لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

چرا SI های امروزی در فناوری اطلاعات به خوبی شناخته شده هستند؟

  • شنبه, 22 ارديبهشت 1397 ساعت 14:50
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 188 دفعه

نیازی به گفتن ندارد که نظارت تصویری بیشتر از هرچیز دیگری مبتنی بر IP است. در نتیجه، به طور فزاینده ای مسئولیت بخش فناوری اطلاعات سازمان ها کار انتخاب و تهیه محصولات نظارت تصویری مبتنی بر IP و راه حل های مربوط به آن است. توانایی متقاعد ساختن اینکه راه حل امنيتی شما و همینطور امنيت مكانيكي در استفاده از پهناي باند است، مي تواند در يكپارچه سازي سيستم ها و افزایش كسب و كار در مشتريان كمك كند. این نکته توسط یک پست وبلاگ توسط March Networks مطرح گردیده است.

این پست با تأکید بر این که سازمانها به دلیل بالا بودن حملات سایبری، که عامل مهمی در این مبحث است، بخش فناوری اطلاعات را گسترش می دهند. حملات DDoS در سال 2016، که در آن دوربینهای IP و دستگاه های NVR برای ردیابی حملات سایبری مورد استفاده قرار گرفته بودند، حاکی از فاجعه ای بود که حجم بالای حملات سایبری بزرگ می توانند به صنعت وارد کند.

در حال حاضر حملات سایبری همراه با بلایای طبیعی به عنوان یکی از خطرات بالا برای کسب و کار جهانی شناخته شده اند. از آنجا که هیچ کسب و کاری نمی خواهد که قربانی نقض اطلاعات شود، سازمان ها به شدت تلاش می کنند تا دفاع از حملات را تقویت کنند و این مسئولیت ها بر روی شانه های بخش فناوری اطلاعات قرار دارد.

همگام سازی امنیت IT

به گفته این پست، با توجه به افزایش همگرایی بین بخش های امنیتی و فناوری اطلاعات سازمانها، یکپارچه سازی سیستم ها باید در زبان اصطلاحات فناوری اطلاعات به خوبی شناخته شود تا بتواند اعتماد بخش IT را به دست آورد. در گذشته، شما ممکن بود تنها با بخش امنیتی برخورد کنید؛ اما در بسیاری از سازمان ها، بخش های امنیتی فیزیکی و فناوری اطلاعات در حال یکپارچه شدن هستند، بنابراین صحبت از زبان فناوری اطلاعات می تواند راه بسیار خوبی برای برآورده ساختن رضایت کلی در مقابل نیازهای مشتریان شما باشد. جهت یکپارچه سازی امنیتی پس از نصب دستگاه ضبط ویدئویی شبکه ای و دوربین های IP، شما باید بتوانید به سوالات فناوری اطلاعات پاسخ دهید که نصب سیستم شما چگونه می تواند بر امنیت شبکه و نیز عملیات شبانه روزی تاثیر بگذارد.

توانایی پاسخگویی به نگرانی ها و نیازهای بخش فناوری اطلاعات می تواند به انتگرال کسب و کار کمک و آن را پیروز کند. برخورداری از فناوری نرم افزاری میتواند کمکهای مالی زیادی را برای نصب شما چذب نماید. در برخی از سازمانها، بخش فناوری اطلاعات دارای قدرت تصمیم گیری بالایی است چرا که آنها به بهبود فرآیندهای کسب و کار و افزایش درآمد از طریق تکنولوژی جدید کمک می کنند. اگر شما با یک تولید کننده نظارت تصویری که هوش تجاری(BI) را فراهم می کند مشارکت داشته باشید یک مورد قانع کننده تر برای ارزش گذاری ویدیو در اختیار دارید .اینکه چگونه سرمایه گذاری در راه حل مناسب می تواند به بخش های عملیات و بازاریابی و همینطور امنیت سازمان، کمک کند.  
نویسنده این وبلاگ در ادامه توضیح می دهد که March Networks برای کمک به افزایش ارزش پیشنهاد دهنده ی انتگرال چه پیشنهاداتی ارائه می دهند. اولین مورد، مربوط به امنیت سایبری است. "March Networks یک فرایند سه مرحله ای برای مقابله با تهدیدات اینترنتی است. هنگامی که ما از یک آسیب پذیری بالقوه و بحرانی (از طریق یک اطلاع رسانی US-CERT و یا منابع دیگر) آگاه می شویم، ​​ متعهد به 3 عمل زیر می شویم:
1) ارزیابی یلادرنگ آسیب پذیری برای تعیین اینکه آیا بر محصولات ما تاثیر می گذارد؛ 2) در صورت لزوم، شناسایی آسیب پذیری را از طریق انتشار پچ یا نرم افزار، و 3) برقراری ارتباط با شرکا

ثانیا، کمک به کم کردن تاثیر ویدیو بر عملکرد شبکه امکان پذیر است. به عنوان مثال، ضبط کننده ها با شبکه های ثانویه سازگار می گردند تا بتوانید ترافیک دوربین IP را در یک شبکه محلی جداگانه ثابتLAN) ) نگه دارند. ضبط کننده های March نیز از ضبط جریان ثانویه پشتیبانی می کنند، بنابراین مشتری می تواند یک جریان ویدئویی با وضوح بالا را جهت ضبط مستندات و یک جریان با وضوح پایین را برای مشاهده از راه دور استفاده و از پهنای باند کمتری استفاده کند.

در نهایت، در این پست بخشی ذکر شده است که شامل ویژگی های مدیریتی شرکت است و به ساده سازی مدیریت دستگاه کمک می کند. نرم افزار مدیریت مارک Networks Command Pro Enterprise به شما این امکان را می دهد تا به طور همزمان چندین ضبط کننده و دوربین های مارکت Networks را از یک مکان مرکزی با تنظیمات چند کلیکه به روز رسانی کند. فرماندهی مرکزی همچنین به مدیران سیستم اجازه می دهد تا برنامه ریزی این به روز رسانی ها را در شب یا آخر هفته انجام دهد و بنابراین فعالیت های شبکه را مختل نکنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران