بدون مجموعه

درباره نوآروان

نوشته شده توسط Super User. ارسال در بدون مجموعه

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود.
در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.
حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )
- مجری کتاب نمایشگاه اصفهان در سال....

آشنایی با دستاوردهای گروه نوآوران:

نشریه نوآوران:
پرتیراژترین نشریه در صنعت حفاظت و امنیت؛اولین شماره این نشریه در سال ۹۲ و بصورت آگهی نامه به چاپ رسید و پس از 12 شماره، با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه حاوی بروزترین اخبار، مقالات و آگهی شرکتهای صنعت حفاظت ، امنیت و ایمنی، فعالیت خود را ادامه داد.
این مجله با تیراژ ۳۰۰۰ نسخه ( به عنوان پرتیراژترین نشریه این صنف )، هرماه در سراسر کشور در اختیار شرکتها، فروشگاهها، پتروشیمی و پالایشگاهها، بانکها و صرافیها، شرکتهای بیمه و ... قرار میگیرد.

ویژه نامه رستاک:
این ویژه نامه صرفا بصورت آگهی نامه و جهت توزیع در نمایشگاهها در نظر گرفته شد و برای بازدیدکنندگان نمایشگاهها که بیشتر به آشنایی با محصولات و برندها و خرید این محصولات تمایل دارند، مفید و مناسب است.
ویژه نامه رستاک با تیراژی بیش از 3000 نسخه تاکنون در همه نمایشگاههای برگزار شده مرتبط با این صنعت، توزیع و به دست مخاطبان رسیده است.

سایت نوآوران:
سایت گروه نوآوران تاکنون در حال تکمیل بوده و خوشبختانه همینک به آدرس: www.noavaran-hefazat.com در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته است.

دیتای نوآوران:
این دیتا شامل 33000 شرکت و شماره تماس از مدیران و مسئولین مرتبط با صنف امنیت و ایمنی است و حاصل ۴ سال تلاش این گروه و حضور در نمایشگاههای مختلف و تلاش برای جمع آوری اطلاعات مربوط به فعالان حوزه حفاظت است.
در همین راستا، گروه نوآوران با قبول ارسال پیامک شرکتهای امنیتی، در حوزه پیامکهای تبلیغاتی نیز فعالیت میکند.

کانال و گروه تلگرامی نوآوران:
کانال و گروه تلگرامی نوآوران در سال94 فعالیت خود را آغاز و هم اکنون در حدود2000 عضو از مدیران و کارشناسان ارشد فعال در این کانال عضویت دارند.

مشاوره تبلیغاتی:
از دیگر فعالیت های گروه نوآوران ، ارائه مشاوره های تبلیغاتی به شرکتها ، فروشگاهها و سازمانهای دولتی میباشد

طراحی سایت :
بخش طراحی سایت نوآوران تاکنون با طراحی بیش از 100 سایت داخلی و خارجی آماده رئه خدمات به شرکتها ، فروشگاهها و سازمانهای دولتی میباشد

Dahua Technology

نوشته شده توسط Super User. ارسال در بدون مجموعه

Dahua، در زمینه ی ارائه راه حل و پیشنهاد در حوزه صنعت نظارت تصویری پیشگام است. راه حل ها، محصولات و خدمات Dahua، با کمک 13000 کارمند این شرکت، در بیش از 180 کشور ارائه می شوند.


 Dahua 35 نمایندگی در مناطق مختلف جهان داراست که آسیا، آمریکا، اروپا، خاورمیانه، اقیانوسیه و آفریقا را پوشش می دهند. این شرکت با راه حل های نظارت تصویری اش، کیفیت بی نظیر، اعتماد و پایداری را در ذهن مشتریان تداعی می کند.


 Dahua متعهد شده است تا راه حل ها و محصولات کیفیت بالایش را همراه با جدیدترین تکنولوژی ها ارائه کند تا مصرف کنندگان کسب و کار خود را با موفقیت پیش ببرند. در سال 2001، Dahua اولین شرکتی در چین بود که ویدئو رکوردر دیجیتال Real-time8 کاناله را به بازار عرضه کرد. از آن زمان، این شرکت به روند ساخت بخش تحقیق و توسعه قدرتمند، برای تکنولوژی های جدید و نوآوری، اهتمام ورزیده است.
Dahua، از سال 2014، مقداری بالغ بر 10% از درآمد فروش سالیانه خود را در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده است. این شرکت دارای 4 موسسه با نام های: موسسه تحقیق(موسسه تکنولوژی های پیشرفته)، موسسه داده بزرگ، موسسه تراشه و موسسه ابر ویدئویی است. همچنین بیش از 6000 مهندس تحقیق و توسعه و کارمند متخصص، مشغول به فعالیت بر روی پیشرفته ترین تکنولوژی های هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، خدمات ابر، ویدئو، امنیت سایبری، امنیت نرم افزاری و دیگر تکنولوژی ها هستند. Dahua از سال 2016 تا کنون 800 ثبت اختراع داشته است.

طبق گزارش IHS، از سال 2014، از لحاظ در اختیار گیری سهم بازار در صنعت تجهیزات نظارت تصویری، Dahua رتبه ی دوم را ازان خود کرده است. این شرکت همچنین در سال 2016، در مجله A&S international، در بین 50 شرکت برتر تجهیزات امنیتی، رتبه چهارم را در اختیار گرفت.
خط تولید اصلی تجهیزات نظارت تصویری Dahua که شامل دوربین های شبکه، NVR و HD توسط کابل coaxاست، در بخش های متعددی مانند بانکداری، دولتی، صنعتی، خرده فروشی، ورزشی و تفریحی، حمل و نقل و انرژی می تواند به کار برود.
با توجه به نوآوری های فنی-سفارشی و خدمات بهینه شرکت، راه حل های هوشمند راهبردی Dahua، با حل مشکلات مشتریان به بهترین روش، اعتماد آن ها را جلب کرده است. بسیاری از پروژه های عظیم، توسط محصولات و راه حل های شرکت Dahua به سرانجام رسیده اند. از این پروژه ها می توان به المپیک 2016 ریو(برزیل)، اجلاس سران G20 2016، مرکز خرید عمان، خطوط هوایی LAN در پرو و نشست APEC در چین اشاره کرد.

درباره ی نوآوران

گروه نوآوران حفاظت با بیش از ده سال سابقه ی اعضای هیات مدیره در حوزه امنیت و ایمنی، در سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را با انتشار نشریه "نوآوران" آغاز نمود. در ابتدا، این نشریه به صورت آگهی نامه و پس از مدتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد، بصورت نشریه به فعالیت خود ادامه داد.

حاصل ۴ سال تلاش این مجموعه:
- حضور در نمایشگاههای مختلف اعم از: ۴ دوره نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )، ۳ دوره نمایشگاه اصفهان، نمایشگاه مشهد، اینترسک دبی، نمایشگاه قائمشهر و ...
- حضور و پوشش خبری دهها سمینار، دوره آموزشی و کنفرانسهای خبری مختلف
- انتشار ویژه نامه "رستاک" جهت توزیع در نمایشگاهها
- چاپ و انتشار دو دوره روزنامه رسمی نمایشگاه ایپاس( حفاظتی امنیتی پلیس )