لینک شبــــــکه های اجتماعی 

اکنون دوربین های هوشمند Reolink با Google Assistant کار می کنند

  • یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 21:28
  • منتشرشده در نظارت تصویری
  • خواندن 125 دفعه

امروز Reolink اعلام کرده است که Argus 2، Argus Pro و E1 Pro با Google Assistant کار می کنند و مشتریان می توانند از صدای خود برای کنترل دوربین های 3 بعدی Reolink استفاده کنند تا ویدِیوی زنده را با Google Nest Hub یا تلویزیون های فعال Chromecast دریافت کنند. 

اکنون مشتریان می توانند با استفاده از یک سری از دستورات ساده کنترل دوربین ها را در دست بگیرند، با گفتن "سلام گوگل، [نام اتاقی که دوربین در آن قرار دارد] و [نام دستگاه Chromecast] را نشان بده، برای دریافت جریان مستقیم بدون هیچ گونه تنظیمات پیچیده!

ادغام دستیار گوگل Reolink

دستور کلامی ساده ترین و هوشمندانه ترین راه برای کنترل دستگاه های هوشمند خانگی است و Reolink قصد دارد به مشتریان خود یکپارچه ترین اطلاعات را ارائه دهد. قدرت دستیار گوگل برای شنیدن و تفسیر درخواستهای صوتی، کنترل هوشمندانه خانه را ساده تر و بصری تر می کند. 

Colin Lau مدیرعامل Reolink می گوید: کنترل صدا بالاترین تکنولوژی را از زمان شکوفایی دستگاه های خانگی هوشمند مانند دوربین های امنیتی هوشمند، بلندگو های هوشمند و غیره دارا بوده است. مصرف کنندگان همیشه به دنبال روشی ساده تر و دقیق برای کنترل دستگاه های هوشمند خود هستند . به همین دلیل ما در حال نوآوری هستیم تا دوربین های امنیتی ما با دستگاه های شخص ثالث ادغام شوند و سازگاری با دستیار گوگل یکی از گام های ما برای رسیدن به هدفمان جهت ایجاد محصولات با اتصال بیشتر ، ساده تر و راحت تر است.

درحال حاضر ادغام بین دوربین های Reolink و دستیار گوگل در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزیلند در دسترس است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 21:29
  • اندازه قلم
Ross Ranking

گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و.....

وبگاه: www.joomi.ir/