لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

تجزیه و تحلیل در خرده فروشی

  • شنبه, 22 ارديبهشت 1397 ساعت 13:13
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 192 دفعه

بهترین تصمیمات عملیاتی، شامل بازاریابی و ارزیابی کارکنان را از طریق بررسی ترافیک مشتریان، رفتار و مکالمات مابین آنها می تانید انجام دهید.

شمارش و ترافیک
شناسایی فرصت ها برای رشد فروش با نظارت بر تعداد ورود خریداران و مکالمات آنها در فروشگاه.
عملکرد ذخیره سازی BENCHMARK
تجزیه و تحلیل عملکرد فروشگاه در سراسر نقاط، وکل شبکه فروشگاه و به صورت گسترده تر در بازار.
بازاریابی و اقدامات اندازه گیری
تاثیر کمپین های بازاریابی بر روی تعداد خریداران، مکالمات و وفاداری آنها.
تجزیه و تحلیل داده ها و تجزیه و تحلیل خرده فروشی
مقایسه نتایج مجموع داده های یکپارچه برای درک روند خرده فروشی و ایجاد تغییرات سودمند و سریع برای بهره وری.
.
راه حل ShopperTrak چگونه کار می کند
دانش یک قدرت است
خرده فروشی یک بخش رقابتی و در سرعت است که به طور مداوم با تغییر رفتار در خریداران مواجه است . مهمتر از همه، خرده فروشان هرآنچه در فروشگاه های خود می بینند را مشاهده می کنند و به سرعت سبت به آن واکنش نشان می دهند. برای خرده فروشان و صاحبان ملک خرده فروشی، بینش مشتری یک ابزار حیاتی و یک مزیت رقابتی است.
ShopperTrak شامل آنالیز داده هایی ست که از مجموعه بررسی ها و نظارت های علمی و اقدامات در مورد ترافیک خریداران، رفتار و مکالمات آنها به دست می آید. این امر بینش ارزشمندی را به ارمغان می آورد که سازمان های خرده فروشی می توانند این بینش را به عنوان راهبردهایی جهت بازاریابی، عملیات و ارزیابی کارکنان خود رار داده و آنها را بهبود بخشند تا نتایج سودآوری را ارائه دهند.
از طریق یک پلت فرم قابل تنظیم مبتنی بر ابر، ShopperTrak به خرده فروشان و صاحبان املاک، فروش دقیق، در زمان واقعی و رفتار خریداران (از جمله اینکع چگونه بسیاری از مردم وارد فروشگاه می شوند و چه زمانی را آنها به خرید مشغولند،و مسیر آنها به چه صورت است،و همچنین چه مدت را آنها در فروشگاه صرف می کنند. ) را نشان می دهد.
با استفاده از داده های گسترده تر و عملیاتی، راه حل ShopperTrak Analytics suite تصویر جامعی ارائه می دهد از محلی که کسب و کارهای خرده فروشی می توانند به طور موثر از منابع خود برای پاسخگویی به تقاضای خریداران و ایجاد سریع تر درآمد بالاتر است، استفاده کنند.

 
بینش های جهانی ترافیک
Steve Richardson مدیر حسابهای منطقه ای و بین المللی بریتانیا و MEA، نشان می دهد که یک نام تجاری با استفاده از اطلاعات به دست آمده از ShopperTrak و FootFall ، هوشمندتر می شود.
منابع تجزیه و تحلیل خرده فروشی
بازاریابی خرده فروشی، قسمت اول
با وجود ظهور خرده فروشی های چند کاناله، فروشگاه های سنتی به عنوان اصلی ترید مراکز تجربه خرید هستند. اما چگونه خرده فروشان امروز می توانند از اینکه با جذب تجارت الکترونیک فروش فیزیکی خود را از دست نمی دهند، اطمینان حاصل کنند؟ پس از پس و جوهای عمومی، ShopperTrak به این پرسش پاسخ می دهد.
بازاریابی خرده فروشی، قسمت دوم
امروزه خریداران از فروشگاه ها چه چیزی را می خواهند و فردا چه پیر خواهند خواست ؟ همسویی با تقاضای مشتریان کار آسانی نیست .گزارش ما بازخورد مصرف کنندگان را در سراسر اروپا به منظور بررسی اینکه چگونه خرده فروشان ممکن است برای پاسخگویی به نیازهایشان در آینده نوآوری کنند را ترسیم می کند.
مشتریان جهانی در سه ماهه اول سال 2017
به گزارش خبرگزاری تجارت جهانی ShopperTrak ، با ارائه معلوماتی مبتنی بر داده ها مبنی بر این که رفتار خریداران بین المللی چگونه است، عوامل موثر بر کاهش قیمت در فروشگاهها -اعم از اعتماد مصرف کننده به توسعه رو.شهای قانونی - در سطح ملی و در زمینه های گسترده تر بررسی می شود.
تجزیه و تحلیل خرده فروشی فیزیکی
خریداران چگونه از فروشگاه شما استفاده می کنند؟ حضور آنها چقدر طول کشیدند و چه خریدی انجام می دهند؟ شما ممکن است رفتار بازدید کنندگان وب سایت خود را بدانید ، اما ارزیابی استفاده از فروشگاه شما یک مسئله پیچیده تر است . کتاب ما توضیح می دهد که چگونه این مشکل را می توان حل کرد.
ورود footfall به فرصت های تجاری
در دوران در حال توسعه هوش مصنوعی AIیادگیری عمیق به زودی تبدیل یک فناوری بنیادی برای صنعت امنیتی خواهد شد. فن آوری های یادگرفتنی تبدیل به رایج ترین و قوی ترینها خواهند شد. این روند تلاش های امنیتی بحرانی را در هر حوزه تقویت خواهد کرد. امروزه سه مدل از دوربینهای Hikvision مجهز به الگوریتم های یادگیری عمیق در صنایع خرده فروشی هوشمند هستند.
فن آوری یادگیری عمیق Hikvision و راه حل های خرده فروشی هوشمند
با افزایش محبوبیت آنلاین خرید، در بخش تجارت و خرده فروشی نفوذ اینترنت و تجارت الکترونیک بیشتر از بسیاری از صنایع دیگر احساس می شود. برخی از آنها به رقابت آنلاین و بسته شدن فروشگاه های فیزیکی واکنش نشان می دهند، اما برخی دیگر در تلاش برای غلبه بر چالش ها از طریق تحول تکنولوژیکی هستند. خرده فروشی سنتی ابزاری هوشمند برای جمع آوری و تجسم دقیق داده ها ندارد و قادر به ارائه منایع منسجم برای تصمیم گیری در کسب و کار در مغازه ها نیست.

اما اکنون Hikvision یک راه حل خرده فروشی هوشمند را ایجاد کرده است که امنیت نظارت تصویری جامع را برای محافظت از کارکنان و مشتریان و پیشگیری از سرقت فراهم می کند. همچنین راه حل های خرده فروشی هوشمند جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل آنها برای افزایش ارزش کسب و کار را شامل می شود. با بهره گیری از تکنولوژی یادگیری عمیق، سه عملکرد هوشمند برای پشتیبانی خرده فروشی شامل شمارش افراد برای ردیابی ترافیک و حجم مخاطبین، تهیه نقشه حرارتی برای شناخت محبوبیت کالاها در یک منطقه خرید و تشخیص صف برای نظارت بر وضعیت صف در زمان واقعی است.

شمارش مردم
گفته های قدیمی ای در صنعت تجارت وجود دارد: "سود کوچک، اما گردش سریع" و پایه آن شاخص KPI به معنای سود کلیدی است که می تواند به این گردش کمک کند. در مقایسه با تجارت الكترونیكی، فروشگاههای خرده فروشی سنتی به راحتی نمی توانند محاسبات دقیق جریان مشتری را انجام دهند دوربین شمارش افراد مبتنی بر دو لنز Hikvision، شمارش دقیق مشتری را انجام می دهد و روند جریان مشتری را برای ارزیابی عملکرد و ابتکارات استراتژیک تولید می کند.
با این حال، در یک سناریوی واقعی جهان، سایه ها و یا سایر اشیاء ممکن است به راحتی باعث ایجاد هزینه های اضافی شوند. دوربین های شمارش افراد با دو لنز، مجهز به دو دوربین و با یک الگوریتم یادگیری عمیق، به راحتی تداخل های موجود در تحویل داده ها را بصورت بسیار دقیق جهت شمارش افراد برطرف می کنند. مزیت کلیدی الگوریتم های یادگیری عمیق در مورد الگوریتم های بینایی دوربین های نظارت، این است که یادگیری عمیق می تواند به طور مداوم آموزش داده شده و با مجموعه داده های بهتر و بیشتری بهبود یابد. این بدان معنی است که دیگر انجصارا برای شما کار می کند و دقیق تر می شود. این دوربین دارای چشم انداز استریو بیولوژیکی، تکنولوژی تشخیص افراد و تکنولوژی های دارای فیلتر هوای 3D، دوربین های شمارش افراد با دو لنز است و قادر به تشخیص دقیق انسان از اشیاء غیر انسانی در پس زمینه است. از این رو، این دوربین ها انسان ها را از دیگر اشیا و حرکات در پس زمینه تشخیص می دهند.
با تجزیه و تحلیل داده های جریان مشتری، مدیریت فروشگاه می تواند نیروی کار مشخصی را برای به دست آوردن سود بیشتر و اطمینان از خدمات بهتر مشتری فراهم آورد. مدیران فروشگاه می توانند حضور کارکنان را به طور استراتژیک در ساعات اوج و غیرفعال هماهنگ کنند. علاوه بر این، آنها همچنین می توانند فعالیت های بازاریابی استراتژیک را برای جذب مشتری بوسیله تجزیه و تحلیل داده های نرخ های ورودی (ورودی و خروج) انجام دهند.
 نقشه های حرارتی
هنگامی که مشتریان وارد فروشگاه می شوند، خرده فروشان نگران این هستند که مشتریان کدامین کالا مورد علاقه شان است. قبل از آن این موضوع نیز اهمیت دارد که چطور می توان مسیری لازم و جایی که توقف نیاز است را به صورت درست هماهنگ نمود. با استفاده از ترسیم نقشه گرمای Hikvision ، خرده فروشان می توانند میزان زمان خرید خریداران در مناطق خاصی از فروشگاه را تعیین کنند، نقاط داغ و مناطق مرده را شناسایی کرده و تعداد افرادی را که محصولات خاص را به صورت روال معمول خود خرید می کنند، اندازه گیری کنند،
نقشه برداری حرارتی برای نظارت و اندازه گیری میزان ترافیک هدف در یک منطقه نیز استفاده می شود. یک نمایش گرافیکی از داده های رنگی است و معمولا برای تجزیه و تحلیل زمان بازدید و زمان توقف مشتریان در یک منطقه مشخص استفاده می شود. تابع نقشه گرما اغلب در مراکز خرید، سوپرمارکت ها، موزه ها و غیره استفاده می گردد و می توان از طریق نقشه های گرما در طول زمان، ترجیحات مشتریان را پیدا کرد،همچنین بینش هایی را در مورد جایگیری بهترین مکان ها و طراحی فروشگاه ایجاد کرد.

به عنوان یک محصول ، دوربین های Fisheye Hikvision ، مجهز به عملکرد نقشه برداری حرارتی هستند که نه تنها تصویر با کیفیت بالا پانوراما را ضبط می کند، بلکه شرایط حرارتی در مناطق مختلف در یک فروشگاه را نیز یاد می گیرد. در فضاهای بزرگ، دوربین های کمتری جهت کاهش هزینه ها نصب است. دوربین های Fisheye Hikvision برای این مناطق ایده آل هستند، به حداکثر رساندن مناطق قابل نظارت و تضمین کیفیت تصویر.

تشخیص صف
اگر زمانی که شما می خواهید خرید کنید مدت زمان طولانی ای را در بر گیرد، چه کاری انجام می دهید؟ منتظر می مانید و خرید می کنید و از خرید از آن فروشگاه در آینده صرف نظر می کنید؟ در صنعت خرده فروشی، زمان انتظار یکی از مهمترین عوامل موثر در تجربه مشتری است. تابع تشخیص صف Hikvision می تواند به صفوف پرداخت خرده فروشان کمک کند. هنگامی که مشتریان بیش از حد وارد یک صف می شوند، می توانند مدیریت را برای باز کردن یک خط جدید چک و فراهم نمایند.
به طور خاص، دوربین های تشخیص صف Hikvision می توانند وضعیت صف بندی را در زمان واقعی بررسی کنند. اولا، دوربین ها شمار افراد در هر صف را شمارش می کنند و سپس زمان ختم فعالیت هر مشتری را دنبال می کنند. هنگامی که متوجه شدیم که تعداد افرادی که در صف هستند بیش از حد زیاد است، یا زمان متوسط ​​زمان خاموش بودن مشتریان بیش از حد طول می کشد، زنگ هشداری برای پاسخ سریع ایجاد می شود.و باز کردن پنجره های پرداخت برای کاهش زمان انتظار، بهبود کارآیی معامله و کل تجربه خرید به مدیر فروشگاه یادآوری خواهد شد.

راه حل خرده فروشی هوشمند Hikvision طراحی شده است تا به خرده فروشان کمک کند تا فروشگاه های آنلاین را به یک دنیای دیجیتال تبدیل کنند و داده ها را برای پشتیبانی از مدیریت و عملیات فراهم نمایند. و از طریق استفاده از فن آوری خرده فروشی جدید، واکنش های تکنولوژیکی خرده فروشان را در واکنش به افزایش رقابت های صنعت افزایش دهند.
 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران