لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

پلیس Sheriff با همکاری HID Global امنیت سایبری خود را ارتقاء می دهد!!

  • شنبه, 22 ارديبهشت 1397 ساعت 12:58
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 179 دفعه

دفتر کلانتری کلمبیا رویکردی جهت حافظت از اطلاعات و تایید هویت هر آن کسی که به شبکه یا رایانه های آژانس دسترسی پیدا می کند، ارائه داده است. برای ارتقاء امنیت سایبری ، اداره کل افسران با ارائه دهنده ای که شناخته شده ترین منبع دسترسی فیزیکی است همکاری می کند، اما در حال حاضر با مجموعه جامع هویت دیجیتال: HID Global ، رهبر جهانی راه حل های مورد اعتماد تشخیص هویت در حال همکاریست. در نتیجه از سرقت و تقلب در هویت دیجیتال آژانس جلوگیری خواهد شد.

چالش ها:  
برای انطباق با سیاست امنیتی FBI Criminal Justice Services (CJIS)، مقامات مجری قانون اکنون مجبورند احراز هویت پیشرفته را در فرایند دسترسی به اطلاعات پس زمینه وارد کنند. درست همانند هزاران دفاتر کلانتری در سراسر ایالات متحده که نیاز به برآورده شدن اینگونه نیازها دارند، اداره کل افریقای کلمبیا در فلوریدا نیز مجبور به پذیرش آن است.  
 به منظور دستیابی به رویکردی متعادل، اداره کل افریقای شمالی کلمبیا قصد دارد بوسیله الزامات احراز هویت FBI تایید هویت کسانی را که به اطلاعات کیفری دسترسی پیدا می کنند، را به شیوه ای نسبتا ساده و بدون دردسر برای افسران اجرای قانون انجام دهد.  
سالها دفتر کلانتری به استفاده از نام کاربری و رمز عبور افسران برای دسترسی به اطلاعات آنلاین متکی بود. به عنوان مثال وقتی یک افسر وارد سیستم می شد، ، برای تایپ نام کاربری و رمز عبور خود در صفحه لپ تاپ ،با نگرانی از نقض امنیتی دیجیتال که در سال های اخیر اثبات شده و ترکیبی از نام کاربری و رمز عبور آسیب پذیر بود، مواجه می گردید ولی اکنون با افزایش یک لایه امنیتی دیگر برای محافظت از اطلاعات دیجیتال، از جمله جزئیات مربوط به جنایتکاران، مظنونین و دیگر افسران پلیس، این نیاز برطرف گردیده است.  
 اگر یک دزد لپتاپیک افسر را از یک خودروی وی بدزدد، هک شدن و ورود به کامپیوتر می تواند یک تهدید مرگ و زندگی باشد. قفل کردن رایانه های ادارات کلانتری با چیزی امن تر و قابل اعتمادتر با مدیریت تشخیص هویت یک ضرورت است.
راه حل:
دفتر کلیسای کلمبیا برای حل و فصل "هوشمندانه" چالش های خود در راستای تطبیق مجوز FBI،به مرکزی جهت افزایش امنیت و بهبود تجربه کارکنان و افسران تبدیل شده است. دفتر کلانتر، استفاده از کارت های هوشمند را جایگزین نام کاربری و رمز عبور کرد. در حال حاضر، افسران می توانند با استفاده از یک کارت هوشمند (کارت HID Crescendo)، همراه با یک شماره پین، برای احراز هویت دو عامل که با مجوز FBI برای هویت پیشرفته هویت کاربران مطابقت دارند، استفاده کنند.  
 برای حفظ حقوق دسترسی دیجیتال مربوط به بیش از 180 نفر در شبکه، دفتر کلانتر از سیستم HID ActivID® Credential Management System (CMS) استفاده می کند که به کارکنان فناوری اطلاعات امکان مدیریت کارت های هوشمند و گواهینامه های دیجیتالی را می دهد.  
 این راه حل همان چیزی است که سازمان های فدرال ایاالت متحده برای حفاظت از کارمندان و پیمانکاران فدرال استفاده می کنند، اما بسته بندی شده و پیکربندی شده است تا کار سازمان های کوچک را با حفظ سطح بالایی از امنیت، آسان کند.

Anthony Wayne Craig ، مدیر فناوری اطلاعات دفتر کلانتری کلمبیا، گفت: سیستم مدیریت اعتبار HID که برای استقرار آن استفاده شده است، آسان استHID به ما کمک کرد تا با استفاده از سیستم احراز هویت ، به موضوعی بزرگ در جامعه و در سراسر آمریکا جهت اجرای قانون تبدیل شود.
 هنگامی که یک افسر نیاز به ورود به کامپیوتر خود و یا دسترسی به شبکه، با استفاده از یک کارت هوشمند را دارد، درحال حاضر تجربه بهتری خواهد داشت. افسران دیگر نباید نام کاربری و رمز عبور را به یاد بسپارند.

فواید:
به دلیل استفاده از کارت های هوشمند HID برای PC و ورود به شبکه، دفتر کلانتری کلمبیا یک لایه امنیتی را اضافه و بار نام کاربری و رمز عبور را حذف می کند این راه حل در حالی که مطابق با الزامات CJIS FBI است. مزایا زیر را نیز به دنبال دارد:  
امنیت بیشتر  
اعتماد بیشتر به کسی که به منابع آنلاین دسترسی پیدا می کند  
انطباق  
سهولت استقرار و سهولت استفاده  
افزایش کارایی  
اثبات در آینده  
 Craig ، مدیر فناوری اطلاعات، گفت: نکته مثبت در مورد استفاده از تکنولوژی HID برای هویت دیجیتال این است که یک پیشرفت طبیعی از فناوری دسترسی فیزیکی HID است و ما می توانیم از همین تکنولوژی در آینده برای برنامه های دیگر نیز استفاده کنیم و زندگی را ساده تر کنیم. ما برای گسترش این مسیر فرصتهایی در اختیار داریم، زیرا آن را بر اساس یک پلت فرم مقیاس پذیر و انعطاف پذیر برای تشخیص هویت مورد اعتماد ساخته ایم. نرم افزار CMS یکی از دلایل اصلی ما با HID بود، که خیلی انعطاف پذیر تر از کارتهای اعتباری و ریدر های فیزیکی مربوط به آنهاست.
مزیت دیگر آن، شخصی سازی کارت های هوشمند HID برای دسترسی درست و با کیفیت بسیار بالا بود که دفتر کلانتریها اکنون از آنها به عنوان کارت شناسایی رسمی کارکنان خود استفاده می کنند.  

Craig افزود: به لطف HID Global، ما می توانیم اجرای قانون را تسهیل کنیم و با مدیریت الزامات در حال توسعه برای تشخیص هویت و دسترسی، بدون اضافه کردن کاری اضافی به افسران ، با آنها سازگار باشیم. روزی که کارت های هوشمند HID، نرم افزار و گواهینامه های دیجیتالی را به طور همزمان اجرا کنیم، روز بدی برای هکرها و مجرمان اینترنتی خواهد بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران