لینک شبــــــکه های اجتماعی 

پارکینگ ساده ای را در آلمان را فراهم کرده است

  • پنج شنبه, 26 دی 1398 ساعت 18:33
  • منتشرشده در نظارت تصویری
  • خواندن 129 دفعه
A Joomla template responsive for news A Joomla template responsive for news A Joomla template responsive for news

پارکینگ یک دردسر بزرگ برای شهرها و ساکنین و مسافرین شهر هاست. پیدا کردن یک فضا بای پارک می تواند مدت زیادی طول بکشد و هنگامی که شما در حال تلاش برای شروع یک روز کاری هستید، این امر بیشتر از هر زمان دیگری خسته کننده می شود. هنگامی که Otto، یکی از بزرگترین شرکتهای تجارت الکترونیک در جهان، خواست تا یک پاسخ تکنولوژیکی به این مشکل بدهد، به ارائه راه حل امنیتی نوآورانه Videte IT رو آورد. Videte IT این راه حل هوشمند و مطمئن را با استفاده از محصولات Hikvision  ارائه می دهد.

چالش

Otto دو ساختمان جدید را به گروه HQ خود در هامبورگ آلمان اضافه کرد که شامل پارکینگ ماشین بود. از همان ابتدا، مدیریت نیاز به یک پارکینگ ساده و کارآمد و امن برای کارکنان خود داشت. رانندگان اغلب وارد یک پارکینگ می شوند و رمان زیادی را برای یافتن یک فضای پارک تلف می کنند. این زمان بهینگی یک کارمند را خراب می کند و همچنین آنها را خسته می کند، به علاوه تجربه بدی برای آنهاست.

اتو همچنین به پارکینگی نیاز داشت که مدیریت آن و کارربری آن آسان باشدو همچنین قابلیت ادغام یکپارچه با سیستم های امنیتی موجود را نیز داشته باشد.همینطور  بتوان پارکینگ را برای اهداف مدیریتی با دقت نظارت کنید . این نیاز به شناسایی و تجزیه و تحلیل هوشمندانه ای جهت ارائه اطلاعات بهبود یافته ترافیک و اطلاعات پارکینگ در بهترین زمان را داشت.

یکی دیگر از الزامات مورد نیاز برنامه تلفن همراه بود، به طوری که کارکنان بتوانند قبل از ورود زمان خود را برنامه ریزی کنند.

البته، همانند بسیاری از سازه های جدید، نیاز به امنیت نیز وجود دارد که به طور یکپارچه به سیستم های موجود پیوند خورده است.

راه حل

یک سیستم هدایت پارکینگ Hikvision  به عنوان بخشی از این پروژه نصب شده بود. این سیستم تمامی فضاهای پارکینگ موجود را تشخیص می دهد. دوربین های پارکینگ   (DS-TCP345D) در سراسر مجموعه نصب شده اند. هر دوربین می تواند شش فضا را در پارکینگ ببیند و به همین ترتیب می توانند ببینند که آیا وسایل نقلیه انجا پارک شده است یا خیر. این اطلاعات به ایستگاه مرکزی فرستاده می شود و آنجا محاسبه خواهد شد که چند فضای پارکینگ اشغال شده و چند فضا در دسترس هستند. ایستگاه مرکزی همچنین این اطلاعات را به یک سرور تجزیه و تحلیل یادگیری عمیق (DS-TPS100) ارسال می کند تا صفحه نمایش راهنمای پارک را به روز کند. این به این معنی است که رانندگان به آسانی می توانند یک نقطه قابل دسترس را پیدا کنند. 

 رانندگان وقتی که وارد می شوند، می توانند با استفاده از شاخص های نمایش راهنمای پارک (DS-TVL121) در سراسر پارکینگ علامت های مشخصی را که بلافاصله فضای موجود بعدی را نشان می دهد را ببینند و به سمت آن فضا بروند، سرور تجزیه و تحلیل اطلاعاتی تعداد فضاهای پارکینگ را به ایسنگاه مرکزی پارکینگ (DS-TPM400-P) ارائه می دهد.  چراغ های رنگی نشان دهنده وضعیت پارکینگ - قرمز برای فضای اشغال شده و سبز برای فضای آزاد در ایسنگاه مرکزی پارکینگ نشان داده می شوند. این برنامه همچنین می تواند به صورتی پیکربندی شود تا با هفت رنگ موجود شرایط  موجود را نشان دهد. موقعیت های مختلفی همچون فضای پارکینگ VIP ، فضای ماشین های الکتریکی و فضاهای غیر قابل استفاده. این ایستگاه  همچنین دارای یک تابع سوئیچ داخلی است که توانایی نظارت بر 32 دوربین را تامین می کند و باعث ساده تر شدن نصب می شود.

تجزیه و تحلیل یادگیری عمیق در سرور با استفاده از ترکیب تمام این اطلاعات، یک منبع ارزشمند برای بهبود فرآیند می باشد. این کار برای تجزیه و تحلیل وسایل نقلیه و بهبود دقت تشخیص فضای پارکینگ بسیار کارآمد است

سیستم همچنین می تواند تهیه گزارش های مختلف را برای مدیریت آسان تر کند، مانند گزارش های ساعتی، روزانه، ماهانه، سالانه جهت نشان دادن اینکه چه زمانی شلوغ ترین رمان گارکینگ است و چه زمانی گارکینگ پر شده است.. همچنین می تواند مقدار استفاده از پارکینگ و میانگین زمانی را نشان دهد.

این سیستم نه تنها برای نظارت و ایجاد امنیت ماشین ها مفید است همچنین کل فرآیند پارک و پارکینگ را نیز آسان می کند.

Timo Koch ، مدیر فناوری و فروش Videte IT ، و Tobias Bauer ، مدیر کل Videte IT  می گویند: ما یک سیستم پارکینگ ساخته ایم که مدیریت پارکینگ را با استفاده از فناوری هوش مصنوعی و استفاده از محصولات Hikvision  بسیار ساده تر ساخته است.این فناوری سرعت دقت و تشخیص بهتری را نسبت به دیگر محصولات ارائه می دهد و راه حل های بهتری را برای آینده می سازد.

با کمک Hikvision و Videte IT، این پارکینگ یکی از دردسرهای دنیای مدرن را برای کارمندان Otto برطرف کرده است و شکار یک فضای پارکینگ را آسان می کند. هوش مصنوعی همچنین اطلاعات حیاتی را برای تیم مدیریت فراهم می کند. این سناریو به طور موثری یک سناریو برنده برنده را ارائه می دهد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 26 دی 1398 ساعت 18:34
  • اندازه قلم
Ross Ranking

گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و.....

وبگاه: www.joomi.ir/