لینک شبــــــکه های اجتماعی 

مصاحبه با جناب مهندس ریاحی

مصاحبه با جناب آقای مهندس ریاحی مدیرعامل شرکت راش سیستم

  1. لطفا ضمن معرفی خود، ما را با شرکتتان بیشتر آشنا کنید.

با عرض سلام خدمت شما و همکاران محترم، بنده بهنام ریاحی مدیر مجموعه حفاظتی بازرگانی رسام تجارت راش (راش سیستم ) هستم که به مدت 11 سال در زمینه فروش و واردات محصولات امنیتی و حفاظتی بصری در سطح استان تهران و شهرستانها فعالیت می کنیم.

 به لطف ایزد منان توانسته ایم در این بازه زمانی، همگام با تکنولوژی روز انواع محصولات دوربین مداربسته و مخصوصاً در سال 97 و 98 با اضافه کردن محصولات شبکه نظیر سوئیچ های برند HRUI و مبدل های آن، جزو برترین عرضه کننده های این نوع محصولات در سطح کل کشور باشیم و درصدد حفظ و افزایش بهره‌وری امنیت بوسیله انواع دوربین های مداربسته در تلاش برای بالابردن این ضریب، امیدواریم خدمت کوچکی به امنیت جامعه کرده باشیم.

  1. در حال حاضر شرکت شما، چه نوع فعالیتی انجام می دهد؟ (خرده فروشی، عمده فروشی، انجام پروژه)

در سالهای اخیر با وجود نوسانات و التهابات مورد اطلاع خوانندگان عزیز که در تمامی اصناف شاهد و ناظر آن بوده ایم، در تلاشیم که بتوانیم در همه شرایط خوب و بد صنف حفاظتی، پاسخگوی نیاز مشتریان اعم از همکاران و مصرف کنندگان این نوع محصولات باشیم. رسام تجارت راش در همه حال چه به صورت توزیع و پخش عمده و چه به صورت پروژه در حال انجام وظیفه خود، بسیار مصمم به ادامه این مسیر طی شده می باشد.

  1. اطلاع پیدا کردیم نمایندگی برند جدید سوئیچ HRUI را که مدت زمان طولانی درگیر آن بودید، در اختیار گرفته اید. علت طولانی شدن این پروسه تا رسیدن به بازار ایران چه بود؟

بله. برخلاف تصور عام نسبت به واردات که صرفاً پیدا کردن یک برند، خرید و طی مراحل واردات و رساندن آن بدست مصرف کننده می باشد، این پروسه دشوار و زمان بر است؛ به این صورت که در ابتدا باید میزان نیاز و هدف نوع محصول در بازار مصرفی خودمان رصد شود سپس، دست چینی مناسب انتخاب و پس از آن با گذراندن مراحل خرید نمونه ها و انجام آزمایشات لازم، اقدام به فراهم کردن بستر مناسب برای این نوع محصولات نمود.

  1. محصول جدید شما، دارای چه ویژگی های خاصی است که حاضر به تحمل سختی و صرف زمان، برای ورود آن به بازار ایران شده اید؟

محصولات سوئیچ شبکه برند HRUI که در حال حاضر "رسام تجارت راش" نمایندگی رسمی پخش و خدمات پس از فروش آن را بر عهده دارد، شامل طیف وسیعی از این نوع محصول می باشد که شامل سوئیچ های معمولی و POE، سوئیچ های گیگ POE، سوئیچ های اترنت و همچنین سوئیچ های صنعتی گیگ فیبر نوری و سوئیچ های قدرتمند تمام فیبر با مبدل های مربوطه می شود و باید به این نکته اشاره کنم که وجه تمایز این برند با مابقی برندهای سوئیچ، ارسال دیتا تا مسافت 250 متر با این سوئیچ ها، می باشد.

  1. علت اینکه اخیرا فوکوس خود را از تبلیغات فروش برند دوربین مداربسته شیلد برداشته و بر روی برند سوئیج جدیدHRUI قرار داده اید، چیست؟ اخیرا برند شیلد در تبلیغات شما دیده نشده است.

طبق تحقیقات و برنامه ریزی های انجام شده توسط تیم بازرگانی این مجموعه، با گسترش روند روز افزون تکنولوژی های جدید در دوربین های مداربسته جای خالی سوئیچ های کارآمد با جدیدترین پارامترهای به روز در مقوله شبکه بشدت احساس می شود که با عدم تامین این نیاز در آینده ای نه چندان دور، نیاز به این محصول که ارتباط مستقیمی با کاهش هزینه های نصب و بهبود اجرای پروژه ها دارد، ملموس خواهد بود.

  1. اوضاع بازار امنیت را تا پایان سال 98، چگونه ارزیابی می کنید؟

در جواب سوالتان، باید عرض کنم در این دو سال اخیر و مخصوصاً امسال که نیمی از آن باقی مانده است ارزیابی اوضاع صنفمان و استقبال مصرف کنندگان نسبتاً درصد قابل توجهی غیر قابل پیش بینی است؛ ولی امیدواریم که اوضاع روز به روز و لحظه به لحظه بهتر و شرایط بازار امنیت در قیاس با حال حاضر هموارتر شود.

  1. در نمایشگاه ایپاس امسال حضور دارید. توقع و خواسته ی شما از این نمایشگاه چیست؟

امیدواریم همانگونه که ما با تمام انرژی برای بهتر برگزارشدن نمایشگاه گام بر میداریم، به همان اندازه بلکه بیشتر، انتظار اطلاع‌رسانی توسط مسئولین امر را داریم و خواهان استقبال بیشتر از ادوار گذشته در نمایشگاه ایپاس امسال هستیم و امیدواریم شاهد به ثمر رسیدن این خواسته نه چندان بزرگ باشیم.

  1. سخن پایانی:

ضمن تشکر از شما جناب آقای نوروز خانی و مجموعه شما، بی صبرانه منتظر دیدار تمامی عزیزان از غرفه (A4) رسام تجارت راش هستیم تا بتوانیم با معرفی و به نمایش گذاشتن انواع سوئیچ های HRUI و دوربین مداربسته های برند داهوا و  شیلد در خدمت مراجعه کنندگان محترم باشیم. امیدواریم برای تمامی مردم عزیزمان با تحمل سختی ها در هر شرایط پیش بسوی آینده بهتر گام بر میدارند، خیر و برکت از جانب پروردگار حاصل بشود.

ضمن آرزوی خوشبختی و سلامتی  برای شما

به امید دیدار در نمایشگاه ایپاس غرفه A4

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم