لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

Cerberus PACE - سیستم اعلام حریق عمومی و صدا از شرکت زیمنس

مطابق با استانداردهای عمومی(استاندارد اروپا EN 54-16) و سیستم صدای زنگ صوتی با کیفیت صدای حرفه ای و تاخیر زمانی کم 

بسیار انعطاف پذیر در اندازه سیستم و سطوح انحراف

مهندسی در زمان واقعی برای پیکربندی و تعمیر و نگهداری بدون راه اندازی مجدد سیستم

بخش زنجیره فن آوری ساختمان زیمنس در ژوئن 2018 یک سیستم عمومی و سیستم های صوتیPA / VA) ) را راه اندازی کرد. این سیستم مدولار و مقیاس پذیر را می توان برای ساختمان ها در هر نوع و اندازه ای سفارشی کرد. همچنین می توان از آن برای موقعیت های اضطراری و کاربردهای راحت دیگر همچون اعلامیه های عمومی و یا حتی موسیقی پس زمینه استفاده کرد. سیستم PA / VA، که با نام Cerberus PACE به بازار عرضه می شود، می تواند سطوح اضافی را در اختیار شما قرار دهد و همچنین برای مدرنیزه کردن گام به گام آدرس های عمومی و سیستم های صدای زنگ قدیمی (سیستم های PA / VA ) مناسب است. مهندسی در زمان واقعی، پشتیبانی از تغییرات پیکربندی و تعمیرات در طول ساعات کاری، در حالی که کیفیت صدای حرفه ای و زمان تاخیر در برقراری ارتباط کم است، از مشخصه های دیگر آن است.

سیستم های PA / VA عناصر مهم زیرساخت ایمنی در ساختمان های تجاری و عمومی هستند. وجود آنها برای رسیدگی به افراد در یک ساختمان در موارد اضطراری و برای تخلیه سریع آنها بسیار ضروری هستند. Cerberus PACE به طور موثر حرکت مردم را از یک ساختمان با پیام های تخلیه از پیش ضبط شده، که می تواند توسط سیستم حفاظت آتش، به صورت دستی و یا توسط هر سیستم اضطراری دیگری آماده شده باشد، انجام دهد. از طریق یک ایستگاه تماس آتش نشانی، اعلان های زنده می تواند توسط نیروهای اضطراری به کل ساختمان و یا مناطق انتخاب شده به صورت دستی، ارسال شود. در صورت وقوع آتش سوزی در ساختمان های بلند، که در آن راه پله هایی با ظرفیت محدود به عنوان راه های فرار استفاده می شود، تخلیه مرحله ای نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. سیستم را می توان به هر نوع از سیستم های تشخیص آتش از سری سیستم های زیمنس و یا یک سیستم شخص ثالث متصل کرد که دارای یک رابط سازگار با I / O باشد.

سیستم های ایمنی بحرانی مانند سیستم های هشدار صدا باید حداکثر قابلیت اطمینان را تضمین کنند. سیستم Cerberus PACE PA / VA جدید از زیمنس با استاندارد EN 54-16 و قوانین محلی در کشورهای اروپایی سازگار است. این ویژگی می تواند تمام سطوح انحراف از اجزای تهیه پشتیبان را برای تکمیل ساختارهای دوگانه پوشش دهد. علاوه بر این، شبکه را می توان از طریق گسترش توپولوژي شبکه یکپارچه استاندارد EN 54-16 به یک توپولوژي double-loop یا double-tree و یا حتی ترکیبی از آنها، که می تواند مورد نیاز در نیروگاه ها باشد، توسعه داد. برای اطمینان از در دسترس بودن خطوط بلندگو، ایزولاتورهای حلقه 100 وات، عملکرد خطی بلندگو را در صورت اتصال کوتاه حفظ می کنند و ماژول های انتهایی خط (ماژول های EOL ) هرگونه سوء عملکرد را گزارش می دهند.

برای تسهیل برنامه های کاربردی راحت از سیستم آدرسهای عمومی مانند اعلان های زنده در ساختمان های عمومی، تبلیغات در مراکز خرید یا موسیقی پس زمینه، Cerberus PACE دارای صدا با کیفیت بالا و تاخیر صوتی کم است. این خروجی ها اطمینان از بهینه بودن و کیفیت صدا در هر بخشی از ساختمان را فراهم می کنند. در مواقع اضطراری، سیستم هشدار صوتی هر برنامه کاربردی عادی را لغو می کند. از این رو از سیستم می توان در هر دو فعالیت تجاری روزانه و نیز در شرایط اضطراری استفاده کرد.

سیستم مدولار و مقیاس پذیر Cerberus PACE طیف کاملی از اجزای سازنده، از پانل های کنترل، ایستگاه های مکالمه و ماتریس صوتی دیجیتال به سوئیچ های شبکه، منبع تغذیه و باتری ها، ارائه می دهد ، در نتیجه امکان انعطاف پذیری در اندازه و بار اضافی برای برآوردن تمام نیازها را داراست. به همین دلیل سیستم PA / VA با الزامات فرودگاه ها و ایستگاه ها، مراکز خرید، استادیوم ها، هتل ها، مدارس و دانشگاه ها مطابقت دارد. همچنین برنامه های کاربردی آن شامل امکانات صنعتی و نیروگاه ها و نیز ساختمان های بلند، که در آنها شرایط خاصی از احکام سختگیرانه حاکم است، مورد استفاده قرار می گیرد.
Cerberus PACE برای نصب مناسب و مدیریت تمامی اجزای سازنده، دارای نرم افزار پیکربندی اختصاصی و مهندسی در زمان واقعی می باشد. این سیستم را می توان به صورت زنده، در حالی که سیستم در حال اجرا است، بدون ایجاد هر گونه وقفه پیکربندی کرد. برای تعمیر و نگهداری یا تغییر تنظیمات نیازی به تعطیل کردن سیستم وجود ندارد. Cerberus PACE همچنین می تواند از طریق دسترسی از راه دور، برای نگهداری و برای کاربردهای آسان کنترل شود.

سیستم های قدیمی PA / VA که مطابق با استانداردهای منسوخ شده ساخته شده اند می توانند گام به گام مدرن شوند و سازه های خطوط بلندگو را برای دستیابی به انطباق EN 54-16 حفظ کنند. با نصب ماژول های هوشمند EOL، سرمایه گذاری های گذشته را می توان حفظ کرد. همچنین در مرحله دوم، سازه های خطی مقاوم تر و پیشرفته تر از جمله بلندگوهای مربوطه نصب می گردد.
 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران