لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

نمایشگاه عمومی فناوری امنیت Guangzhou 2018 و گردهم آیی برند های امنیتی بازار

نمایشگاه عمومی فناوری امنیتی Guangzhou 2018 GPSTدر تاریخ 9 تا 12 ژوئن در مجتمع نمایشگاه بین المللی واردات و صادرات چین در Guangzhou چین برگزار خواهد شد. این نمایشگاه برای اولین بار توسط Guangya Messe Frankfurt و انجمن فناوری حفاظت از امنیت عمومی Guangdongبرگزار خواهد شد.

این نمایش به یک رویداد صنعت بی نظیر برای محصولات و راه حل های امنیتی و ایمنی در جنوب چین تبدیل شده است. در سال 2018، بیش از 200 تولیدکننده با کیفیت و ارائه دهندگان راه حلهای فناوری ایمنی و امنیتی، به این موضوع پرداخته اند.

انتظار می رود که بیش از 10،000 بازدید کننده از جمله نمایندگان بخشهای امنیت عمومی، سیستم های ادغام کننده، خریداران صنعتی و تجاری و نیز موسسات تحقیق و توسعه، در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

برای تسهیل تجارت بین غرفه داران و خریداران هدف، پنج ناحیه کاربردی هوشمند برای تعیین بازارهای بالایی، از جمله ایمنی عمومی، ساختمان هوشمند، خرده فروشی هوشمند، کارخانه هوشمند و مراقبت های بهداشتی هوشمند تنظیم خواهد شد. این بازارهای عمودی با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی و ابتکارات اخیر دولت که باعث رشد صنعت امنیتی شده است، در کنار بخش های امن و هوشمند شهر گسترش یافته اند.
معرفي روند توسعه و نقشه راه براي اتخاذ فناوري جديد توسط انجمن فن آوري هوشمند آسيا AIST) )
برای بررسی روند توسعه و شناخت راه هایی که صنعت امنیتی می تواند به طور فعال فناوری های جدید را در آنها به کار گیرد، انجمن فناوری امنیتی هوشمند آسیا در طول GPST برگزار خواهد شد. این انجمن همچنین توجه ویژه ای به فرصت های جدید در بخش رو به رشد شهر هوشمند خواهد داشت.

برای مثال، ابتکار جاده و کمربند چین، فرصت های تجاری قابل توجهی را برای صنعت امنیت و ذینفعان آن، به ویژه در بخش های امن و هوشمند شهر ایجاد کرده است. این به دلیل نقش ابتکار عمل در ارتقاء زیرساخت های منطقه است که به نوبه خود تقاضا برای محصولات امنیتی را افزایش داده است.

علاوه بر این، پیشرفت های تکنولوژیکی در زمینه هایی مانند هوش مصنوعی، دارای پیامدهای عمیقی برای صنعت امنیتی است. یک تصویر از آن را می توان در بخش Security + AI که به طور فزاینده ای به عنوان یک بخش که به خودی خود به آن توجه می شود، دید. این بخش پیشرفت خوبی داشته است زیرا استفاده از برنامه های کاربرد تکنولوژی مانند یادگیری عمیق در سیستم های نظارت امنیتی به طور فزاینده ای امکان پذیر گزدیده است.

انتظار می رود که ترکیبی از این نیروها به موفقیت در صنعت امنیتی چین کمک کند. در واقع، انتظار می رود که بازار تا سال 2022 به 963.3 میلیارد یوان برسد و تا سال 2022 متوسط گردش مالی سالیانه 9.81 درصد را به دست آورد.

با بررسی این روند بازار و راه حل های یکپارچه، دانشمندان ، متخصصان و کارشناسان شرکت های پیشرو در صنعت امنیتی در انجمن فناوری امنیتی هوشمند آسیا(AIST) حضور خواهند داشت. این رویداد به عنوان یک پلت فرم برای گردهمایی کارشناسان فناوری امنیتی، تولیدکنندگان، مهندسان، سازندگان ، ادارات صنعتی، واحدهای ساخت و ساز استان Guangdongو به جهت تبادل نظر و تعامل با یکدیگر در رابطه با آینده صنعت امنیتی تشکیل می گردد. برگزارکنندگان انجمن همچنین دعوت نامه ها را به 30،000 خریدار خارجی ارسال کرده اند تا اجازه دهند که این بستر برای تسهیل ارتباط دو جانبه بین شرکت های امنیتی چینی و خریداران خارجی در دیدگاه های فنی و تجاری محیا گردد.

رانندگی هوشمند، آموزش هوشمند، سلامت هوشمند ، حسابداری هوشمند، امنیت هوشمند، خدمات هوشمند مشتری، در میان برخی از بازارهای هوشمندانه برجسته تر هستند که در این انجمن به دنبال شناسایی روند توسعه این فرصت ها خواهند بود.

فقط برخی از موضوعات قابل توجهی که باید مورد بحث قرار گیرند عبارتند از: افزایش هوش مصنوعی به عنوان یک نیروی انقلابی در صنعت امنیتی، یک تحلیل جامع از ساختمان امنیتی چند بعدی چندگانه Guangdong، راه حل های هوشمندانه در صنایع مختلف، برنامه های امنیتی هوش مصنوعی در ساختمان هوشمند و تبدیل جوامع سنتی به جوامع هوشمند.

در همزمانی انجمن AIST، با Guanzhou گوانگیا انتظار می رود که تخصص Messe Frankfurt و مجموعه گسترده ای از نمایشگاه های بین المللی تجارت ایمنی و امنیتی، با افزایش جذابیت خریداران و غرفه داران بین المللی، طرفداران این نمایشگاه را در سال جاری افزایش دهد. GPST همچنین متقارن با نمایشگاه فناوری ساختمان برق Guangzhou برگزار خواهد شد. این همزمانی نشان می دهد که میانبری در فرصت های تجاری برای بازدید کنندگان و غرفه داران به طور یکسان به وجود خواهد آمد.
 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران