لینک شبــــــکه های اجتماعی 

Hikvision از استانداردهای امن "پیش فرض" برای تولیدکنندگان دوربین امنیتی شبکه بریتانیا استقبال می کند

  • یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 21:28
  • منتشرشده در نظارت تصویری
  • خواندن 119 دفعه
Responsive template for news magazine Responsive template for news magazine Responsive template for news magazine

مراکز Hikvision  در بریتانیا و ایرلند از پیشنهادهای استاندارد های امنیتی "پیش فرض" که به کاربران در مورد امنیت شبکه تضمین می دهند و محصولات آنها در تنظیمات اولیه،تا حد امکان ایمن می باشند استقبال کرده اند.

استاندارد امنیت پیش فرض توسط Tony Porter  کمیسر نظارت بر امنیت بریتانیا، در تاریخ 20 ژوئن در IFSEC International، به عنوان بخشی از برنامه  اولین روز ملی دوربین نظارتی، مطرح گردید.

به گفته Mike Gillespie مشاور امنیتی، مفهوم استانداردهای جدید در این است که محصولات ویدئویی شبکه به صورتی به دست نصب کنندگان برسند که با تنظیمات پیش فرض و با حداقل آسیب پذیری، امکان ایجاد امنیت سایبری را در مطلوب ترین حالت مهیا سازند.

Hikvision  برای شرکت در روند توسعه این استانداردها، دعوت شده است، با همکاری کمیته نظارت دوربین بریتانیا و همراه با چهار تولید کننده نظارت تصویری بزرگ. استانداردهای امن پیش فرض، بخشی از مجموعه گسترده ای از پیشنهادهای امنیتی سایبری در کمیته نظارت دوربین بریتانیا است.

Gary Harmer ، مدیر فروش شرکت  Hikvision در بریتانیا و ایرلند ، اعلام کرده است که استاندارد اولیه امنیت پیش فرض، یک سطح پایه مقدماتی برای انطباق محصول با سطوح صدور گواهینامه در آینده را ارائه می دهد.

او گفت: کمیسیون نظارت بر دوربین، روند اولیه صدور گواهینامه خود را در جشنواره بین المللی IFSEC در تاریخ 20 ژوئن اعلام می کند. ما انتظار داریم که سطح بالاتری از امنیت سایبری محصولات ، از جمله رتبه متفاوتی از انچه تاکنون دیده ایم در بازارهایی همچون بازار  intruder alarm (هشدار مزاحمت) ببینیم و این به احتمال زیاد نیاز به صدور گواهینامه شخص ثالث خواهد داشت.

Harmer  گفت: این فقط آغاز حرکت رو به جلو در زمینه استاندارد امنیت پیش فرض شبکه است. ما در سرتاسر صنعت امنیت و حتی فراتر از آن همکاری خواهیم کرد و از توسعه استانداردهای پیشرفته و سطح بالاترامنیت حمایت خواهیم کرد.

تعهد Hikvision به یکپارچگی محصولاتش و استانداردهای امنیتی در زمینه امنیت سایبری با چندین دستاورد قابل توجه بین المللی در سالهای اخیر مشهود است. این دستاوردها شامل موارد زیر می گردند:

- ISO 27001: مدیریت امنیت اطلاعات

- ISO 28000: مدیریت زنجیره تامین

- CMMI5: ادغام مدل بلوغ ظرفیت 5

- ISO9001: مدیریت کیفیت

- FIPS: 140-2 IPC و NVR گواهی شده توسط موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST)

- شاخص های مشترک: IPC گواهی CC ELA 2+ را دریافت کرده است.

- برای اولین بار: عضو انجمن پاسخگویی به حوادث و تیم های امنیتی

Gary Harmer می گوید: طرح امنیت پیش فرض یک گام مثبت برای صنعت است که Hikvision به طور کامل از آن پشتیبانی می کند. وی گفت: روند توسعه این استانداردها یک مشارکت باز بین شرکت ها در صنعت امنیت شبکه های ویدئویی است. و یک ابتکار کاملا مثبت و واقعی برای ایجاد یک محیط امن برای همه ذینفعان در اکوسیستم امنیت شبکه است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 21:29
  • اندازه قلم
Ross Ranking

گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و.....

وبگاه: www.joomi.ir/