوه بر این،  دوربین های AcuSense بیشتر تکنولوژی Hikvision "Powered by DarkFighter " را با استفاده از تکنولوژی نور کم فراهم می کنند که حتی در شب نیز تصاویر نظارتی عالی ای را فراهم می کند. همراه با قابلیت های ویدئویی فوق العاده و با کیفیت بالا، Powered by DarkFighter تضمین می کند که سازمان ها می توانند به طور موثر تهدیدات امنیتی را شناسایی و نسبت به آنهاواکنش نشان دهند و در صورت نقض امنیت، مدارک ویدئویی مناسبی ارائه دهند. 

EasyIP 4.0 NVRs به عنوان یک فرمت اضافه شده به Hikvision AcuSense ، یک ویژگی جستجوی سریع را فراهم می کند که به تیم های امنیتی اجازه می دهد تا سریعا در صورت وقوع حادثه امنیتی فیلم های مربوط به آن را پیدا کنند. این فرمت موجب صرفه جویی در ساعت های زیادی که تیم ها صرف آن می کند، می شود . 
Hikvision ColorVu

دوربین EasyIP 4.0 ColorVu  یک نور گرم و مکمل برای ارائه تصاویر روشن  ویدئویی حتی در شب ارائه می دهد..و شامل قابليتهای تقويت رنگ در اطراف ساعت با يک دیافراگم فوق العاده F1.0، سنسور پیشرفته تر، نورپردازی مکمل گرم و طیف وسیعی از فن آوری های دیگر می باشد. با دیدی روشن تر، ویدئویی رنگارنگ را ارائه می دهد،  EasyIP 4.0 ColorVu در هر زمانی، روز یا شب، از حفاظت در مقابل نقص امنیتی حمایت می کنند. 
دوربین های EasyIP 4.0 ColorVu جدید می توانند با یکی از Hikvision ها همراه شوند AcuSense-enabled NVRs برای به حداقل رساندن آلارم های دروغین و سرعت جستجوهای هدف استفاده می گردد. 

امنیت بی سابقه سایت برای SMB ها

دوربین های EasyIP 4.0 و NVR ها راه حل های نظارتی ای با کیفیت و مقرون به صرفه برای شرکت های کوچک و متوسط ​​را ارائه می دهند. Frank Zhang ، مدیر بخش بازاریابی محصولات بین المللی در Hikvision ، گفت: در گذشته، ویژگی های نظارتی نظیر ویدیو با کیفیت بالا، ویدئو رنگ شب و نور بارق خودکار و آلارم های صوتی برای بسیاری از سازمان های کوچک غیر قابل استفاده بود . اکنون، با محدوده EasyIP 4.0، ما این ویژگی ها را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط نی ​​امکان پذیر کرده ایم و به آنها کمک می کنیم تا امنیت بیشتری را در سطح سایت به دست آورند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Hikvision و راه حل امنیتی EasyIP 4.0، از غرفه انها (# D300) در نمایشگاه بین المللی IFSEC ، بازدید نمایید.

Hikvision خط تولید جدید  EasyIP 4.0 را از طریق کانال های توزیع مجاز Hikvision در Q3 2018 در دسترس قرار خواهد داد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران