لینک شبــــــکه های اجتماعی 

مصاحبه با آقای مانی میرزا آقازاده

۱. لطفا ضمن معرفی خود، ما را با شرکتتان بیشتر آشنا کنید.
مانی میرزاآغازاده هستم متولد سال ۱۳۶۸ در شهر آمل و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی هوش مصنوعی.
از سال ۸۸ در زمینه ی کامپیوتر فعالیت خودمان را آغاز کردیم و در سال ۹۲، شرکت ارتباط گستر مبین پویا آمل را ثبت نمودیم.
فعالیت شرکت ما در زمینه ی شبکه های کامپوتری، دوربین مداربسته و محصولات آی پی، سیستمهای ثبت حضور و غیاب، جی پی اس و یو پی اس.

۲. در حال حاضر شرکت شما چه نوع فعالیتی انجام میدهد؟(خرده فروشی، عمده فروشی، انجام پروژه)؟
عمده فعالیت ما بصورت پروژه است ولی در زمینه خرده فروشی و قطعات آی پی نیز کار میکنیم. همچنین به تازگی انباری اضافه کرده ایم که در آن تجهیزان دوربین مداربسته و کامپیوتر نگهداری میشود.

۳. هم اکنون نمایندگی کدام برندها را در اختیار دارید؟ مختصری در مورد ویژگیهای محصولاتتان توضیح دهید.
برند ورتینا از شرکت دیدافزار، برند هایک ویژن از شرکت مهرتجارت، برند داهوا و تیاندی از نماینده ی شرکت فراگستر الکترونیک.

۴. چه انتظاراتی از کمپانیهای بزرگی که برندی را به شما ارائه می دهند دارید؟ آیا از خدمات آنها رضایت دارید؟
از همه ی آنها راضی هستم اما، از شرکت دید افزار بسیار رضایت دارم؛ به دلیل اینکه یک سروگردن از سایر شرکتها در ارائه ی خدمان پس از فروش و پشتیبانی، بالاتر است. کیفیت محصولات عالی و شرایط فروش بسیار خوبی نیز دارد. وام، خدمات بدون بهره و حمایت از نمایندگان از جمله ویژگیهای مثبت این مجموعه است. این شرکت زیرفروشی ندارد و نماینده را دور نمیزند. هشت سال است که با شرکت دیدافزار کار میکنم و از این همکاری، هم خودم و هم مشتریانم بسیار راضی هستیم.
از کیفیت برند هایک ویژن و ورتینا هم رضایت دارم. معمولا از برند هایک ویژن رضایت بیشتری وجود دارد ولی، درصد تخفیف آن کمتر است. وارد کنندگان برند هایک ویژن در ایران چند نفر هستند؛ این مساله باعث ایجاد اشکال و نوسان در قیمت آن میشود.
از برند وریتا که از نماینده ی شرکت دیدافزار بابل، آقای شیروانی تهیه میکنم، به لحاظ قیمت و خدمات رضایت بیشتری دارم.

۵.  نمایشگاه ایپاس امسال را به لحاظ کیفیت و کمیت بازدیدکنندگان چگونه ارزیابی میکنید؟ آیا از برگزاری این نمایشگاه و شرکت در آن، رضایت داشته اید؟
از نمایشگاه ایپاس دیدن کردم ولی چندان راضی نبودم. به نظرم هر شرکتی که از کشور چین نمایندگی گرفته بود، در این نمایشگاه حضور داشت. من برای ملاقات با شرکت ماداکتو و فراگستر به نمایشگاه آمدم که متاسفانه فراگستر حضور نداشت.

۶. عامل موفقیت خودتان را در این سالها، چه چیزهایی میدانید؟ (در صورت امکان ۵ مورد را به ترتیب اثرگذاری بیان کنید.)
عامل موفقیت خودم را در خدمات خوب میدانم. من اعتقاد دارم که مشتری، مشتری می آورد. برای موفقیت باید پشتیبانی خوب و صداقت وجود داشته باشد. نباید پول ملاک قرار بگیرد.

۷. اوضاع بازار امنیت را تا پایان سال ۹۸، چگونه ارزیابی میکنید؟
من چندان از اقتصاد و سیاست سر در نمی آورم. روال این است که باید قیمتها رو به پایین بیاید و اگر از این هم بیشتر شود که دیگر نمیتوان کار کرد.

۸. سخن پایانی:
به همکاران خودم توصیه میکنم که اصولی کار کنند؛ یعنی  در کار، از لوازم و تجهیزات مثل کابل و سوکت نزنند و کاری بدون نقص به مشتری تحویل دهند.

۱

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم