لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

Hikvision از اطلاعات شبیه سازی AI Cloud World Summit نگهداری می کند.

نشست 2018 AI Cloud World توسط Hikvision از 30 تا 31 مارس در مرکز نمایشگاه های بین المللی Hangzhou برگزار شد. بیش از 2000 شرکت کننده در این اجلاس شرکت کردند، از جمله کارشناسان و محققان صنعت و همچنین شرکای Hikvision شرکتهای مایکروسافت، اینتل، سیستم های Milestone و AxxonSoft از شرکت کنندگان این جلسه بودند. شرکت کنندگان و مدیران روند توسعه AI، برنامه های کاربردی در دنیای واقعی و فرصت های همکاری مشترک و مرتبط با AI در بازارهای جهانی را مورد بررسی قرار دادند.  

Hikvision تکنولوژی AI Cloud را در اکتبر 2017 در نمایشگاه امنیت عمومی چین در شنژن معرفی کرد. AI Cloud یک مفهوم توسعه است که از دوران اینترنت ( IoT ) به دنیا آمده است. یک معماری سه لایه که برای محاسبات ابری و لبه جهت پردازش یکپارچه چند بعدی و front-end (تبدیل داده ها به رابط گرافیکی برای کاربر جهت مشاهده و تعامل با داده ها از طریق تعامل دیجیتال و با استفاده از HTML، CSS و جاوا اسکریپت) در Edges Nodes، و پردازش داده ها در زمان واقعی و همگام سازی با Edge Domains برای برنامه های هوشمند و ایجاد داده های جدید، و تقاضای داده های بیشتر برای تقسیم و تحلیل داده های بزرگ در مرکز ابر استفاده می شود.  
اكوسيستم AI Cloud از طريق همكاري باز
به نظر می رسد هوش مصنوعی یکی دیگر از تکنولوژی های در حال رشد است که به طور قابل توجهی بر جامعه انسانی تأثیر می گذارد.

Yunhe Pan ، عضو آکادمی مهندسی چین ، در سخنرانی خود بیان کرد که هوش مصنوعی در حال حاضر به مرحله جدیدی به دلیل ظهور نیازهای اجتماعی جدید مانند شهرهای هوشمند، پزشکی هوشمند و رانندگی بدون سرنشین، تکامل یافته است. تغییرات قابل توجهی در محیط های اطلاعاتی مانند اینترنت، رایانه های همراه، محاسبات ابری، اینترنت چیزها و دیگران دیده می شود. به طور خلاصه، نسل بعدی هوش مصنوعی به سوی هوش اطلاعات بزرگ، هوش جمعی و هوش رسانه ای خواهد رفت.

تعداد زیادی از الزامات برنامه های کاربردی به صورت تقسیم بندی شده است. پیاده سازی AI عمدتا به وسیله سه عامل داده، قدرت محاسبات و برنامه های کاربردی محدود شده است. Yangzhong Hu ، رئیس فناوری Hikvision دیجیتال، در این نشست گفت: برای سرعت بخشیدن به روند پیش رو، لازم است که تمام سهامداران در هر صنعت همکاری کنند تا یک اکوسیستم صنعت AI ایجاد گردد. برای فعال کردن شرکای بیشتر برای شرکت در ساخت و به اشتراک گذاری اکوسیستم AI، این شرکت به طور کامل در محصولات و خدمات خود، از جمله پلت فرم نرم افزار Cloud AI، سیستم آموزش، خدمات AI، تفسیر داده ها و سرویس های به اشتراک گذاری داده ها، و غیره باز خواهد شد.
نیازهای در حال ظهور برای محاسبات لبه  
Oliver Philippou ، مدیر پژوهشی وابسته در IHS Markit ، در این نشست، شرکت کنندگان Hikvision را با عنوان "هوش مصنوعی - چشم انداز حاضر و آینده برای نظارت تصویری" آشنا کرد. به گفته Philippou ، افزایش تعداد دوربین های شبکه در بازار جهانی، توسعه تحلیل های ویدئویی را بیشتر به سمت همگرایی با سیستم های لبه و ابر متمرکز می کند. و البته به الگوریتم های بهتر و یادگیری عمیق برای ارائه حداکثر دقت نیز نیاز می باشد .  

دکتر Shiliang Pu ، رئیس موسسه تحقیقاتی Hikvision ، در سال های گذشته امکانات تحقیقاتی AI، نقاط قوت و موفقیت هایی را به ارمغان آورد. دکتر Pu به مزایای ادراک لبه و توانایی آن در تولید چند لایه شناخت برای تقویت برنامه های کاربردی AI اشاره کرد.
این تلاش مشترک ارائه دهندگان مختلف برای ایجاد یک اکوسیستم AI است. Hikvision افتخار دارد که سه شریک استراتژیک خود - اینتل، Milestone Systems و Axxonsoft –به عنوان سخنرانان اصلی در جلسه اجلاس مدیران حضور و درمورد همکاری های دو جانبه و چگونگی تغییر AI در اکوسیستم ها مطالبی را ارائه دادند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران