لینک شبــــــکه های اجتماعی 

بزرگترین همایش هوش مصنوعی در امنیت

  • دوشنبه, 16 ارديبهشت 1392 ساعت 05:07
  • منتشرشده در اخبار
  • خواندن 82 دفعه

همایش بزرگ هوش مصنوعی در امنیت، در روز یکشنبه بیستم بهمن ماه، در سالن رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران و با سخنرانی مدیرعامل مجموعه فراگستر آقای مهندس نوری، یکی از مدیران ارشد کمپانی تیاندی، دکتر کنعانی زادگان، استاد کیمیایی، مهندس رزقی، مهندس شخصیان و سایر کارشناسان فراگستر برگزار گردید.

در این همایش که با موضوع بررسی مسائل فنی و هوش مصنوعی در دوربینهای مداربسته تیاندی برگزار شد، درحدود هزار و دویست نفر از مدیران و همکاران صنف حفاظت و امنیت از تهران و دیگر شهرستانها، حضور داشتند.
در ساعات ابتدایی آغاز همایش، مدیرارشد تیاندی، در رابطه با این شرکت و محصولات صحبت کردند؛ سپس آقای مهندس نوری، بصورت اجمالی به معرفی فراگستر، سوابق، آمار نمایندگیها، عاملیتهای فروش، معرفی برندها، محصولات تولیدشده و در شرف تولید پرداختند.

 


پس از آن، ایشان در کنفرانس خبری حاضر شده و به سئوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
کارشناسان فنی و مدیران ارشد این شرکت از جمله آقای مهندس رزقی مهندس شخصیان توسط پخش فیلم و اسلاید، ویژگیهای دوربینهای هوشمند تیاندی را بررسی کردند. در این میان، دکتر کنعانی زادگان، شرایط فعلی و آینده بازار اقتصادی ایران و استاد کیمیایی، کارشناس و مشاور برندینگ و کسب و کار حرفه ای نیز در همین رابطه سخنرانی کردند.
در پایان این همایش که در حدود نه ساعت به طول انجامید، قرعه کشی تعداد ۱۵ عدد گوشی سامسونگ در میان هیجان و انرژی حاضرین، برگزار و هدایا به برندگان خوش شانس تعلق گرفت.
این گردهمایی بزرگ، ساعت نه صبح آغاز و در ساعت شش بعدازظهر پایان یافت.

 

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 بهمن 1398 ساعت 22:22
  • اندازه قلم
Ross Ranking

گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و.....

وبگاه: www.joomi.ir/