لینک شبــــــکه های اجتماعی 

29 دی 1398 خواندن 380 دفعه

مفهوم لجستیک هوشمند بیش از گذشته درحال حرکت رو به جلو است. با توجه به اینکه انبارها یکی از عناصر اصلی کل فرآیند تدارکات هستند ، دستیابی به این نکته که چگونه می توان امنیت آن را حفظ کرد ، بسیار مهم است.

ادامه مطلب...
29 دی 1398 خواندن 416 دفعه

نیازی به گفتن نیست که تجزیه و تحلیل ویدئو در حال حاضر تقاضای بالایی را در میان کاربران دارد، و می توان از طیف وسیعی از محصولات تجزیه و تحلیل ویدئو که در بازار موجود است، بهره مند شوند. 

ادامه مطلب...
29 دی 1398 خواندن 375 دفعه

نیازی به یادآوری نیست که امنیت نقش مهمی در محافظت از انسان و دارایی ها در سازمان های کاربر محور دارد. اما در خانه ای که در آن شما و عزیزان شما زندگی می کنند، امنیت خانه بسیار مهم است و می تواند با دستگاه های خاصی این امنیت افزایش پیدا کند.

ادامه مطلب...
29 دی 1398 خواندن 270 دفعه

از دیدگاه نرم افزاری ، تکنولوژی تشخیص پلاک (LPR) متداول ترین و گسترده ترین آنالیز ویدیویی ای است که برای مدیریت ترافیک استفاده می شود و برای کنترل دسترسی ، صدور صورتحساب جریمه ، زمانبندی سفر و برنامه های امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال در این راستا ، به کارگیری هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق موارد استفاده گسترده تری دارند و سیستم های مدیریت ترافیک عملکردهای تحلیلی پیشرفته تری را ارائه می دهند.

ادامه مطلب...
29 دی 1398 خواندن 291 دفعه

نیازی به توضیح نیست که ساختمانهای دولتی مکانهایی هستند که کارمندان دولت در انها کار می کنند و خدمات مختلفی را به مردم ارائه می دهند. برای محافظت از کارکنان و بازدید کنندگان در برابر فعالیت های خشونت آمیز ، کاربران نهایی دولت برای تضمین حفاظت از سیستم ها و امکانات خود از سیستم های کنترل دسترسی و نظارت ویدیویی استفاده می کنند.

ادامه مطلب...
29 دی 1398 خواندن 278 دفعه

Basingstoke و Deane  واقع در جنوب شرقی انگلستان، یک منطقه محلی در ایالت Hampshire است. با شهرBasingstoke به عنوان بزرگترین شهر آن، این منطقه به عنوان محلی برای زندگی دوستانه و خانوادگی شناخته شده است و بیش از 175،000 نفر جمعیت دارد. شورای Basingstoke و Deane Borough متشکل از 60 عضو منتخب است که در مورد سیاست های محلی، بودجه های شهری و مالیات در جلسات منظم بحث می کنند. برای شفافیت کامل اعضای حوزه انتخاباتی ، شوراها ویدئو زنده تمام جلسات خود را از جمله رای گیری های عمومی، در کانال یوتیوب خود پخش می کنند. 

ادامه مطلب...
29 دی 1398 خواندن 268 دفعه

با توجه به افزایش تعداد وسایل نقلیه تجاری در سراسر جهان، راهکارهای مدیریت ناوگان ها در حال افزایش است. اخیرا Gurtam، یک موسسه توسعه دهنده نرم افزاری و ارائه دهنده خدمات نظارت بر پایه GPS در زمان واقعی و فعال در زمینه telematics وسیله نقلیه (telematics  مربوط یه رشته های مختلف علمی است که ارتباطات مخابراتی را شامل می شوند)  و راه حل های مدیریت ناوگان، اخیرا در گفتگو با asmag.com  برخی از راه حلهای رایج در بازار فعلی و آنچه در آینده انتظار می رود به بازار بیاید را عنوان کره است.

ادامه مطلب...
29 دی 1398 خواندن 262 دفعه

با وجود اینکه راهکارهای مدیریت پارکینگ پیشرفته ای در سالهای اخیر وارد بازار شده اند، وبسیاری از آن ها موفق به حضور در بازار گشته اند اما همچنان به سیستم های سنتی چسبیده اند! در گفتگو با A & S، Ian Goodwin ، صاحب مرکز مشاوره پارکینگ ، می گوید:  این موضوع شامل یک مانع سنتی است؛ یک دستگاه فروش بلیط . راننده هزینه بلیط را در هنگام خروج پرداخت می کند. 

ادامه مطلب...
29 دی 1398 خواندن 278 دفعه

نیازی به گفتن نیست، دوربین های امنیتی با گذشت زمان بیشتر و بیشتر به سوی IP که دارای مزایای مختلفی است، حرکت می کنند. قبل از خرید دوربین دیجیتال ، باید چندین مورد را در نظر بگیریم تا استفده لهتری از آن کنیم. 

ادامه مطلب...
29 دی 1398 خواندن 301 دفعه

مراکز Hikvision  در بریتانیا و ایرلند از پیشنهادهای استاندارد های امنیتی "پیش فرض" که به کاربران در مورد امنیت شبکه تضمین می دهند و محصولات آنها در تنظیمات اولیه،تا حد امکان ایمن می باشند استقبال کرده اند.

استاندارد امنیت پیش فرض توسط Tony Porter  کمیسر نظارت بر امنیت بریتانیا، در تاریخ 20 ژوئن در IFSEC International، به عنوان بخشی از برنامه  اولین روز ملی دوربین نظارتی، مطرح گردید.

ادامه مطلب...
صفحه1 از3