لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

Bosch

  • یکشنبه, 27 اسفند 1396 ساعت 15:33
  • منتشرشده در دوربین IP & ANALOG
  • خواندن 253 دفعه

گروه Bosch، مجموعه ای پیشرو در تامین فن آوری و خدمات در عرصه بین المللی است. این شرکت تا پایان سال 2016 دارای بیش از 390.000 کامند تحت استخدام خود است و در همین سال فروشی بالغ بر 73.1 میلیاردیورو داشته است.

عملیات های این شرکت به چهار بخش تجاری تقسیم می شود: راه حل های mobility، تکنولوژی صنعتی، کالاهای مصرفی و فناوری انرژی و ساختمان. Bosch، به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه اینترنت اشیا، راه حل هایی نوآورانه برای خانه های هوشمند، شهر های هوشمند، mobility های متصل و تولید متصل ارائه می کند.
این شرکت از تجربه و تخصص خود در فن آوری سنسور، نرم افزار و خدمات، که به اندازه ی ایر اینترنت اشیا خود پیشرفته است، برای ارائه راه حل های اتصال از یک منبع شبکه به چند دستگاه مختلف متصل به آن، استفاده می کند. هدف استراتژیک گروه Bosch، به ارمغان آوردن راه حل های خلاقانه، برای ایجاد یک زندگی آنلاین است. این شرکت با محصولات و خدمات نوآورانه خود کیفیت زندگی جهانی را بهبود می بخشد. در یک جمله، Bosch فناوری را خلق می کند، که برای زندگی اختراع شده است.

بخش سیستم های امنیتی این شرکت، محصولات و راه حل های خلاقانه ای مرتبط با نظارت ویدئویی، تشخیص نفوذ، تشخیص آتش، سیستم های اخطار صوتی، کنترل دسترسی، سیستم های مدیریت ساختمان و سیستم های صوتی و کنفرانس پیشرفته، ارائه می دهد.
Bosch، با توجه بخش فناوری حرارتی اش، شرکتی پیشرو در محصولات حرارتی بهینه انرژی و راه حل های آب گرم در اروپا است. با نگاهی بر روندهای در حال انجام، مانند فناوری های تشخیص از راه دور، دستگاه های قابل اتصال به اینترنت، روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند. راه حل های خدماتی جهانی Bosch، تامین کننده بین المللی پیشرو در زمینه نظارت بر عملکرد تجارت از راه دور، برای خدمات و پردازش های پیچیده تجاری است.
هدف بخش سیستم های امنیتی Bosch، حفاظت از جان انسانها، ساختمان ها و دارایی ها است.

ارقام و واقعیت های سال 2016 برای این بخش:
سایت های تولید در 5 مرکز: چین، پرتغال، آلمان، آمریکا، مکزیک
توزیع کننده های موجود در نقاط مختلف جهان
مجموع فروش 1.8 میلیارد یورو
9000 کارمند
انجام بیش از 3000 پروژه با راه حل ها یا محصولات امنیتی حفاظتی Bosch
فعال در 150 کشور به همراه نیروی پشتیبانی در آن کشورها

آمار پروژه های جهانی انجام شده به تفکیک صنعت و تجارت محل انجام پروژه، طی پنج سال گذشته:
بیش از 260 فرودگاه
بیش از 290 خط مترو و راه آهن
بیش از 970 مرکز دولتی
بیش از 790 تولیدی
بیش از 780 فروشگاه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 27 اسفند 1396 ساعت 15:41
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: « HIKVISION Dahua »

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران