لینک شبــــــکه های اجتماعی 

26 دی 1398

اینترنت اشیا ( IoT ) شمشیر دو لبه ای برای نیروگاه هاست. از یک طرف باعث ارائه راحتی و امنیت پیشرفته تر شده است، اما از طرف دیگر راه را برای تهدیدها و حملاتی که قبل ترها نگرانی ای دررابطه باآنها وجود نداشت، باز کرده است. 

ادامه مطلب...
26 دی 1398

بدون شک، نسل چهارم صنعت تبدیل به یک مفهوم گسترده و محبوب در میان تولید کنندگان گردیده است، و به طور فزاینده ای بر دستگاه های متصل و داده های آنها جهت دستیابی به اتوماسیون و بهره وری بیشتر متکی است. با این وجود، خطرات جدیدی را نیز با خود به همراه دارد، به ویژه تهدیدات و نقایض امنیتی در برابر دستگاه های OT و تجهیزاتی که به درستی محافظت نشده اند.  بنابراین، یافتن روش ها و دستورالعمل های صنعت حاکم بر امنیت OT، تبدیل به یک اولویت مهم گردیده است.

ادامه مطلب...
26 دی 1398

هرچه بیشتر می گذرد، ماشین آلات بیشتری در کارخانجات بوسیله IIoT به اینترنت متصل می شوند . در حالیکه این روند مزایای مختلفی را برای تولیدکنندگان به ارمغان آورده است، خطرات امنیتی جدیدی را هم به وجود آورده است . پس اگر دنباله رو این روند هستید اطمینان حاصل کنید که دستگاه های متصل شده را در برابر این خطرات محافظت می کنید   تهدیدات اینترنتی ، مخصوصا برای تکنولوژیOT بسیار خطرناک هستند.

ادامه مطلب...