لینک شبــــــکه های اجتماعی 

کدام مدل از تجزیه و تحلیل ویدئویی امروزه در دسترس است

نیازی به گفتن نیست که تجزیه و تحلیل ویدئو در حال حاضر تقاضای بالایی را در میان کاربران دارد، و می توان از طیف وسیعی از محصولات تجزیه و تحلیل ویدئو که در بازار موجود است، بهره مند شوند. 

تجزیه و تحلیل فیلم در طول سال ها به دلیل افزایش تعداد دوربین در سراسر جهان از اهمیت زیادی برخوردار گردیده است. استفاده از دوربین های امنیتی ویدئویی با سرعت بالا افزایش می یابد، اما تعداد پرسنل امنیتی با همان میزان افزایش نمی یابند، و به طور متوسط ​​بین 25 تا 50 دوربین (یا بیشتر) توسط هر شخص امنیتی نظارت می شود ،پست اخیر 3S Integrationاینطور می گوید که: نگهبانان مختلف ممکن است سطح متفاوتی از تمرکز یا ایده های متفاوتی نسبت به فعالیت های مشکوک داشته باشند. تحقیقات در ایالات متحده نشان داده است که ناظران سیستم های ویدئویی پس ا 12 دقیقه شروع به نشان دادن خستگی می کنند و بیش از 45 درصد از فعالیت های انجام شده در صحنه های دوربین غفلت می کنند..و پس از 22 دقیقه، 95 درصد فعالیت ها نادیده گرفته می شود. 

و این جاییست که که تجزیه و تحلیل های ویدئویی می توانند کمک کننده باشند.
تجزیه و تحلیل ویدئو به نرم افزار شما را یافته و برای نظارت بر تصاویر ویدئویی به صورت 24 ساعته،هفت روز هفته و 356 روز سال آماده هستند.و به کارکنان در مورد فعالیت های از پیش تعیین شده، هشدار می دهند به طوری که آنها فقط نیاز به تماشای دوربین ها در زمانی که اتفاقی می افتد، دارند.. این به شما کمک می کند تا بهترین استفاده را از سیستم نظارت کرده و در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید و همچنین باعث افزایش ارزش کسب و کار با ارائه اطلاعات خاص و هدفمند می شود. تجزیه و تحلیل همچنین می تواند در طول عملیات ضبط و جستجو استفاده شود، و اجازه دهد پرسنل برای جستجوی ویدیوی ضبط شده برای انواع خاصی از رویدادها از ان استفاده کنند. همچنین به شما این امکان را می دهد تا سریعا یک حادثه را بیابید، در نتیجه بزرگترین دستاورد ان صرفه جویی در زمان است که با ارزش است.

انواع تحلیل در دسترس
با توجه به این پست، کارکرد هر راه حلی بسته به سازنده آن متفاوت است. با این حال، همه آنها به همان شیوه پایه کار می کنند . (شما یک سری پارامترهای خاص را برای فعالیت مورد نظرتان تنظیم می کنید، یک سیستم اعلان هشدار ایجاد می کنید، و سپس هنگامی که فعالیت های مطابق با معیارهای موردنظرتان شناسایی شد، نرم افزار به شما اعلام می کند. 
بنا به این پست، امروزه انواع مختلف تحلیل های ویدئویی به صورت زیر خلاصه می شوند: 

 • تشخیص عبور خط مجازی : عبور یک شی از یک خط مجازی شناسایی می شود.مسیر شیئی که از آن خط مجازی عبور می کند نیز می تواند مشخص شود.
 • تشخیص حرکت: جنبش می تواند در کل صحنه یا در یک منطقه مجاز مشخص، تعریف شود.
 • تشخیص شی جامانده: یک شیء که در یک منطقه مجاز مشخص شده قرار دارد و در آنجا بیش از یک زمان از پیش تعیین شده باقی مانده است، می تواند شناسایی و گزارش شود.
 • تشخیص نبودن شی: یک شی که در یک منطقه مجاز تعیین شده دیگر وجود ندارد و برای مدت زمان طولانی تر از یک زمان از پیش تعیین شده در آن منطقه باقی نمانده است می تواند شناسایی و گزارش شود.
 • تشخیص مداخله: تغییرات ناگهانی را شناسایی می کند و ممکن است نظارت عادی دوربین را تحت تأثیر قرار دهد.چنین شرایطی ممکن است شامل حرکت دوربین به دلیل ضربه، از دست دادن تصویر به دلیل پوشیه شدن لنز دوربین ، اسپری نقاشی باشد و یا اینکه عمدا توسط وسایل دیگر مسدود شده باشد ؛ و مقدار قابل توجهی از تمرکز دوربین از دست رفته باشد.
 • شناسایی چهره: با شناسایی ویژگی های کلیدی چهره ، چهره های انسان را شناسایی می کند
 • هوش تجاری: تجزیه و تحلیل مانند شمارش افراد و نقشه گرمائی می تواند برای تحلیل رفتار مشتریان و بهبود تجربه مشتری شما مورد استفاده قرار گیرد.
  در این پست آمده است که با تجزیه و تحلیل ویدیو نظارت در زمان واقعی، و با اسفاده از تجزیه و تحلیل ویدئو سیستم شما کارآمد تر می شود و خستگی کارکنان امنیتی کاهش می یابد و همچنین سیستم شما ارزان تر و راحت تر مدیریت می شود.فن آوری تحلیلی توانمند میتواند یک فرد را قادر به نظارت بر دوربینهای بیشتر نماید و باعث کاهش میزان رویدادهای بحرانی از دست رفته گردد، بنابراین پاسخگویی سریع را که امکان جلوگیری از جرم را فراهم می کند مقدور می سازد.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 • آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 21:44
 • اندازه قلم