لینک شبــــــکه های اجتماعی 

کاهش صف صندوق برای مشتریان

  • یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 21:28
  • منتشرشده در نظارت تصویری
  • خواندن 319 دفعه

امروزه مشتریان زمان کمتری برای خرید مایجتاج خود دارندو انتظار یک تجربه خرید سریع و آسان را دارند. بنابراین شما برای به حداقل رساندن زمان انتظار در صف و جوابگویی سریع به مشتری چه راهکارهایی را اندیشیه ای؟ در این ربطه فناوری تشخیص صف هوشمند را به شما پیشنهاد می کنیم. 

خطوط خرید طولانی رضایت مشتری را خدشه دار می سازد  

انتظار برای پرداخت یک مشکل بزرگ مشترک برای فرشندگان و خریداران است. مشتریان زمانی که یک صف بسیار طولانی روبروی صندوق می بینند ممکن است به شدت از خرید خود ناامید شوند و یا حتی ممکن است بلافاصله از فروشگاه خارج شوند.
در واقع، این نتیجه یک تحقیق از Forrester Research و Digimarc است که در ان اینطور بیان شده است که خطوط طولانی یکی از دلایل اصلی رها کردن خرید است. برای جلوگیری از هدر رفتن وقت، بیش از نیمی از خریداران، پول کمتری در فروشگاه خرج می کنند و یا حتی به طور کامل از فروشگاه خارج می شوند.

صف های خود را با تکنولوژی تشخیص صف کوتاه کنید

برای مقابله با این مشکل، بسیاری از فروشندگان از تکنولوژی تشخیص صف استفاده می کنند تا خطوط را در زمان واقعی در جریان فرآیند پرداخت چک کنند.  
فن آوری تشخیص صف از دوربین ها برای شمارش تعداد افراد در یک صف، در یک درگاه از پیش تعیین شده، اتفاد می کند. هنگامی که نوبت به یک مشتری رسید درصورتیکه مشتریان زیادی در انتظار باشند، سیستم، به مدیریت فروشگاه برای باز کردن صندوق های جدید هشدار می دهد.  

مشتریان جدید، افزایش درآمد و کارکنان دقیق تر

با توجه به اهمیتی که مشتریان به فرآیند پرداخت سریع می دهند، کاهش زمان انتظار یک فرصت سرمایه گذاری کلیدی است.  فروشندگانی که به دنبال افزایش بهره وری هستند، نه تنها به رضایت مشتریان فعلی خود می پردازند، بلکه مشتریان جدیدی را که ممکن است از خرید در آنجا اجتناب کرده باشند را نیز جذب می کنند.  
اگر روند پرداخت سریعتر باشد، مشتریان ممکن است پول بیشتری را نیز صرف کنند. در یک مطالعه توسط Oracle ، 94 درصد از پاسخ دهندگان اعلام کردند که آنها در رویدادهای ورزشی غذا و نوشیدنی ها میخرند و 58 درصد از این پاسخ دهندگان گفتند که اگر آنها مجبور نباشند در صفهای طولانی صبر کنند،حاضرند پول بیشتری هم خرج کنند. 
چه چیزی بهتر از این؟ در طول زمان، تکنولوژی تشخیص صف می تواند مدیران را قادر به بهبود کارایی یک فروشگاه نماید. مدیران با درک جدیدی نسبت به میزان استقبال مشتریان در زمان های مختلف، می توانند بر اساس آن میزان نیروی انسانی را به ترتیب کم و زیاد کنند.  

Hikvision : رهبر بازار در تشخیص صف

فن آوری تشخیص صف در بازار Hikvision به طور خاص به این جهت ساخته شده است تا تجزیه و تحلیل جریان پیشرفته را به فروشندگان ارائه دهد، متقاضیان اصلی این تکنولوژی سوپرمارکت ها، سالن های نمایشگاه، فروشگاه های زنجیره ای و هر موقعیتی ست که انتظار پرداخت در آن وجود دارد. درج شده در این دوربین ها الگوریتم های یادگیری عمیق تعریف شده است تا توسط این تکنولوژی شمارش افراد بسیار دقیق انجام شود، و یا حتی یتواند افراد مختلف را درصف و زمان انتظار آنها را تشخیص دهد. مدیریت فروشگاه می تواند تعداد صندوق ها برای حداکثر تعداد افراد در یک منطقه چه در صف پرداخت و چه در جاهای دیگر تنظیم کند و همچنین می تواند براساس طولانی ترین مدت انتظار یک فرد آن را تنظیم کند. هنگامی که مراجعه به یک درگاه از حد مجاز بالاتر می رود ، سیستم بلافاصله مدیران را آگاه می کند تا بتوانند اقدام مناسب انجام دهند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 21:46
  • اندازه قلم