لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

محصولات EVVA در نمایشگاه Intersec

  • شنبه, 22 ارديبهشت 1397 ساعت 12:54
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 187 دفعه

در نشست اخیر asmag.com و Ulises Lorente ، مدیر صادرات EVVA ، در دبی نمایشگاه Intersec 2018 برای گفتگو در مورد استراتژی های شرکت EVVA و ارائه خدمات،جلسه ای تشکیل دادند. 

EVVA در بازار امنیت خاورمیانه در سال 2017 چگونه خواهد بود؟
Lorente: پس از بحران، به نظر می رسد اقتصاد دوباره به مرحله رشد رسیده است، و به نظر می رسد که رشد بازار خوشبینانه تر شده است و شرکت ها دوباره درحال سرمایه گذاری هستند. شما می توانید این مورد را در پروژه های ساختمانی در دبی و ابوظبی، و همچنین حرکت در بازارهای دیگر منطقه نیز ببینید. به همین دلیل ما معتقدیم اینجا منطقه بسیار مهمی با پتانسیل بزرگ است.
ما سال گذشته سال خوبی داشتیم و می خواهیم در این منطقه تمرکز بیشتری داشته باشیم و رشد در آن ادامه پیدا کند.
EVVA با شرکایش در عمان، امارات متحده عربی و کویت کار کرده است. محصولات ما می تواند در چند پروژه معتبر در منطقه اجرا شود. با این حال، ما همچنین خواهان رشد بیشتر در امارات متحده عربی و در بازارهای دیگری همچون قطر، بحرین و عربستان سعودی هستیم. و قطعا امیدواریم حضور خود را در بازار افزایش دهیم.
Intersec پلت فرم ایده آلی برای دیدار با مشتریان و ترویج نام تجاری در منطقه است. EVVA در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک رویداد در این سال علاوه بر این نمایشگاه است، جایی که بتوانیم از مشاوران امنیتی دعوت کنیم و محصولات خود را ارائه دهیم.
EVVA در سال گذشته تا چه حد در منطقه فعال بوده است؟
Lorente: ما چند پروژه متوسط ​​ ​​در منطقه از جمله مراکز خرید بزرگ در عمان، ویلا و مجتمع هایی در کویت، آپارتمان ها، ویلا ها و یک هتل در دبی انجام داده ایم. عمدتا سیستم های کلیدی اصلی را به صورت مکانیکی نصب کرده ایم. در مورد نصب الکترونیکی، ما هنوز روی پروژه های کوچکتر و رشد مشتریان ، ترویج نام تجاری تمرکز کرده ایم و امیدواریم در آینده به پروژه های بزرگتری نیز برسیم.
EVVA چه روشهایی را برای توسعه محصول به کار گرفته است؟
Lorente: ما در این زمینه سرمایه گذاری زیادی کرده ایم. بسیار مهم است که نه تنها محصولات امنیتی بلکه محصولاتی را که بازار به آنها نیاز دارند را نیز توسعه دهیم. ما سعی می کنیم هر چیزی را از ابتدای آن شروع کنیم، جمع آوری اطلاعات از بازار و انتقال به مدیران محصول تجاری و بلافاصله ارزیابی اینکه آیا محصول در حال توسعه ما مطابق با نیاز مشتری است یا خیر؟

از سوی دیگر، ما ایده ها جدیدی با خود آورده ایم. EVVA با موسسات فنی برای نوآوریهای جدید محصولات همکاری می کند. برای مثال ما برای سیستم کنترل دسترسی الکترونیکی AirKey ، با یک موسسه فنی در وین همکاری کردیم.
EVVA چگونه به نگرانی های امنیتی می پردازد؟
Lorente: زمانیکه یک نقطه ضعف در یک سیستم داشته باشید،اکثر مردم سعی خواهند کرد به آن دسترسی پیدا کنند و آن را بشناسند، بنابراین ما باید اطمینان حاصل کنیم که در تمام عناصر (مکانیکی، الکترونیک و دیجیتال) امنیت داریم.
برای محدوده مکانیکی، ما همیشه به مشتریان سیستم های ثبت اختراع را توصیه می کنیم. EVVA دارای گزینه های مختلفی در مجموعه محصولات با سطوح امنیتی مختلف است. ما همچون سیستم MCS دارای سیلندرهایی هستیم که تقریبا نفوذ در آنها غیرممکن است، MCS. یک تکنولوژی مغناطیسی است که بالاترین سطح حفاظت کپی کلید را تضمین می کند. حتی یک چاپگر سه بعدی نمیتواند ای تکنولوژی مغناطیسی را کپی کند و بخواند.
در محدوده الکترونیکی، ما سیستم AirKey را داریم با امنیت جامع در سرتاسر برد. اجزای سخت افزاری دارای حفاظت در برابر خراش هستند و یک ترمز گریز از مرکز ویژه بر روی ابزار قدرت در شمارنده الکترونیکی وجود دارد.

علاوه بر این، ما ارتباط داده ها را با استفاده از رمزنگاری AES ایمن می کنیم. ما همچنین یک عنصر امن در سیلندر داریم و تمام داده ها به طور ایمن در مراکز داده با حفاظت از فایروال و مراکز داده انبوه ذخیره می شود.
EVVA   چه کار برجسته ای در Intersec امسال عرضه کرده است؟
Lorente : AirKey و ویژگی های جدید آن، از جمله امکان استفاده از بلوتوث کم انرژی (BLE) برای مدیریت قفل) را امسال عرضه کرده ایم. که به ما اجازه می دهد که مشتری های بیشتری را شناسایی کنیم، همچنین کاربران نهایی هم اکنون می توانند از دو سیستم عامل اندروید و iOS استفاده کنند.
علاوه بر این، در به روز رسانی جدید AirKey ورژن 2.2 ویژگی "ارسال یک کلید" معرفی شده است: بوسیله گوشی هوشمند اکنون می توانید به طور مستقیم از مجوز دسترسی به اجزای قفل توسط پیام های متنی (SMS) که از طریق مدیریت آنلاین AirKey ارسال می شوند، استفاده کنید.
تابع برچسب گذاری جغرافیایی اجازه می دهد تا کاربران از گوشی های هوشمند خود برای یافتن محل قرار گرفتن اجزاء استفاده کنند. مشتریان می توانند این برنامه را از طریق نقشه های گوگل باز کنند، GPS را راه اندازی کنند و سپس در آنجا رانندگی کنند، به این صورت می توانند انعطاف پذیری و قابلیت استفاده را افزایش دهند.

EVVA همچنین امکان داشتن یک سیستم چند مدیره را فراهم می کند، که به افراد بیشتری امکان می دهد تا همزمان سیستم را مدیریت کنند. در محدوده مکانیکی، ما برای اولین بار آخرین نوآوری خود ، سیستم حقوقی 4KS را تا 2035 ارائه می دهیم. منحنی همپوشانی، امنیت مطلوب آن را تضمین می کند.

علاوه بر این، ما نشان می دهیم که سیستم ICS دارای یک سیستم مسیر مشخص با محفظه های داخلی و حفاظت تا 2029 است. همچنین دارای یک تابع دسترسی موقت TAF است که از یک سیلندر مکانیکی استفاده می کند و به کاربران این امکان را می دهد برای مدت زمان محدودی ترکیب سیلندر را تغییر دهند (تا زمانی که تصمیم به تغییر آن برای ایجاد دسترسی موقت یا کلید سوم ایجاد گردد.)
آیا EVVA بر حرکت رو به جلو تمرکز دارد؟
Lorente: در سطح محصول، اطمینان ار اینکه همکاران ما همیشه برای محصولات آموزش دیده اند، برای ما مهم است. هنگام راه اندازی AirKey 2.2، ما برخی از مشتریان موجود خود را به وین آورده ایم، برخی از آموزش ها به صورت محلی و از طریق کنفرانس های وب برای اطمینان از اینکه از همه ویژگی های جدید آگاهی دارند، انجام شد و در نهایت، آنها حمایت از فناوری در بازار را دریافت کردند.
برای ما بسیار مهم است که با تمرکز بر بهبود تخصص، دانش فنی و پشتیبانی تکنولوژیکی تمرکز کنیم. ما می خواهیم مشتری های جدید پیدا کنیم و همزمان می خواهیم شرکای اصلی موجود خود را توسعه دهیم تا با ما رشد کند. به عنوان یک تجارت خانادگی، تاکید زیادی بر ایجاد روابط قوی با همکارانمان می کنیم. پس از آن، ما می خواهیم ابزارهایی برای موفقیت به آنها بدهیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران