لینک شبــــــــــکه های اجتماعی

23 آبان 1398

با عرض سلام خدمت شما و همکاران محترم، بنده بهنام ریاحی مدیر مجموعه حفاظتی بازرگانی رسام تجارت راش (راش سیستم ) هستم که به مدت 11 سال در زمینه فروش و واردات محصولات امنیتی و حفاظتی بصری در سطح استان تهران و شهرستانها فعالیت می کنیم.

ادامه مطلب...
24 آبان 1397

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی (ایپاس۲۰۱۸)در تاریخ نهم مهر آغاز و در دوازدهمین روز مهرماه پایان یافت. مطابق دوره های قبل این نمایشگاه نیز با حضور ۳۵۰ شرکت در زمینه سیستم های حفاظتی(نظارت تصویری سیستم های صوتی و تصویری، دوربین های امنیتی، سیستم های پردازش، هوشمند سازی کنترل تردد، اعلام سرقت و...) سیستم های ایمنی (اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات امداد و نجات، مدیریت بحران و...) تجهیزات و لوازم پلیسی ( لباسهای لباسها و تجهیزات ضد شورش، انواع مهمات، تجهیزات نظامی البسه نظامی و...) برگزار گردید.

ادامه مطلب...
23 آبان 1398 خواندن 2 دفعه

از دیدگاه نرم افزاری ، تکنولوژی تشخیص پلاک (LPR) متداول ترین و گسترده ترین آنالیز ویدیویی ای است که برای مدیریت ترافیک استفاده می شود و برای کنترل دسترسی ، صدور صورتحساب جریمه ، زمانبندی سفر و برنامه های امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال در این راستا ، به کارگیری هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق موارد استفاده گسترده تری دارند و سیستم های مدیریت ترافیک عملکردهای تحلیلی پیشرفته تری را ارائه می دهند.

ادامه مطلب...
23 آبان 1398 خواندن 0 دفعه

نیازی به توضیح نیست که ساختمانهای دولتی مکانهایی هستند که کارمندان دولت در انها کار می کنند و خدمات مختلفی را به مردم ارائه می دهند. برای محافظت از کارکنان و بازدید کنندگان در برابر فعالیت های خشونت آمیز ، کاربران نهایی دولت برای تضمین حفاظت از سیستم ها و امکانات خود از سیستم های کنترل دسترسی و نظارت ویدیویی استفاده می کنند.

ادامه مطلب...
23 آبان 1398 خواندن 0 دفعه

مفهوم لجستیک هوشمند بیش از گذشته درحال حرکت رو به جلو است. با توجه به اینکه انبارها یکی از عناصر اصلی کل فرآیند تدارکات هستند ، دستیابی به این نکته که چگونه می توان امنیت آن را حفظ کرد ، بسیار مهم است.

انبار جایی است که کالاها قبل از انتقال به مکانهای دیگر آنجا ذخیره می شوند. از آنجا که این کالاها قرار است که به مشتری تحویل داده شوند و یا در قسمت بعدی مراحل تولید مورد استفاده قرار گیرند ، باید از آنها در مقابل سرقت یا سایر اقدامات مجرمانه محافظت شود.

ادامه مطلب...
صفحه1 از18

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )

خدمات سایت نوآوران