لینک شبــــــکه های اجتماعی 

دسترسی به BriefCam توسط Canon

  • پنج شنبه, 26 دی 1398 ساعت 18:35
  • منتشرشده در نظارت تصویری
  • خواندن 120 دفعه

BriefCam ، ارائه دهنده صنعت Video Synopsis (Video Synopsis ارائه همزمان رویدادهایی است که امکان بررسی فیلم ها را فقط در چند دقیقه مهیا می کند.)   و راه حلهای یادگیری (Deep Learning) توسط شرکت Canon ، رهبر جهانی راهکارهای تصویربرداری دیجیتال معرفی شده است. علاوه بر ورود  BriefCam به بازار Network Video Solutions، محصولات Canon در نمونه کارهای تکمیلی از قبیل محصولاتی حول محور ارتباطات و  سیستم های مربوط به راه حلهای تجزیه و تحلیل محتوای ویدئو ،پیشرفت نوآورانه ای داشته است.

این کمپانی به وسیله BriefCam و همچنین فعالیت ها و نوآوری های جدید Canon و شرکت های عمده و پیشرو در بازار، نوآوری های بسیاری را در تجزیه و تحلیل ویدئو مدیریت می کند. علاوه بر این، BriefCam را قادر می سازد تا بازارهای جدید و راه حل های قویتری را ایجاد نماید، و به مشتریان خود خدمات جهانی بیشتری ارائه دهد.  BriefCam همچنان این مسیر را ادامه خواهد داد تا به عنوان یک پلت فرم باز ، با محصولات دیگر شخص ثالث در اکوسیستم بازار همکاری کند، و مشتریان بتوانند آن را با آزادی بیشتری انتخاب کنند. 


Trevor Matz ، رئیس و مدیرعامل این شرکت می گوید: ما از اینکه به عنوان یک رهبر جهانی در تصویربرداری دیجیتالی انتخاب شده ایم و به نیروهای دیگر پیوسته ایم، بسیار خوشحالیم. این تسهیلات به BriefCam اجازه خواهد داد تا راه حل های تجزیه و تحلیل محتوای ویدئویی بیشتری را در صنعت ارائه دهد، درعین حال یک شرکت مستقل در Canon ، همچنان یک شرکت مستقل باقی خواهد ماند. این فرصتی است که به واسطه تکنولوژی نوآورانه ما ساخته شده است: تیم نخبه ای که آماده کرده ایم و کسب و کار در حال رشدی که ایجاد کرده ایم.

به گفته Masanori Yamada، مدیر عامل Canon  و مدیر اجرایی Network Video Solutions با BriefCam ، ما می توانیم طیف گسترده ای از فن آوری های پیشرفته و راه حل ها را در زمینه دوربین های شبکه، نرم افزار مدیریت ویدیو و نرم افزار تجزیه و تحلیل محتوای ویدئو به مشتریان و شرکای خود سراسر جهان ارائه دهیم. ما بسیار خرسندیم که با چنین سازمان نوآورانه ای کار می کنیم و ورود  BriefCam به گروه Canon  را خوش آمد می گوییم .

.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 26 دی 1398 ساعت 18:36
  • اندازه قلم
Ross Ranking

گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و.....

وبگاه: www.joomi.ir/