لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

مدرسه محلی Cleveland سیستم نظارت تصویری STANLEY را اجرا می کند

دانشکده کلوین کلمبیا CMSD دومین مرکز بزرگ آموزشی در اوهایو با 107 مدرسه است که حدود 39،125 دانش آموز را در زمینه های مختلف چند نژادی و چند فرهنگی در اختیار دارد. این منطقه تعهد به خدماتی همچون تکنولوژی بهره برداری برای ایجاد یک محیط امن و منظم برای دانش آموزان و کارکنان یک مدل نوآوری برای ایالت اوهایو است.

 
چالش
بخش امنیت و حفاظت، به ریاست Lester Fultz ، مسئول نظارت بر اقدامات امنیتی مختلفی است که در سرتاسر منطقه مدرسه اجرا شده است، از جمله مدیریت بازدید کننده، برنامه شناسایی دانشجویان و واحد پلیس اختصاصی. جهت تحقق ایمنی و امنیت، سیستم نظارت تصویری توسط دوربین ها در هر مدرسه و بخش اداری ای نصب شده است. بیش از 5100 دوربین نظارت، با برندها و مارک های متفاوت ، به این منطقه کمک می کنند تا از تخریب و خرابکاری و خشونت در مدارس با نظارت بر راهروها، کافه ها، ورودی ها و خروجی ها، جلوگیری و مسائل شناسایی و اتفاقات بعد از حادثه بررسی شوند.

Fultz گفت: ما انتظارات نسبتا زیادی از عملیات نظارت تصویری در محل مدرسه داریم و به این اطمینان نیاز داریم که سیستم ها درست کار کنند و ما می توانیم اطلاعاتی را که مسولین مدرسه دنبال می کنند، ارائه دهیم.

سیستم نظارت جامع برای اطلاعات جمع آوری شده است اما وجود وقفه در دوربین و دستگاه به دلیل اندازه جغرافیایی سیستم و تعداد دوربین های مستقر باعث ایجاد نگرانی می شود. با وجود افزایش نیروی انسانی مورد نیاز برای نظارت بر فیلم و وضعیت تجهیزات با این را درنظر داشت که حتی یک دوربین بدون نظارت می تواند عواقب زیان آوری به دنبال داشته باشد.
 
راه حل
برای اطمینان از ایمنی سیستم در منطقه از STANLEY IntelAssure کمک گرفته می شود، که راه حل پیشرفته تشخیصی و تحلیلی ارائه می دهد. سیستم تأیید خودکار، هر جریان اطلاعات نظارتی ای را ارزیابی می کند، وقایع یا تاخیرهایی را که می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات شود، شناسایی می کند و به پرسنل ایمنی و امنیتی درمورد اطلاعات عملی در مورد چگونگی حل مشکل، در اسرع وقت آگاهی می دهد. پرسنل مجاز می توانند به سرعت و به آسانی به اطلاعات از طریق داشبورد STANLEY IntelAssure که در اختیار پرسنل مجاز از هر کامپیوتر یا دستگاه تلفن همراهی قرار می گیرد، دسترسی پیدا کنند. بخش مدیریت ایمنی و امنیت همراه با تیم پشتیبانی فنی با تجربه STANLEY Security دارای تمامی منابع لازم برای شناسایی، تشخیص و حل مسائل مربوط به سیستم های نظارتی از هر کجای دنیا در تایم زمانی 24/7 هستند.

هر یک از دوربین های ما از طریق سیستمی که ما را قادر می سازد تا به طور اتوماتیک فعالیت درست هر دوربین و سروری را بدون اختصاص منابع کل بخش، بررسی کنیم .همچنین Fultz. اضافه می کند: ما فقط دو نفر را برای حفظ سیستم نیاز داریم و اگر یک مشکل شناسایی شود می توان آن را قبل از این که به یک مسئله تبدیل شود اصلاح کرد. نگران نباشید، با این نرم افزار از دست دادن ویدئو دیگر یک مشکل نیست.
همکار Lester Fultz گروهبان Jay Bale است که اصلی ترین کاربری است که به طور روزانه با راه حلهای IntelAssure STANLEY سرو کار دارد. Jay Bale می گوید داشتن توانایی استفاده از یک سیستم برای دسترسی به اطلاعات در هر دوربین و سروری و دانستن آنچه که در حال انجام است واقعا کارآمد و آسان است.
برخی از اطلاعاتی که راه حل STANLEY IntelAssure برای Sergeant Bale فراهم می کند شامل موارد احتمالی در هارد دیسک، کارایی یک سرور در حال اجرا و اینکه آیا نیاز به راه اندازی مجدد وجود دارد یا خیر، می باشد،. پیش از اجرای راه حل STANLEY IntelAssure ، اپراتورها اغلب از عملکرد دوربین یا سرور آگاه نبودند مگر اینکه به طور خاص به یک دستگاه دسترسی پیدا کرده و آن را یاد می گرفتند.. STANLEY IntelAssure این مسئولیت بالقوه را حل کرد و کارایی بیشتری را با ادغام یکپارچه سیستم موجود و ارائه تأییدیه متمرکز بر سیستم در داشبورد یکپارچه ارائه داد.

دسترسی به اطلاعات ویدئویی یا سیستم از داشبورد نسبتا ساده است و به تخصیص منابع مؤثرتری در جا و زمانی که دسترسی به آن نیاز دارد وجود دارد.

Fultz ادامه داد: راه حل STANLEY IntelAssure فوق العاده کارآمد است و در نهایت موجب صرفه جویی در زمان و پول ارزشمند ما می شود.

داده های تشخیصی توسط پلت فرم STANLEY IntelAssure هر 20 دقیقه یک بار به روز می شوند تا جریان اطلاعات را حفظ کنند. این راه حل مخصوص سیستم نظارت بر شبکه مدارس است و با هر محتوای ویدیویی ای نمی تواند ارتباط برقرار کند، آن را مشاهده و یا ذخیره کند.و به طور قابل توجهی باعث کاهش هرگونه نگرانی یا مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی یا امنیت و یا هک مخاطبین می شود. برای امنیت بیشتر، STANLEY IntelAssure نیاز دارد تا تنها با خروجی ارتباط برقرار کند و تمام اطلاعات انتقال رمزگذاری شده است.

کارکنان امنیتی STANLEY می توانند پشتیبانی را به صورت زنده اضافه کنند تا به حل و فصل مشکلات سرعت ببخشیدند.. در یک مورد، Fultz در یک تعطیلات آخر هفته با آنها تماس گرفت و توصیه کرد که یک سرور بدون هیچ دلیلی ظاهرا پر می شود و فضای آن به سرعت کم می شود. هشدار به موقع این اجازه را می دهد تا تعمیر، نگهداری و حل مشکل قبل از هر گونه از دست دادن اطلاعات، اتفاق بیفتد.

Fultz اینگونه نتیجه گیری کرد که ما همچنان از نرم افزار استفاده می کنیم، زیرا فاکتورهای راحتی کاربری و ارائه راه حلهای کاربردی آن، برای امنیت و حفاظت مدرسه ارزشند است. در شرایط امروزی هیچ مدرسه ای نباید بدون این نوع حمایتها بماند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران