لینک شبــــــکه های اجتماعی 

24 دی 1398

به دنبال دستگاه های خانگی هوشمند هستید؟ AIFA در آخرین کنگره جهانی موبایل 2019 در بارسلونای اسپانیا محصولات جدیدی را به نمایش می گذارد . منتظر چه هستید؟ فقط می توانید از غرفه آنها در Fira Gran Via Hall 7-7G50 بازدید کنید. 

ادامه مطلب...
24 دی 1398

این چالش زمانی آغاز می شود که سیستمهای قفل مکانیکی در طول سال ها به طور طبیعی درحال رشد هستند: مدیران مرکز بهداشت روان Syrenparken در دانمارک دیگر رتیه قابل اطمینانی به کلیدهای فیزیکی موجود نمی دهند.

با این حال،مرکز Syrenparken برای خدمت به بیماران تحت درمان باید داروهای مورد نیاز آنها را در مرکز نگهداری کند. و نکته مهم این است که تنها پرسنل مورد اعتماد به آنها دسترسی داشته باشند. 

ادامه مطلب...
24 دی 1398

ربات های سنتی با تنظیمات صنعتی، و در مناطقی جدا از اپراتورهای انسانی کار می کنند. یک روبات جهت انجام کارهای مشارکتی یا " Cobat  " برای همکاری و کاهش بار بر روی اپراتورهای انسان طراحی شده است.

روبات های صنعتی سنتی برای کارکرد مستقل و با هدایت محدود طراحی شده اند و از اپراتورهای انسانی دور هستند. برعکس، یک روبات مشارکتی یا " Cobat  " طراحی شده است تا به صورت فیزیکی با انسان در یک فضای کاری مشترک و با حمایت از اپراتورهای انسانی جهت انجام کارهای روزانه طراحی شده است.

ادامه مطلب...
24 دی 1398

در حالی که مزایای امنیتی استفاده از قفل هوشمند با لایه های مختلف شامل نظارت از راه دور فعالیت های خانه کاربر و توانایی دسترسی موقت، شناخته شده است، امکان رخنه به اطلاعات قفل  هنوز از نگرانی های مالکان است. با این حال، شرکت های قفل هوشمند با اتحاد پروتکل اتصال سخت تلاش می کنند تا این نگرانی ها را کاهش دهند.

ادامه مطلب...
24 دی 1398

درحال حاضر نهادهای کاربرمحور از هتل ها گرفته تا دانشگاه ها به نصب سیستم های کنترل دسترسی ای روی آورده اند که اعتبارهای همراه از ان پشتیبانی می کنند و در دستگاههای تلفن همراه کاربر ذخیره می شوند. در واقع، مزایای مختلف اعتبار های همراه آنها را به طور فزاینده ای به یک کنترل دسترسی محبوب و قابل اعتماد تبدیل است.

ادامه مطلب...
24 دی 1398

مدیر عامل بلک‌ بری در پست وبلاگی روز گذشته‌ی خود به ابهاماتی در مورد همکاری این شرکت با دولت کانادا برای رمزگشایی پیام‌های رد و بدل شده با گوشی‌های بلک‌ بری پاسخ داد. او تلویحا عنوان کرده که با دولت در این زمینه همکاری داشته و این کار را امری اخلاقی و طبق قوانین بلک‌بری می‌داند.

ادامه مطلب...
24 دی 1398

برای مشتریان عادی ، مفهوم خانه هوشمند همچنان مبهم است. به این دلیل که هر روز ، یک شرکت یا یک استارتاپ به وجود می آید که محصول جدیدی ارائه می دهد و ادعا می کند که خانه های آنها را هوشمند تر خواهد کرد. متأسفانه ، با نگاهی دقیق تر درمی یابیم که اکثر مشتریان این موضوع را درک می کنند که بسیاری از این محصولات واقعاً هیچ ارزشی به خانه های آنها نمی افزایند.

ادامه مطلب...
24 دی 1398

محاسبات Edge ، درنظر گرفتن هزینه و یادگیری ماشین بر توسعه چشم انداز ماشین در پنج سال آینده تاثیر می گذارند. فراتر از اینها، پردازش دیتاهای بزرگ و عملکرد  تجزیه و تحلیل نیز نقش کلیدی بازی خواهند کرد.

ادامه مطلب...
24 دی 1398

ما شاهد مهاجرت گسترده IT  به Cloud هستیم. مزیت های عمومی Cloud به خوبی شناخته شده است و همه آنها در کنترل دسترسی Cloud  وجود دارند. با این حال ، برای درک واقعی مزایای Cloud  در کنترل دسترسی باید کمی دقیق تر به این موضوع بپردازیم.

ادامه مطلب...
24 دی 1398

سیستم های کنترل دسترسی به همان اندازه که دوربین های نظارتی در امنیت ضروری هستند، ضروری اند. با این وجود ، اگر نتوانید قدمهای درستی برای اطمینان از عملکرد صحیح آن بردارید ، وجود یک سیستم مدیریت ورودی نیز مفید نخواهد بود. Atin Chhabra  مدیر جهانی مشتری دیجیتال در Schneider Electric پنج قدم برای استفاده بهتر و مفیدتر از سیستم های کنترل دسترسی را به شرح زیر پیشنهاد میدهد:

ادامه مطلب...