لینک شبــــــکه های اجتماعی 

کدام دستگاه ها می توانند امنیت خانه را افزایش دهند؟

نیازی به یادآوری نیست که امنیت نقش مهمی در محافظت از انسان و دارایی ها در سازمان های کاربر محور دارد. اما در خانه ای که در آن شما و عزیزان شما زندگی می کنند، امنیت خانه بسیار مهم است و می تواند با دستگاه های خاصی این امنیت افزایش پیدا کند.

با گذشت زمان امنیت خانه باوجود سارقین و دیگر فعالیت های مجرمانه، از اهمیت بیشتری برخوردار شده است و تجهیزات و سیستم های امنیتی بیش از هر زمان دیگری مورد بررسی قرار می گیرند. یکی از پستهای اخیرا وبلاگ 2MCCTV، که سازنده سیستم در ایالات متحده است،این چنین می گوید که: مجرمین تمایل بیشتری به جستجوی مواردی دارند که به نظر آنها دستیابی به آنها آسان است. بنابراین، شما بهتر است که یک هدف آسان نباشید،با رعایت برخی از احتیاط های لازم می توانید از سرقت وسایل و اموال خود جلوگیری کنید.
دستگاه هایی که می توانند به محافظت از وسایل شما کمک کنند، به صورت زیر خلاصه می شوند:


دوربین های نظارتی
با توجه به این پست، دوربین های امنیتی زمانی که در مکان های قابل مشاهده قرار داده شده اند امکان خوبی برای شروع و حرکت به سوی یک بازدارنده بزرگ هستند. تعداد و مدل دوربین های مورد نیاز براساس تعداد و حجم وسایل و همچنین بودجه موجود تعیین می شود، اگرچه ما توصیه می کنیم دوربینها تصاویر ورودی ها / خروجی ها و اطراف وسایل مورد نظر و همچنین داخل ساختمان را پوشش دهند. دوربین های) Pan-tilt-zoom (PTZ یک انتخاب عالی هستند و به کاربران اجازه می دهند تا از طریق کنترل کننده های خاص یاگوشی هوشمند / تبلت / لپ تاپ از نمای دور، دوربین را از هر مکانی کنترل کنند .


سنسورهای Glass break
جنایتکاران ممکن است مجبور باشند که راه های دیگری برای ورود به خانه، به غیر از درب ورود پیدا کنند، و در این صورت اغلب اوقات به پنجره ها هدایت می شوند. علاوه بر بستن و قفل کردن هر پنجره، همچنین شما باید نصب سنسورهای شکست شیشه را نیز در نظر بگیرید، زیرا در نهایت، آنها فقط شیشه هستند و می توان آنها را شکست. پنجره های گاراژ بیشتر در معرض آسیب قرار می گیرند زیرا اغلب به خانه وصل نیستند یا در انتهای دوری قرار دارند. این به این معنی است که احتمال شنیدن صدای شکسته شدن آنها کمتر است.


آژیرخطر و چراغ های فلاش
با توجه به این پست، آژیرها و چراغ های فلاش کمک بزرگی در تأمین امنیت اموال پس از ورود مهاجمین دارند. وی گفت: اگر یک مجرم در تلاش برای ورود به یک ملک باشد و همزمان از طریق چراغ های فلاش و آژیرهایی با صدای بلند به مردم این حمله اطلاع داده شود ، آنها مطمئنا از صحنه می گریزند.آژیر ها و استروب ها(چراغ های فلاش) همچنین می توانند به اجرای مستقیم قانون در داراییهای شما کمک کنند، و ایمنی را بعد از یک رویداد تضمین کنند.


نورافکن متحرک
این پست می گوید که حرکت نورافکن ها می تواند یک بازدارنده عظیم باشد زیرا آنها ورود سارقین را به سمت اموال و دارایی های شما سخت تر می کنند. همچنین این سوال برای آنها مطرح می شود که آیا اموال در حال حاضر توسط اشخاص آگاه و سیستم امنیتی حفاظت می شوند؟ همچنین نورافکن ها به دوربین های نظارت شما کمک می کنند تا فیلم های با کیفیت تری را که می توانید برای اجرای قانون نیز مفید باشند، تهیه کنید. نورافکن ها همچنین می توانند همسایگان را در مورد احتمال تجاوز مجرمین آگاه کنند و آنها می توانند در اطلاع رسانی این موضوع به شما و مجریان قانون کمک کنند.


ارتباط دیجیتال

با توجه به این پست، یک ارتباط دیجیتال مانند یک پل GSM نیز ممکن است راه حل خوبی باشد. این دستگاه ها کاربران را قادر می سازند تا کانال های دوربین مدار بسته خود را به گوشی های هوشمند ، تبلت و لپ تاپ ها وصل کنند. این امر آنها را قادر می سازد تا در صورت بروز حمله با مشاهده فیلم های ویدئویی از یک محیط امن، آگاه شوند. این مورد به شما امکان کنترل بیشتر در بهترین حالت را می دهد، بنابراین لازم نیست بیرون بروید و یک صحنه جرم را بررسی کنید. شما می توانید از این تکنولوژی برای کنترل سیستم زنگ خطر نیز استفاده کنید و تصاویر دوربین را بررسی کنید که آیا رویداد خاصی باعث شده است که زنگ هشدار به صدا درآید و یا این تنها به دلیل حرکت یک حیوان است؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 21:44
  • اندازه قلم