لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

Motorola طی قراردادی به ارزش یک میلیارد دلار، Avigilon را در اختیار گرفت.

  • یکشنبه, 27 اسفند 1396 ساعت 15:51
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 253 دفعه

Motorola اعلام کرد که طی قراردادی، شرکت تامین کننده تجهیزات نظارت تصویری Avigilon را، در قالب یک معامله کاملا نقدی، خریداری کرده است و اطمینان دارد این قرارداد، موجب پیشرفت در راه حل های این شرکت، در زمینه فناوری های ارتباطاتی، خواهد شد.

بر اساس مفاد قرارداد، شرکت " Motorola Solutions"، تمام سهم شرکت Avigilon را، به ارزش هر سهم، 23 دلار، در اختیار خواهد گرفت. ارزش این معامله، حدود یک میلیارد دلار تخمین زده می شود که شامل بدهی های خالص Avigilon نیز می شود.
راه حل های امنیتی پیشرفته Avigilon
این شرکت که در Vancouver کانادا تاسیس شده، راه حل های نظارتی و امنیتی، شامل تجزیه و تحلیل ویدئویی، سخت افزار و نرم افزار مدیریت ویدئویی تحت شبکه، دوربین های نظارتی، و راه حل های کنترل دسترسی را، طراحی، توسعه و تولید، می کند. محصولات Avigilon توسط طیف وسیعی از مشتریان تجاری و دولتی، شامل زیرساخت های حیاتی، فرودگاه ها، ساختمان های دولتی، محل های عمومی، مراکز بهداشتی و خرده فروشی، مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت بیش از 750 ثبت اختراع آمریکایی و بین المللی را در اختیار دارد.
مدیرعامل و رئیس Greg Brown ،Motorola Solutions پس از عقد این قرارداد اذعان داشت: 
" ویدئو، می تواند نقش قدرتمندی در راستای خلق شهرهای امن تر و کسب و کار های پررونق تر، ایفا کند. همچنین می تواند به عنوان چشم و گوشهایی قدرتمندتر برای نظارت یک مکان مشخص عمل کند.
این معامله، پلت فرم تجزیه و تحلیل و نظارت تصویری پیشرفته Avigilon را با جریان ِ به سرعت در حال پیشرفت افزایش امنیت عمومی، همراه خواهد کرد و همچنین موجب توسعه و افزایش حوزه کاری ما، از طریق گسترش و افزایش محصولات و فناوری های جدید، برای مشتریان تجاری مان، خواهد شد"

همچنین  Alexander Fernandes، موسس، مدیرعامل و رئیس  Avigilon، پس از انجام این توافق، افزود:
" از آنجایی که چشم انداز و استراتژی شرکت Motorola Solutions کاملا در راستای چشم انداز و استراتژی شرکت ماست، ما بسیار خوشحالیم که به این شرکت پیوسته ایم. این تلفیق، فرصت های جدیدی برای Avigilon فراهم خواهد آورد که این توان را به ما می دهد تا با سرعت بیشتری در راستای نوآوری و تامین ارزش برای مشتریانمان، گام بر داریم. "
 انتظار می رود این توافق تا پایان سه ماهه ی دوم سال 2018 تکمیل شود و مواردی از جمله تصویب دادگاهی، سهامداری، قوانین نظارتی تا این زمان به طور کامل انجام شود.

منبع:
Sourcesecurity.com

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 27 اسفند 1396 ساعت 15:55
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران